trip-krainetrip-ukraine-dark
Hotellid Sharmis vol.2.

Kas keegi teab sellest hotellist midagi? On seal olnud? Palun muljeid..

PS: kas siin on ka aprilli alguses minna plaanijaid? Tahaks ise 10-14 päeva olla, kuid tundub, et ainsana on hetkel veel 7-päevased pakkumised.

Tez Touri hind märtsis 16 tuhat kahele. Korralik puhas hotell 12 km. põhja poole lennujaamast, hetkel viimane seal rannikul. Hea toit ja toad (madratsid kõvad), 2 suurt basseini, üks väike umbes 6*4m soojendusega. Asub koralli riifi ääres, kuni 600 meetrit kaldast madalik, vee sügavus 0,5m. Ujuma saab 600 meetri pikka silla pealt otse sügavusse, korallid , kümned kalaliigid, tugeva tuule puhul võib olla ujumine keelatud. Hotell asub kaugel meelelahutuskeskustest ja ei ole noorte seas populaarne. Pubid, Makid, kaubandus on umbes 1km kaugusel. Personaliga saab suhtleda vene, inglise, saksa keeles. Vene turiste oli umbes 20%. Minu hinnang 3,5 tärni. http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297555-d507837-Reviews-Royal_Albatros_Moderna-Sharm_El_Sheikh_South_Sinai_Red_Sea_and_Sinai.html

Tere

Kuna kohe lähimate tundide jooksul peaks reisi ära maksma, siis ennem veel uuriks sellise koha, nagu Nabq Bay kohta (hotell Sol Y Mar Shams Suites***). Väidetavalt on seal tuuline. Kas kellegil on kogemusi?

Tänan!

Ei tea , mina hotellide valikul lahtun yandex.ru . Mitte eesti foorumitest. Sest tihtipeale eestlastel on koik hea ja ei nae halbu kommentaare. Kui esimest korda lahed, siis arvesta 2 tuhat laheb juurde, juhul kui sul pole "kõik hinnas". Natuke vaatasin hotelli kirjeldusi, rand on kaugel ja eriti pole palju kommentaare. Motle tosiselt AI kohta isegi odavamas hotellis . Juhul kui tahad ekskursioone votta, siis AI ei ole vajalik, kuid ka kusimargi all.

Sheraton Sharm Hotel Resort and Spa. Väga tore rannahotell, aga hotelliterritoorium on üüratult suur...

Aprillis Estouriga minek Regency Plazasse. Uurisin trip.ee, kuid ei leidnud selle hotelli kohta eriti midagi. Kui siis ainult negatiivseid hinnanguid. Võibolla keegi kes on käinud või teab selle hotelli kohta, võiks natukene kirjutada. Paluks vastuseid võimalikult ruttu, sest 5.aprill juba minek ;)

Oskab keegi öelda kuidas seal korallidega lood on (hotell Sol Y Mar Shams Suites***)? Ja hotelli kohta ka midagi täpsemalt?

Tahaks infot selle hotelli kohta, aga enam-vähem kindel et võtan selle 4990.- pakkumise aprilli algul vastu. Muidu eelistan ka 5* Al-pakette. Mis vahet et väike hotell suurte hotellide juures. Hirmutab küll et nii vähe tube on...seega päästaks hea seltskond, aga lähen üksi. Hetkel ei näe vajadust et maksan 3-4tuhat juurde, et saada rohkem kordi süüa-juua päevas.. Ise olin seal kandis jõulude ajal, ainuke puudus mis oli, et Old Sharm ja Naama Bay jäävad kaugemale. Aga selleks on ju marsad, taksod. Muide olles 5* hotellis, pidi samuti transaraha maksma, sest iga õhtu ei viitsinud oma hotellis istuda. Ümberringi mõnel hotellil ikka korralik rand on, kuhu väikese tippi eest pääseb. Domina kirjutab: Külalistel on võimalik kasutada Mirabel hotelli kompleksi hüvesid. Aga nagu ikka tuleb ise see üle vaadata :D

Kas keegi foorumlastest on käinud antud hotellis? Netis ka leia selle kohta infot !

Sellesse gruppi kuulub mitu hotelli? Millist sa mõtled?

Sõit on konkreetselt sellesse hotelli .

Ise just selles hotellis pole käinud, kuid käisin Kiroseizis ja toda hotelli soovitaksin küll. Naamasse lühike maa ja hotell korralik. Vaata tripadvisor.com, sealt peaksid küll infot leidma.

Kas keegi on seal käinud ja oskab kommenteerida, kui puusse või õnneks mul hotelli valikuga läks? Minek 10.04- aga eriti eestlaste kogemusi pole leidnud selle hotelli kohta. Ja mida tähendab täpsemalt seal hotellis AI( kõik hinnas)?

Niipalju kui mina olen kuulnud/tuttavad, kes seal on käinud, on rääkinud, et see on üks suur kompleks, kuhu on siis moodustatud erinevad paketid. Kas sul on kõik hinnas v. hommikusöök? Domina pidi väga hea hotell olema, nii et ma olen igati kindel, et sa tegid mõistliku otsuse.

Me võtsime Domina Coral Bay Aquamarine Pool. Kõik hinnas paketi- eks siis näis, mida meile seal pakutakse ja kuidas rahule jääme. Loodan, et ehk keegi veel oskab midagi selle hotelli kohta rääkida;)

Võibolla keegi oskaks midagi kirjutada Regency Plaza kohta. Tripist midagi eriti ei leidnud :( Väljasõit juba paari päeva pärast :)

Hei! äkki keegi osakab kommenteerida seda hotelli! Meil minek 12.04, ootan huviga !

Kahjuks pole leidnud ise mitte ühtegi kommentaari antud hotelli kohta! Ette tänades!

Lendan järgmine nädal Sharm El Sheiki ja hotellliks sai Dive Inn valitud. On keegi seal viibinud ja osakab midagi selle koha kohta öelda? Leidsin googlest ka suht negatiivseid kogemusi selle hotelli kohta ja hakkas seega nüüd väike hirm. et kas sai ikka öige valik tehtud?

palun kirjutage milliseid kogemusi on teil selle hotelliga olnud?

Käisin selle aasta aprillis Regencys Estouriga. Olime nädal aega. Olles varem Sharmis mitu korda käinud ning seekord soovisime lihtsalt puhata, mitte käia ekskursioonidel jms. Seda reisi ostes olime üpris veendunud et päris 5* see ikka pole, sest pildid ja tripadvisor.com kommentaarid olid pigem negatiivsed kui positiivsed. Kuna hind oli soodne, ostsime reisi siiski ärs. Kohale jõudsime varahommikul, mingi 5 paiku hotelli. Esmamulje oli üsna hirmutav: ehitus oli pooleli ja mõlemal pool teed olid nagu varemed. Aga tuba oli korralik ja terrass oli ka suur ning vaade oli merele. Toaga meil vedas. Söök oli üsna nigel, olid hommikul, lõunal ja õhtul alati palju rahvast, lauda oli raske saada. Teenindajad on nii ära harjunud, kui jotsi annad, ei liiguta end üldse kiiremini, kaovad hoopis ära. Rand oli viletsam kui lootsime, meres pidi väga kaua kõndima kuni sügavaks läks ja põhjas oli ka palju vetikaid. AGa nagu Nabqi piirkonnas tavaline, oli ka meie hotelli piirkonnas tuuline. Asukoht oli hea, sest linna said siis kui tahtsid ja odavalt, marsadega. Läheduses oli ka erinevaid supermarketeid, nn. firmapoode, Mc Donalds jpm. Hotellile annaks 4*. Aga vähemalt on hinna-kvaliteedi suhe paigas.