Hostal Muntaner Barcelonas

Palun veidi abi neilt inimestelt, kes on omal käel Barcelonas käinud. Nimelt vaatasin internetilehelt www.hostels.com välja sellise ööbimispaiga nagu Hostal Muntaner (link http://www.hostels.com/en/availability.php/HostelNumber.16222). Selle asukoht on tänav Muntaner 175. Kirjelduses seisab küll, et hostelist on kesklinna umbes 10minutiline jalutuskäik. Kas Barcelonas käinud oskavad seda asukohta ja ööbimispaika ennast kommenteerida? Vahest soovitab keegi hoopis mõni muu ööbimispaik valida. Otsime umbes 20-30 eurot (öö/in) maksvaid kohti.

Kui palju varem peaks ööbimispaiga internetis ära broneerima ja maksma (sain aru, et lehel www.hostels.com tuleb kohe maksta 10% kogu hinnast ja ülejäänud kohale jõudes?)? Minek on 23.juulil ja jääme seitsmeks ööks. Seltskond vähemalt 4pealine (lähipäevil selgub, kas veel liitujaid).

Üks küsimus veel. Nimelt kas tasub võtta ühise vannitoaga hotellitubasid. Saan aru, et seda kuidagi määrata ei saa, et seltskonna kaks tuba oleksid kõrvuti ühise vannitoaga (?). Vannituba jääb kahe peale siis arvatavasti võõrastega ja see ei ole vist just kõige parem lahendus? Kogemusi?

Suur aitäh kõigi vastuste eest juba ette!

Mina julgeks soovitada kesklinnas asuvat Hostal Centralit. Võid mu lühikirjeldust lugeda ühest vanemast postitusest. Kõik on seal muidu ok, aga nagu ka nt. Hostelwordli hinnangud näitavad, siis seal on seda fun-i osa vähe, elanikke on vähe ja suurt sotsialiseerumist väga ei toimunud. Aga see ei pruugi kõigile ka väga oluline olla. Ainuke asi, mis keset suve mind häiris oli kliimaseadme puudumine, kuna oli meeletu kuumus.

Meie olime seal 4-stes tubades (korrus kõrgemal receptionist) ja meil oli vist 2 või 3 toa peale oma vannituba.

Hetkel vaatasin, et Hostelworldis pole nad veel oma suviseid plaane vist sisse pannud, seega soovitan pöörduda otse nende koduka kaudu.

Hostal Muntaner - pigem ütleks, et sealt kandist oli jala vähemalt 20 minutit vanalinna.

Ise sai valitud hea asukohaga vanalinnas Hotel Call http://www.hotelcall.es/ minimalistliku sisutusega, akna vaatega šahti ja koristamise järgselt oli tunda kloorilõhna, kuid muidu täitsa hea koht ööbimiseks.

Aitäh vastuste eest! Hostal Central tundub tõepoolest väga sümpaatne. Kuid lehel www.hostels.com näitab, et meie minekuajal (23.-30.juuli) pole enam ühtegi vaba kohta. Proovin nende e-mailile kirja saata.

Aitäh, dante! Paistab, et saan Hostal Centralisse öömaja :)