Hotellitubade šeifid polegi nii turvalised!

Mul pole kunagi olnud nende turvalisusesse usku. Peale selle nipi on kohalikel, hotelli palgal olevatel "spetsialistidel" seal piisavalt aega ja võimalusi neid šeife vastavalt vajadusele upgreidida.

0
0

Minul juhtus Miamis sihuke lugu. Seifil sai vist patarei tühjaks. Igatahes ei avanenud. Läksin retseptsiooni ja sealt tuli laisal sammul must mees, kruvikeeraja-moodi võti käes, keeras seifil külje peal miskit jublakat torkas sinna võtme ja oligi uks lahti.

0
0

Meil Barcelonas seif jälle ükskord ei avanenud hoolimata õige koodi sisestamisest, passid olid sees ja ise olime lennujaama teel ehk ilmselgelt paanikamoment! Retseptsioon andis lahkelt mingi nullimiskoodi... Pärast seda hakkasin mõtlema, et eks neid turiste on ju teisigi, kes oma koode on ära unustanud ning järelikult need seifid ongi kergesti avatavad. Ja asi siis nt koristajatel või nende sugulastel neid nullimiskoode teada saada on...

0
0

Asi on vast põhimõttes - kui hotell pakub seifi, vastutab ta ka selle sisu eest. Kui Seifi ei pakuta, on toas olev vara sinu vastutusel.

0
0

Kaks aastat tagasi sai ka'idud Tyrgis ja seal hotellis oli samuti seif, mille nii o'elda yleandmine oli juba teema omaette. Kuna hotelli rahvas oli v6imeline suhtlema saksakeeles enamasti ja minu saksakeele oskus paraku ei kyyndi ra'a'kimiseni eriti, siis sisse kirjutades hotelli saadeti kaasa yks morn tegelane, kes lihtsalt na'itas a'ra, et pange 1234 ja k6ik. Ausalt peale seda ei tundnud vahet kas asjad on seifis v6i mitte. Samas turvaliseim lahendus oli kuskil vist Tuneesia hotellis, kus seif n6udis nii toa kaarti kui ka v6tit - ennem a'ra tabamist, et toa valgustus toimib ka suvalise rahakottis leiduva plastiktykiga, oli pa'ris huvitav askeldada seifi kallal ha'maruses :)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased