Hotellid Türgis Alanya ligiduses

Tere. Novatours müüb aprilli lõpuks reise Türki, kas keegi oskab anda infot mõne hotelli kohta mis ma välja valisin. Nimelt korra olin suvel Türgis ja sattusin hotelli kus oli 90% idanaabreid, kord oli käest ära, oli tunne nagu elaks venemaal. Tahaks ikka rohkem sinna hotelli kus on rohkem rahvast lääne poolt.Beach Club Doganay , 485,00 EUR, Kaugus kuurordi keskusest on umbes 7 km (Alanya)Kõik hinnas +Katya  , 495,00 EUR, Kaugus kuurordi keskusest on umbes 2,5 km (Alanya)Kõik hinnasSunprime C-Lounge, 575,00 EUR, Kaugus kuurordi keskusest on umbes 5 km (Alanya)Kõik hinnasAsia Beach Resort & SPA, 555,00 EUR, Kaugus kuurordi keskusest on umbes 2,5 km (Alanya)Kõik hinnas +Orange County Alanya, 539,00 EUR, Kaugus kuurordi keskusest on umbes 30 km (Alanya)Kõik hinnas +Alan Xafira Deluxe Resort and SPA, 539,00 EUR, Kaugus kuurordi keskusest on umbes 15 km (Alanya)Kõik hinnas +Kirman Hotels Arycanda De Luxe , 609,00 EUR, Kaugus kuurordi keskusest on umbes 35 km (Alanya)Kõik hinnas +Gold Island, 579,00 EUR, Kaugus kuurordi keskusest on umbes 20 km (Alanya)Kõik hinnas +

Novatours saatis ka omapoolse soovituse:Paraku ei oma Novatours infot samal ajal hotellides viibivate teistest rahvustest reisijate kohta.Teie poolt valitud hotellides soovitame kaaluda:-Orange County Alanya-Kirman Hotels Arycanda De Luxe-Gold IslandParimate soovidega,Karina LõukeReisikonsultant / Travel Consultant

 Tahaks ikka rohkem sinna hotelli kus on rohkem rahvast lääne poolt........seljuhul vota hotellid nimelt Alanyas,asukohaga Kleopatra beach ja 4,,5 tärni hotellid,mitte 3 tärniseid!

Oleme olnud Xperia hotellides ning viimati Avena Resort hotellis, seal on neid läänlasi enamus.Sel sügisel septembris läheme Primasol Telatiye Resort hotelli,minu uuringute järgi on ka seal enamus läänlasi.Ega neist idapoolseist pole kuskil pääsu :( Minu soovitus on : otsi väiksemaid,umb.200 toaga 4-5 tärniga ,hotelle sest need idapoolsed on ju karja instinktiga.....armastavad suuri ja läikivaid hotelle .

Kindlasti soovitaksin ka linnas sees hotell võtta (nagu kasutaja benben soovitab) kleopatra ranna ligidal. Muidugi nendest pääsu ei ole tõesti (juba praegu neid päris palju siin). 

Venelasi on Alanyas absoluutselt igal pool, eriti just linna sees asuvates hotellides. Ja pole mingit vahet mis tärniga, sest neid leidub samuti nii rikkamaid kui vaesemaid.Selleks et teada saada, mis rahvus sind huvitavas hotellis on sel aastal ülekaalus, on ainult 1 võimalus: tuleb antud hotelli helistada ja küsida, et mis maade reisikorraldajatega neil selleks hooajaks lepingud on tehtud. Eelmisel hooajal võisid olla hoopis teised lepingud ja seega ei maksa eelmisel aastal seal viibinute kogemused selles suhtes midagi.

Mina olen viimased 2 korda Mesut hotellis olnud,enamus külastajaid olid sakslased,poolakad,taanlased,sekka ka mõni idanaaber aga need olid suht vaiksed ja rahulikud,silma küll ei paistnud millegagi.Hotell ise hea asukohaga,mere ääres,läheduses palju baare,esmaspäeviti turg jalutuskäigu kaugusel.

Baya, olin just eelmine sept. sealt 100 m. eemal Avena Resort hotellis.....see oli ikka tunduvalt parem kui Mezut, Mezutis oli sel hetkel 90% venelasi .

Olen olnud Monart Citys ja väga mõnus .Ei ühtegi venelast. Ise hoian ka nendest eemale. Minu meelest Kleopatra Adas ei olnud ka venelasi.See eest Kemer ja suured  viietärni hotellid on nende lemmikud.

Kleopatra Ada..s asuvad rootslased ja idasakslased,aga rannast ikka natuke kaugel,muidu kyll....paar aastat tagasi oli seal väga viisakas ja vaikne seltskond läänlasi!Lisada voib veel Balik otel,aga see on kolme tärnine,aga samas 90 prossi kylalisi olid sakslased ja vist poolakad,aga otel oli muidu väga mõnus ja rand kohe,yle tee.

Teadmiseks,Alanyas sees ei ole viie tärni hotelle.Ma olen ise meeletu Alanya fänn ja korraldanud peaaegu alati endale ja oma perele ise køik s.t et ei ole ostnud paketti vaid lend,hotell ja transfeer eraldi.Mônikord ei ole tulnud väga olulist hinna vahet paketiga.,aga oluline on olnud et on saanud ise valida just meelepärase hotelli.Meile on väga meeldinud rannapromenaadil Eftalia Aytur kolm tärni mis on Travelrepublic.com-st  alati väga hea hinnaga ostetud.Vaatasin et selleks aastaks Al ei pakutagi.Veel oleme olnud erinevates Xperiates,Tac Priemer-s ja Azak Beach-is ja rahule jäänud.Oluline ,et oleme olnud Alanyas ja kôik on käe jala lähedal...vôid shoppata,jalutada,päikest vôtta millal tahad.Öösel peale pidutsemist vôid jalutades koju tulla sadamast kus enamuses klubisid asub.

mis juttu sa ajad...!!!!!....Kleopatra Dreams,Grand Bali,Gardenia,Riviera,Grand Okan.....koik nad on viie tärni hotellid ja otse Kleopatra rannas. Olin ise Grand Balis,4 aastat tagasi,väga mõnus oli,ainult bassein tundus väiksevõitu olevat.Teine asi on,kas ka rahakott neile vastu peab,moni sviit maksab sadu..sadu eurosid!