Hotell Ao Nangis alla 100USD

Kes on eelmine aasta peatunud Ao Nangis mõnes normaalses hotellis, mille hind jääks alla 100$ , kuid asuks nn merepoole vaadates, vasakul pool rannas. Kuidagi kõikide hotellide hinnad annavad üle soti. Kas neil kuraditel polegi majanduslangust? Kohal oleks 6-14 veebruar. Praeguseks olen leidnud ainult ühe hotelli ja sedagi ainult 3 päevaks.

1
2

Vaata näiteks kodukat: www.vogueresort.com. Olin seal eelmisel aastal ja lähen ka sellel. Väga norm koht, eriti kui valid "honeymoon" toa. Saad rõdult merevaate kaljuseinale ja lähedalasuvale Boda-Chicken saartele:) Hommikusöök rikkalik, tasuta rannarätikud, sellel aastal renoveeritud bassein, hea teenindusega kohalik spa. Ühesõnaga proovitud ja soovitan soojalt. Praegu pakuvad ka "hot deal´i" raames väga head hinda: deluxe tuba 88$ ja honeymoon´is 104$ öö. Deluxe´ga saada paraku aiavaate ja seda ei soovita (selle hinna saad www.agoda.com´i kasutades). Vogue kõrval avati sellel aastal uus hotell, sinna võid ka proovida: AoNang Cliff Beach Resort. Mõlemad Voguega asuvad McDonaldsi lähedal ja seega randa ca 5min jalutada. Vasakule kätt jääb veel mõnus hotell nimega Golden Beach Resort (www.goldenbeach-resort.com), see longtail boatide kassa juurest tsipa vasakule, mööda jalakäijate tänavat 150m, üle tee kohe rand. Oleme osa puhkusest ka seal. Valida peamaja ja bungalow vahel, seal paraku hind sutsu üle 100$.

0
0
0
0

vaata ka kohapeal- saad ilmselgelt parima diili ning ei ole sellega seotud oma reisi lõpuni.

0
0

Pakkusingi selle möttega, et kui tahta kindlalt esimest ööd, hiljem kohapealt kindlasti vöimalik saada soodsam.

0
0

Ja ratestogol see pluss, et broneerides läheb ainult 10% summast. Ülejäänu maksad kohapeal ja teenid veel boonus dollareid, millega saad maksta järgmiste broneeringute sissemaksu.

0
0

sa punkel ikkagi lähed? On see nüüdseks selgeks saanud? Ja kas avastasid mooduse kuidas nt Kambodžast lõuna- Taisse saada?

0
0

Olin novembris 2 nädalat Ao Nangis. Elasin hotellides Ao Nang palace ja J Mansion, öö 344 EEK, ilma ette reserveerimiseta - kohapeal saab hinda alla kaubelda. Hotellid meie mõistes korralikud 3*. Rannast 100m. Päris randa ei soovita, kuna: 1. kallis, 2. Ao Nangi rand ei ole nö paradiisirand. Paradiisirand on samas kohe nurga taga, kuhu saab sõita paadi või süstaga, nii et nagunii ei oleks mõtet Ao Nangis hotelli päris randa võtta kui sõidad teise randa. Raylee rannast järgmisel rannal (täpselt nime ei mäleta) on hullult kallid hotellid - 20 000 EEK öö. Samas see rand, kus need hotellid asuvad on kõigile vaba ja üks ilusamaid mida näinud olen. Lonely Planeti järgi on see ilusaim rand Tais.

0
0

Algselt oli plaanitud 2 nädalat Tais ja siis Kambodža ja paar päeva Hongkong. Kuna teekonna planeerimisel avastasin huvitavaid võimalusi, siis lõplikuks jäi Tallinn-Amsterdam-Bangkok-Krabi seal siis 7 ööd. Kuna ma juba Ao Nangis olen 2007a olnud, siis lebotamiseks see mulle sobiks, seda enam, et tahan seal kõik päevad ka masseerimist saada aga see toimub seal vasakul pool randa ja kuna ma olen eriline laiskvorst, siis tahaks ka hotelli sinna kanti saada. Nii, edasi kulgeme KualaLumpur-Bali, kus vahin 11 ööd, kuna ma Balil ei ole käinud, siis ei oska seal ka mingit piirkonda eelistada, vaid proovin paar-kolm päeva alguses niisama luuret teha. Balilt edasi läbi Bangkoki Hongkongi ja sealt tagasi koju. Lennupiletid kõik kokku tuli 12k, ilmselt oleks saanud veel sutsu odavamalt aga valisin kõik normaalsed ajad ja minimaalse vahtimise lennujaamas. Kambodža jääb arvatvasti järgmisesse aastasse, kui majanduslangus seda lubab.

0
0

Phra Nang Inn`i, kohe teiselpool teed (piletikassast) nurga peal, vaata seda. Näiteks www.Latestays.com pakkus vahepeal 84$ hinnaks. Mina ka laisk ja tahaks õhtuti mudimist, seega valisingi osa öid Golden Beach Resorti, seal kohe needsamad varjualused päeval ja õhtul ventileeritud keldri korrus, kus masseeritud saab. Millal oled AoNangis?

0
0

Koht on jah sellel hotellil super, söögid ka(kuna hommikuti ise ei söö siis teiste jtu põhjal), paar korda sai hotelli restot ka kasutatud ja jäime rahule. Muidu lehel oli üle saja need hinnda aga eks ma vaatan mis sinu antud leht ütleb. Meie oleme 6-14 veeruar.

0
0

Kui juhtusid vaatama, siis Phra Nang´is on veel Latestay kaudu võimalik tuba saada sulle sobivatest päevadest 6-9.veeb. ja hind siiani 84$. Kohe kõrval on hotell AoNang Princeville, kus saad Deluxe toa 85$ ja sama tuba merevaatega 103$. Pole ise olnud, küll aga on lugeda positiivseid järelkajasid ka selle hotelli kohta. See hotell siis sellise hinnaga sinu kohaloleku ajaks www.agoda.com kaudu. (Superior tuba suisa 69$)

0
0

Rates to go kaudu on saada köikideks päevadeks ja hinnaks 88 taala.

0
0

Ootan ära viisa saabumise ja siis tahaks kohe bronnida Ao Nang majutust. Aga ööbida tahaks mitte hotellis vaid ikka bangalos. Kõige asjalikum siiani on tundunud Krabi Tipa Resort

  • hinnaks pakub Agoda aga 2538+THB - lootsin nagu väheke odavamat. Kas oskate äkki pakkuda veel midagi Ao Nangis hea asukohaga? CLIFF VIEW RESORT tundub kuidag iliiga kaugel keskusest, või on see petlik mulje kaardilt?
0
0

kuigi see kõik on suhteline. Aga ma ei mäleta sellist kohtagi, eriti kahtlane on veel, et sealpoolt pole võimalik randa saada muudmoodi kui ainult suurt teed pidi. Mis kuupäeva sa muidu vaatad?

0
0

ju tasuta transfeer randa igal täistunnil.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased