Hotellide broneerimissüsteemid, ettemaksuga

Oma reise kavandades eelistan kasutada hotellide broneerimissüsteeme, mis võtavad broneerimisel krediitkaardilt kohe 100% ettemaksu. Nii saan maksta näit 10 päeva reisi ööbimise eest erinevates hotellides igal kuul 1-2 hotelliöö eest ega ei pea korraga ööbimise eest suuri summasid välja käima. Samuti on hotellikoht sihtkohas alati garanteeritud, ükskõik mis kell saabun. Minul on ainult head kogemused olnud järgmiste broneerimissüsteemidega: http://www.asiarooms.com/ http://www.hotelclub.com/ http://www.agoda.com/ http://www.hotelopia.com/ Kogenud reisijad, palun aidake laiendada silmaringi ja leida veel 100% ettemaksuga usaldusväärseid broneerimissüsteeme, ka süsteemid hostelitele sobivad.

Hotellide hindu erinevates broneerimissüsteemides võrdleb hotelscombined.com, broneering ise toimub juba konkreetsel lehel. Enamikes kohtades ilmubki summa kohe kaardile broneeringuna.

Laiendaks siis teemat ka niivord kui ka netiavaruste lehtedega ning ootaks ka lisana mis-suguse kinnituse kuskilt saab. www.bookings.net(www.booking.com/)-raha ette ei vota,mitmed korrad kasutatud ning tootab laitmatult. Saadab meilile broneeringu kinnituse. www.expedia.co.uk- raha ette ning saadab reservation has been confirmed note mida hiljem naeb ja saab printida nende lehelt. Endal hotell tehtud sealtkaudu martsisse ja kuidas tootab oleks hea kui keegi kommenteeriks. www.hotels.com{olemas ka Eesti keelne http://eesti.hotels.com/)-Raha ette ja saadab kinnituslehe trykkimiseks mida naeb ka hiljem nende lehel, kuid oman kogemust kus kysiti vaycherit mida kyll eraldi ei saadetud.Tunneks huvi kuidas on saadetud nendele kes kasutanud ja kuidas tootas. www.alpharooms.com, www.easyjet.com(sealt hotellid)-raha ette ja probleeme pole esinenud. Eespol mainitud hotelclub saadab kinnitusega koos lingi Accommodation Voucher mis tuleb esitada hotellis.Ilma selleta ei saa.

Head odavate hotellide/hostelite broneerimissüsteemid www.travellerspoint.com või www.hostels.com. Hotellide puhul saab otsida www.venere.com , kortereid saab www.holidaylettings.com , head lennuhinnad ja hotellid www.opodo.co.uk jne.

minult: www.hostelbookers.com, www.hotelbookers.com - bronnivad 10%, ülejäänu kohapeal; www.easytobook.com - bronn krediitkaardi andmete alusel, maksmine kohapeal; www.eurobookings.com, www.hotelsclick.com - oli vist nii, et mingil kp võttis 100%.

Täiendan ka Hotellide broneerimissüsteem www.balticbooking.eu - 100% ettemaksu alusel, maksmine võimalik pangalingiga, väga madalad hinnad.