trip-krainetrip-ukraine-dark
Hosteli broneering

Kas kui kodulehel ei ole öeldud teisiti, et kas siis hostelis ühe kahese (twin/double)toa hind on antud ühele inimesele või siis kahele inimesele kokku?

Kui nüüd natuke tölkida, siis ju öeldud, et kaks. Ei ole veel kohanud kahest tuba ühele inimesele, seda saab muidugi osta, aga ega hind siis ei muutu.

Ühele, kahe inimese jaoks tuleb topelt maksta. Ja kui tahad kahest tuba ainult endale näiteks, pead maksma mõlema voodikoha eest.

Kust tuleb selline info, arvan et reisibüroodest, seal vöetakse töesti lisaraha sellisel juhul, vähemalt arvan nii, pole kunagi ise proovinud. Aga nii palju kui netis broneerinud olen, pole hind kunagi muutunud kui panen 1 vöi 2 inimest. Lisavoodi maksab eraldi juurde.

Jutt käib ikka hostelitest, mitte hotellidest.

Oki vabandust, pole ka kunagi nendes olnud.

Üldiselt olen kohanud, et välja on toodud toa hind, kuid kui hinnale on lisatud pp (per person) siis tasud voodikoha eest ja satud tavaliselt ühikatuppa. Double room'iga on lihtsam, üks voodi üks hind.

Austraalias viibides elasin kümnetes hostelites ja seal selline süsteem, et maksad ikka inimese pealt. Erandjuhul võib arvestamine olla teisiti kui tegu on näiteks privaattoaga, kus üks lai voodi. Need on minu kogemused!