trip-krainetrip-ukraine-dark
Hoiukapp Londonis

Tere,

Mul selline mure et tulen veebrari keskel Hispaaniast Easyjetiga Londonisse kaheks päevaks ja siis Tallinnasse. Malaga-Stansted-Tallinn ja ühe öö plaanin olla Londoni südames Leinsteri tänava hotellis Hyde Parki lähedal ja teise öö Standtedi lennujaama lähedal, et jõuaks aegsasti lennukile, aga kas keegi oskab öelda kuhu oleks võimalik oma pagas jätta kui ma Leinsteri tänava hotellist lahkun, check out on kell 11:00 ja ei tahaks terve päev seda kaasas vedada. Tahaks natuke Londoni südames ringi vaadata ning õhtul minna Stanstedi poole. Millega üldse oleks kõige mõtekam ja soodsam minna? Oskab keegi öelda kas seal kuskil bussijaamas v metroojaamas on ka mõni hoiukapi võimalus?

tere,

mina olen stanstedi läinud national express bussiga, tundus tol hetkel kõige soodsam variant olema.

buss läheb victoria coach stationist ja stanstedi jõudmiseks kulub kuskil poolteist tundi. kodulehel on kindlasti rohkem infot www.nationalexpress.co.uk

victoria stationis on olemas ka pagasihoid. võin nüüd valetada, aga minu meelest oli kaks tundi 3 naela. kauem hoiustamise eest pead muidugi rohkem maksma :)

Victoria Station'is saab hoida küll, Hyde Park'i kandist saab sinna väga mugavalt metrooga kohale sõita. Aga minu mäletamist mööda oli see tasu seal küll maru kirves..

seal on jah, hinda ei mäleta u 6£ päev?. Soovitaks osta metroo (tube) päevapilet- sellega saab kesklinnas mugavalt liikuda, kui külm hakkab siis seal hea soe, mõnes suuremas jaamas isegi oli tasuta tualett.

Liverpool Street Stationis oli pakihoid kella 12.00.kuni kella 20.00 kuus naela kohver.Maksad siis kui välja võtad.Pagas valgustatakse läbi,mina pidin igatahes kohvri lahti tegema ja näitama,mis metallese mul seal oli. Ju nad ei saanud pildist aru. Ma usun,et hinnad peaksid Victorias jm.samad olema.See hind oli selle aasta 2.jaanuar

mitmed hotellid on nõus pagasit hoidma ka peale check outi, küsi lihtsalt hotellist. käid päeval linna peal, õhtul lähed võtad pagasi ja sõidad uude hotelli :))

huvitav kas gatwicki lennujaamas on ka pagasihoid? ei taha 6 h kohvrite otsas istuda...

Tahaks tead kui Victoria stationisse minna, kas seal saab nagu oma kohvri ka panna kuskile nii kauaks, et kuskil ringi vaatad enne kui bussile saab minna, et sellised paki hoidmis ruumid või midagi sellist ja palju see maksta võib seal?

Left Luggage Office, Platform 8, Victoria Station

Opening Hours Monday to Sunday 07:00 – Midnight

Services Baggage Storage, Retail Luggage and Travel Accessories

Left Luggage Rates £8.00 per Item for the 1st 24 Hours £4.00 per Item for every 24 Hours thereafter

Koduleht: http://www.left-baggage.co.uk/locations.php