trip-krainetrip-ukraine-dark
Holiday Club reisiklubi kutsub jälle

Täna saabus otsepostitusega isikuandmeteta reisiklubi nn. võidukaart, mis lubab valida kolme auhinna (teler,reis,mobla) vahel, aga ainult 2 tunnise esitluse eest koos abikaasaga. Kas on teisi värskeid "õnnelikke" ja mis on uuemad kogemused võidetud reisipakettidega - teemast viimased postitused paari aasta vanused. Tänud ette.

Lahe! Sul on rängalt vedanud! Mina võtaks vist mobla...

Kasulikum oleks võtta teler. Kas LCD või kineskoopteler. Plasmatelerit ei julge soovitada

ma kah võitsin, aga ei tea samuti kas tasuks esitlusele minna??

Minge ikka, mis teil kaotada on?

Minge muidugi! Mu tuttav käis ja kaotas kokkuvõttes kõigest 6000 krooni. Isegi advokaadid ei saanud aidata kuna ise oli rumal. Minna võite, aga ärge alal kirjutage. Lugege paar postitust netis ja mõni artikel maalehest ja postimehest siis saate asjast aimu.

Minge ja käige ja kuulake see möla ära! Olen kunagi ammu sama teema läbi reisi ostnud ja nn " värskeid õnnelikke " selle teema puhul ei lisandu. Maksad kõik kinni ja vaat, et hunniku pealegi! Mõistlikku meelt Sulle teemaalgataja!

Oota, kuidas sa järsku raha kaotad? Kui ostad mingi teenuse sisse, pole mõtet pärast viriseda. Vahest on need ajuloputused hea meelelahutus, kui asjasse kriitiliselt suhtuda ja meeles pidada, et tasuta lõunaid sellisel viisil ei eksisteeri.

Tagatisraha nõuavad nii CLubs Travel, kui ka Holliday Club. Põhjus lihtne: kui lõhud, laamendad hotellis. Meie puhul oli see 200 EUR-i pere peale paar aastat tagasi. Ja järgnev teema on, et sa selle papi jätaks sinna, ostes puhkuseosakuid :D Nägin lihtsalt totusid, kes sellele otsusele alla kirjutasid . Minujaoks oligi see meelelehutus tõesti.

Mina olin ka see "õnnelik võitja", kes Holiday Clubilt kutse sai ;). Uus telekas kuluks ju ära küll, aga saatsin materjali siiski kohe paberikorvi. Ei tahaks hakata ennast millessegi mässima, mis hiljem liiga kulukaks võib minna. Kuigi Eesti kliima pärast olen tegelikult hakanud mõtlema elamise hankimise peale soojemas kliimas.

Tubli tinal ja viska paberikorv suurde prükkarisse. Ruttu, ruttu ;)

No ma olen aru saanud, et reisida saab tunduvalt odavamalt selle klubita ja elamist endale hankida saab ju ka muul viisil :) Sultanja on ehk rohkem kursis kuidas elamist soojale maale hankida:))

Eks ma peaks nendele "klubidele" tegelikult tänulik kah olema, aga lihtsalt ajab siiani marru. Iga jumala aasta augustis hakkab see telekate ja mobiilide jagamine pihta. Siis tassitakse need sinisilmsed (nagu meidki kunagi) presentatsioonile. Moositatakse ja seebitatakse paar tundi, mõtlemisaega paar päeva ja tulemus ongi käes: jooksed ise kontorisse ja kirjutad lepingule alla! Tol ajal õnneks veel mobiile ja muud nodi ei jaotatud:D. Nad on nagu "hüpnoosikursused" läbi teinud. Aga noh, edu neile!

Mind on enne ka mitu korda sinna kutsutud, aga ma pole läinud. Alguses vist tõesti polnud neid auhindu, mida me "võitsime". Või telekat lubati vist siiski juba üsna ammu? Kuidas nad üldse valivad, kellele kutsed saata? Ma muide ei saakski praegu minna, kuna ei ole elukaaslast. Või ainult siis, kui rendin kellegi esindusliku :)... Soojemal maal saaksin elamise hankida ka ilma elukaaslaseta, aga ilmselt peaks enne prooviks rentima - valik oleks praeguse seisuga Tuneesia ja Egiptuse vahel. Kindlasti mitte Hispaania Päikeserannik, kus Holiday Club ilmselt osakut pähe määrib. Sultanja, kus teil oli "õnn" nende kaudu olla?

Sina oled ilmselt neile "sõelale" jäänud, et ehk ikka õnnestub. Minuga on siuke lugu, et mind nad ilmselt ei taha enam nähagi :D. Küll nad kunagi sinu moosimisest loobuvad, kui näevad, et sa vedu ilmselt ei võtagi. Sellest "meie võidust" võiks anekdoodi kirjutada tagantjärgi. Tol ajal luusisid nende agendid kaubanduskeskuste läheduses ja võtsid rajalt maha minu abikassa :). Küsisid igasugu küsimusi, et kas oled kunagi reisinud, peret, lapsi on jne ja voilaa- kuu aega hiljem Leedus puhates tuli kõne: te olete võitnud selle ankeedi täitmise alusel! Minu andmetel hakkasid nad klientidele kirjutama ja joonistama aastake- paar hiljem. Presentatsioonil pakuti jah, kas Kanaari saared või Egiptus, valisime viimase. Ei olnud küll üüratult kallis, aga oleks võinud suti ikka kodutööd teha. Võidust oli asi kaugel. Ja see pole veel kõik: kohapeal pidime läbi tegema veel ühe "pesentatsiooni", et me oma deposiitrahad ikka sinna jätaks. Vot siis mul viskas juba üle, kannatasime hambad ristis, kuni meie idanaabrist giid püüdis meile selgeks teha, milleks see vajalik on. Vot mina ei saanud aru! Sain koos tagatisrahaga temalt lause: ma teen kõik oleneva endast, et te siia hotelli enam ei saaks. Aga ma vana jonnipunn käisin kõige kiuste ikkagi järgmisel aastal samas rannas ühel päeval ja jalutasin hotelliterritooriumil nagu täitsamees. Aga noh, totu klient on alati teenindaja maiuspala ja vigadest õpitaksegi vist surmani:).

Kuidas see petmine ikkagi käib? Kirjutavad "võitsid teleka", lähed järele, ei anta ja võetakse kaasasolev raha ka ära? Kuidas inimene, kes ajupesule vastu peab ja paketireisile põhimõtteliselt ei lähe, selle skeemiga petta saab?

You * are * Winner!!! :)

Ainult et miks just koos abikaasaga? Või et tundmatu klient ei jõua üksi telerit koju tassida? Aga vallalised, lesed? Hmm. Puhas diskrimineerimine. Vaja struktuuridele viivitamatult teatata.

Oh tripp, see on kökimöki, et mobladest, telekatest ja rahadest ilma jääd. On ka ligimestest lahti saadud.

Seda, et reisil lahku mindud, olen ma küll näinud. Aga selleks on enne vaja reisile minna...? Ja mingi reklaamiüritus ei pane mind ju iseenesest Egiptusesse sõitma? . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

Nu nägidsa, tripp. Täielik üksmeel sinuga! Ma kah jätan need reklaamüritused edaspidi teistele :). Selline pakkumine Egiptusesse võib lihtsalt algajal reisijal tuju päris nulli lüüa. Ära ole nii vihane Egiptuse peale, ma vaene, pea- aegu nagu bomź, vaja ju kodunt vahest eemale saada perega! Tänud ära kuulamast, oleme sõbrad edasi!

Mul tuli ka selline mõte, et miks peab tingimata mees kaasas olema? Huvitav, kui nad kutsuksid näiteks Tiina Mõisa, kas tema peaks ka elukaaslase ette näitama? :D Ja kas keegi on tegelikult ka selle televiisori vm võitnud/saanud? Kas selle "võidetud" auhinna saab ainult siis, kui neilt osaku ära ostad? Ja targematelt küsiks veel, et kas nad müüvad osakuid mõnes puhkekülas või on tegu hotelliga või on lihtsalt mingi maja?