Hullude Päevade lennupakkumised 2014

Kui kellegil veel tähelepanuta jäänud, siis: http://www.finnair.com/EE/ET/crazy-days

Pole ennem seal reisipakkumisi otsimas käinud. Kuidas seal üldjuhul lood....kas hommikul avamise ajaks kohale minnes on lootust pileteid Euroopasse (Vahemere kant) saada või on neid pakkumisi tavaliselt nii piiratud arv, et jagub vaid paarile esimesele? Pakkumised ei ole tavahindadest nüüd nii palju odavamad, et peaks pikali jooksma aga valmistaks end hea meelega ette.

0
0

Oskab keegi öelda, kas neid pileteid saab ka internetist osta? Pigem vist mitte? Emale meeldis paar sihtkohta ja ta tahaks pileteid soetada, kuid muidugi ei tahaks kuhugi hommikul "tormijooksu" korraldama hakata.

Tänud!

0
0

Kogu asja idee ju ongi selles, et lähed kohale, ning lisaks piletitele ostad veel kümme rulli vetsupaberit, paari sokke ja panni :)

9
0

Minu aurst hullude päevade lennupiletitele pole ammu enam tormijooksu. Need meeletud järjekorrad olid enne masu.

0
0

See on just paras ajaviitmise koht vanuritele,saab emmeke omasugustega lobiseda,suhelda ja ka piletid kauba peale.

0
2

Need pakkumised jah ainult kohapeal mitte internetis.

Olen ise aint korra käinud hullude päevade lennupileteid ostmas ja seda siis eelmise aasta kevadistel hulludel päevadel paari euroopa sihtkohta. Siis ikka rahvast oli. Kuna polnud varem käinud HP lennupileteid ostmas, siis esimesel päeval mul ei tulnud pähe 5. korruse ukse taha minna ja läksin 1. korruse peasissepääsust. Üles jõudes oli juba omajagu rahvast seal ja pidin ikka u tunnikese ootama. Samas läks mul tegelt suht ruttu, sest võtsin iseteeninduse arvuti järjekorranumbri (enamik haaras personaalteeninduse laua numbri ja see saba oli ikka oluliselt pikem). Kuigi ka iseteeninduses oli jama paarikümneks minutiks, kui võrk või server kinni jooksid just siis kui mina arvuti taha pääsesin. Toona oli seal kaks spetsiaalselt iseteeninduseks hääslestatud arvutit, millega siis sai oma piletid ära osta ja vajadusel ka Finnairi töötajalt abi paluda. Teine päev olin targem ja läksin 5. korruse kaudu ja sain kohe esimese või teisena iseteenindusarvuti taha ja tehnilist jama ka polnd seekord, nii et mõne minutiga olid soovitud piletid käes. Ja eks see kuupäevade saadavus on täiesti seinast seina. Kui pole algselt soovitud kuupäevadeks enam saada seda odava hinnaga varianti, siis tuleb kohapeal ümber mõelda. Arvestada tuleb ka sellega, et üldiselt on samal ajal hullud päevad ka Soomes, Lätis ja Venemaal ning ka seal on Finnair oma pakkumistega väljas ja osad sihtkohad (alati mitte kõik) on samad mis Eestiski. Ühesõnaga mida varem kohal oled seda suurem tõenäosus on soovitud sihtkohta soovitud ajaks oma lennukipilet saada, nagu ikka igasugu kampaaniatega tavaliselt on...kes ees, see mees :)

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased