Hotell/majutus läbi galahotels.com?

Palun jagage kogemusi, kes on broneerinud oma majutuse galahotels.com lehelt? Kas kõik on sujunud ja ega hiljem mingeid halbu üllatusi pole ilmnenud? Ise olen tavaliselt kasutanud bookingut, aga kuna bookingus minu soovitud konkreetses hotellis minu soovitud kuupäevadel vabu tube pole, siis oma otsingutega jõudsin galahotels.com lehele ja seal näitab, et tuba olemas.

Ma vaatan üldiselt erinevate broneerimissaitide puhul trustpilotit. Galahotelsi hinnangud leiab - https://www.trustpilot.com/review/www.galahotels.com

Olen 2 korda kasutanud galahotels.com hotelli broneerimisel. Esimesel korral ei osanud review'sid lugeda nende kohta, kuid see aasta tutvusin,ja see tekkis ettevaatlikuks. Tegelikkuses oli kõik korras, paar päeva enne reisi kirjutasin hotelli ja kontrollisin kas bronn olemas. Samas tühistasin ka eelneva broneeringu, raha oli kaardilt maha läinud ja see tagastati kenasti nädala jooksul. Ise valisin neid, kuna hinnavõit booking ja expediaga võrreldes oli ligi 80€.

Galahotelsiga oli minul selline teema, et bronnisime Kuubal hotelli südalinna aga pärast paigutati hoopis linna serva(kohti ei olnud) ja väideti, et sama keti hotelliga saab nii teha. Jauramisest kasu ei olnud.

Mina olen kasutanud juba pikemat aega travelrepublic.com-i ja väga rahul!Hinnad küll naeltes,aga nael on viimasel ajal kukkunud ja alati on olnud hinnad paremad teistest.Näiteks travelrepublic.com-st ostes saan hotelli AI sama hinnaga mida teine sait pakub hommiku vōi hommiku ja ōhtusöögiga.Kasutanud travelrepublicut ca 15 korda ning väga rahul ja julgen ka teistele soovitada.