Hotell Lisa Mari 3* Kreetal?

Kas keegi on seal kunagi käinud? Mida seal teha?

kas ainult hotelli lebotama. Kas tõesti reisibüroo või hotelli koduleht infot ei anna. Andke andeks Tripi tegijad ja lugejad, aga tõesti vihaseks ajab selline küsimus, mida Kreetal teha. Minge maale vanaema juurde või suvilasse, visake õunapuu alla pikali ja jooge seal näiteks viina õllega segamini. Selleks ei ole vaja kreeka hotellis rakit ja ouzot ja kohalikku õllekest libistada, et siis järgmisel hommikul teenindaja saaks teile kaastundlikult õlale patsutada.

0
0
  1. Lifti olemasolul sõita sellega ja panna kirja väljumisajad
  2. Hüpata voodis (nagu lapsena maal vanaema juures)
  3. Sensuaalse kaaslase olemasolul korraldage talle üks korralik padjasõda
  4. Kui asute kõrgemail korrustel, proovige rõdult turistidele pähe täpsus-sülitamist
  5. Ja lõppude lõpuks - juhul, kui väga igav hakkab, korraldage hotellis korralik skandaal, kui a. teisipäeval voodipesu vahetamata jääb b. mõni eriti ülbe kreeta sääsk teie ruumi ründab
0
0

Kas keegi on ööbinud selles hotellis? Millised on muljed?

0
0

Kui on inimesi kes soovivad seal hotellis oma puhkust veeta käesoleval aastal või tulevikus, siis SOOVITAN kindlasti valida mingi teine hotell. Käisin Kreetal puhkamas septembri lõpus ning reisi otsides oli Lisa Mari väga hea valik nii asukoha kui ka piltide suhtes, kuid kohale jõudes oli ilusast kohast ikka väga palju puudu. Hotell ise koosneb 6 majast, millest siis osa pidi olema renoveeritud(mina seda küll ei tuvastanud). Toas olime siis sunnitud magama voodis, mille linad ja tekid haisesid kopituse järgi ning olid ikka väga määrdunud, käterätid olid samasugused-haisvad ja mustad. Wc-s ei olnud isegi võimalik vett tõmmata, sest pott oli katki ja vannituba ainult uputas. Teisel päeval pesemas olles avastasin, et oh-oo, vesi ei voola enam ära vaid seda tuleb põrandal asuvast luugist juurde! Terve meie vannituba ja elutuba uputas üle. Pika vaidlemise ja karjumise peale õnnestus siis tuba vahetada, kuigi personal ei saanud aru, et miks see vajalik on kui me saame seal ju olla-nad tõmbavad lihtsalt lapiga põrandad puhtaks! Uus tuba ei erinenud esimesest-ikka samasugune must ja räpäne kuid vähemalt ei uputanud. Kui hotelli kirjelduses on juttu koristamisest siis meie toas käis koristaja ühe korra, viis prahi välja ja see oli kõik. Tore oli ka see, et terve vannitoa lagi hallitas! Kuna meie pakett sisaldas ka hommiku ja õhtusööki siis lootsin vähemalt sellest midagi, aga asjata. Restoran asus siis meie hotelli vastas ning pakuti bufeed. Mina ja mu reisikaaslased ja hotellis asuvad teised eestlased ei suutnud seda, mis seal pakuti küll süüa-terve restoran oli hulkuvaid kasse täis, kes rippusid su tooli küljes, et süüa saada ja ronisid ka lauale. Toidud, mida seal pakuti-no tõesti, isegi sead saavad paremini süüa. Liha ja kana mida seal pakuti lausa haises kaugele ning oli täiesti kõlbmatu! Ei saa kohe aru, et miks eesti reisikorraldaja valib oma klienditele(Top Tours)sellise hotelli ning soovib sellise paketi eest veel saada 7000.-! Minul jäi sellest reisist nii halb kogemus ning pole kunagi juhtunud, et reisil olles ootad, et nädal saaks juba läbi ja saaks ainult minema. Et teie kõik, kes soovite sinna puhkama minna-võin garanteerida, et saate väga ebameeldiva puhkuse endale!

0
0

Kreetal Lisa Marias oli mu tütar, ja need on tema muljed.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased