Hotellid Sharmis vol.3.

Sharmis Reef Oasis Beach Resort

Kas keegi on seal käinud - jagage muljeid. Jagage kogemusi ka Go Adventure-ga reisimise kohta . Tänud ette kõigile ! . . . Trip.ee liimib Giptlase postituse juurde eelmise hooaja Sharm el Sheikh´i hotellide teema: http://trip.ee/node/49895 Ehk on see edaspidi kellelegi abiks.

GoAdventurega reisimisest on päris pikalt räägitud selles teemas: http://trip.ee/node/38182 Las see uus teema jääb nüüd ainult hotellide aruteluks.

Kas keegi on viibinud Savita Resort and SPA 5* hotellis? Vahendab GoAdventure. Lugesin vanu postitusi, aga selle hotelli kohta infot ei leidnud.

Dreams Vacation Resort

Kirjeldage kõik hinnas ja muud infot head ja vead

Sunrise Select Diamond Beach Resort 5*

Hei, kas keegi on seal hotellis olnud? Kuidas rahule jäite, kuidas rand, teenindus jm oli?

Suured tänud ette juba!

Sunrise Island Garden Resort 5* .

Plaan on minna sinna hotelli, kas keegi on seal käinud ning mida arvate sellest hotellist? Kuidas on paketika “kõik hinnas” kas on head toidud , saab kõik hinnas eest ikka normaalselöt staffi ? Äitäh teile ette juba :)

Domina hotellid Sel aastal on ka need sooduspakkumises, on kellegil soovitusi milline hotell neist oleks parim? Olen kursis et Oasis ja Aquamarine on vanemad ja soodsamad, kuid samas viimane on hästi mere ääres, ning pigem huvitaks just meri kui basseinide ja see soolajärve teema. Minek 5a lapsega ja ööelu ei huvita. Tänud vastajatele!

Sooviks ka infot Domina hotellide kohta viimasel ajal. See aasta on nad soodushinnaga,et kas võib see olla tingitud nende langenud kvaliteedist? Kunagi isegi käinud kah ja siis tundus hea, kuid kas on nad siiani kvaliteetsed? Kui keegi viimasel ajal käinud,siis võiks teada anda seisust kohapeal:)

armanda, promo tuba on hotellis kehvema kategooriaga tuba, odavam ka kui standart. Vihjeks nii palju, et sisuliselt Egiptuse hotellides tehakse nö hotelli sisest loteriid. Promo toa hinnaga klient võib sattuda ka standart tuppa.

Mu eelmine kommentaar vist ei salvestunud. Uuesti siis...

Et eelmisel nädalal olin Dominas, ostsin Aquamarine Pool paketi aga check-in tehes pandi meid sõnagi ütlemata Sultanisse (mis on siis kallim pakett). Küllap oli overbooked või midagi, igatahes kobisema ei läinud kuna saime ju paremat kui olime ostnud.

Mina olin Dominas esimest korda aga jäin väga rahule ning kindlasti lähen sinna tagasi. Söökide valik ehk polnud niiiiiiii suur kui muudes Egiptuse 5* hotellides aga väga maitsvad söögid ning vaheldusid.

Ainuke asi, mis meie seltskonda kiusas, olid moskiitod ühes toas. Kuna nad olid lapse näo täitsa punniliseks söönud siis palusime teha tõrjet ning nende "kohe teeme" värki pidi paar korda üle küsima. Lõpuks tulid ja tegid ära ning sai neist rahu.

Tere!

Oskab ehk keegi midagi rääkida Amarante Garden Palms 4* hotellist Sharmis?? Kõik info mis inglise keelsena leidnud olen on olnud küllaltki negatiivne, äkki leidub kedagi kes seal ka ise käinud siit ? Minek 4. detsembril.

Keegi viimasel ajal käinud Dominas? Andke teada kuidas oli hotell ja teenindus.

Oriental Rivoli **** Sharmis

Kas keegi oskab anda mingit põhjalikumat infot hotelli kohta? Märtsis minek :)Tänan tähelepanu eest

Simba25, Oriental Rivoli on igatahes minu soovitatavate hotellide hulgas. Hea hinna/kvaliteedi suhe, päris hea asukoht (Naamasse veidike kõndida), omapärane! (eheda Egiptuse pompöössusega sisustatud hotell - kullatud voodid, sambad, vitraazhid jne, hea spa, kus mh on türgi saun (seda on vahel küsitud, kuna neid Egiptuses tegelikult eriti ei ole). Normaalne toit. Kohv ikka ise kaasa võtta :). Basseine paraku talvel ei köeta, kuid märtsis see enam nii väga oluline pole - kannatab ujuda ka niisama.

Üks tuttav kes väisas novembris, ütles igatahes kommentaariks, et väga puhas hotell. Ning et tutvus ühe teise paariga, kes kodumaal olid restoranipidajad ja kes olid toiduga väga rahul. NB! Lastel ei ole seal absoluutselt midagi teha, üheski eas, kuid tasu eest saab kasutada Sonesta Clubi või Kiroseiz ParkLandi basseine ja liumägesid, kummaski on nii kõrged kui ka madalad (beebibassein) liumäed, Sonesta mäletamisi on odavam, täpsemalt leiab minu blogilehelt Mida Sharmis veel teha... jne leheküljelt.

Sunrise Island Garden Resort 4* Kas keegi olnud seal hotellis? Plaan minna 5.veebr.

Hotell Oriental Rivoli Märtsis ,oleks küsimus .et mis hinnaga saite ja mis kuupäeval ja mis firma kaudu? Endal oleks ka huvi minna! Minu meili aadress ehameriloo@hot.ee Oleks väga tänulik vastuse eest!!

Coral Beach Rotana ResortTiran Kas keegi oskab selle kohta midagi rääkida, kuidas olud on seal hotellis ? Plaan minna 5veebruar.

Savita Resort & Spa 5*

Tere,

Kas keegi oskaks ehk miskit rääkida Savita Resort & Spa ( http://goadventure.ee/…t-spa-5.html) kohta?

Hetkel siis teine konkureeriv pakkumine Dreams Vacation ( http://goadventure.ee/…esort-5.html ) ning plaan minna päris varsti.

Ettetänades