Hotellid Horvaatias, kes on olnud nendes hotellides

Kas valida hotellidest Valamar Koralj, Kristal või Admiral, hind suhteliselt sama, et lihtsalt ootaks kogemusi nende hotellidega. Tänud ette!

Olime eelmise aasta juulis Valamar Kristalis. Igati vinks-vonks 3hotell kuigi võiks vabalt olla 4. Võibolla see aasta nad seda juba ka on, vähemalt pidid taotlema.2006-2007 tehti seal täielik renoveerimine ja kaasajastamine. Porec´i linn on ka kerge jalutuskäigu kaugusel,juhul kui lebotamisest igav hakkab.

Paar aastat tagasi käisin Horvaatias, peatusin väga ilusas ja väga vanas poolsaarel asuvas linnas Cavtat. Vanalinn on mäe peal, kus ei ole mitte mingit liiklusvahendit. Asub lennuvälja ja Dubrovniku vahel. Viimasesse 30 km ringis, bussid käivad vähemalt iga tund, laev mitu korda päevas. Tutvusin mehega, kes kavatses turismi arendada. Nüüd on neil ökoküla, 32 km Dubrovnikust. Tutvustavad nad end algjärgnevalt. Kui huvi, saatke e-mail.

Hiking and cycling trails; transfert to the seaside; sightseeing, panoramas and cultural sites Sunset cermonies, stargazing Gathering place picnic, barbecue, Golf range and putting practice, Concerts and entertainment Sun bathing , cooling your body in the shade Bird whistles cover airplane sound, if any! Sorry, one cannot convey smells and perfumes: just remember the taste of your youth

Marko Bradvica 098 942 69 77 Gruda 7 – 20215 Konavle marko.d.o.o@gmail.com