Hurghada hotell

Hei reisisellid,soovitage Hurghadasse head hotelli,lähen novembri lõpus,kus oleks ikka hinna ja kvaliteedi suhe paigas.Hind mitte üle 500 euro.Sharmis olen paar korda käinud,vaataks nüüd Hurghada ka üle.Tänud

500 euro - päev , nädal, kuu, või aasta?

Kui eelmise postitaja sarkastiline kommentaar õigekirja ja nime kohta eemaldati, võinuks ka teema sinna samasse tõsta, iga inimesega tuleb rääkida selles keeles, millest ta aru saab.

Sea Star Beau Rivage oli Egiptuse kohta täitsa hea. Kindlasti EI soovita King Tut Aqua Parki!

Titanic Palace! Maitsvad söögid, sõbralik teenindus. Ristkasutus kõrvalhotelliga Titanic Beach. Suur veepark. Toad puhtad ja mugavad. Soovitan väga!

Kas kellelgi on kogemusi Ali Baba Palace hotelliga?

Mina soovitan Hurgadas Sinbad hotelli. Miks? Teenindus kvaliteetne, personal väga sõbralik, hotell väga puhas ja mis kõige tähtsam toidud väga head. Mis Egiptuses kipub olema mitte maitsev toit või ebameeldiv lõhn söögi osa poolel siis tõesti seal toidud ideaalsed ja lõhn kutsus meid küll koguaeg sööma. Välja sööma ei jõudnudki ja kui jõudsime siis väljas söömas olles pidime väga pettuma toidus.Oleme toidu osas väga valivad ehk siis sellest jutust võite järeldused ise teha :) 

Titanic Beach sai oldud nii aasta tagasi. Hotell tõesti suur ja täitsa ok  aga väravast välja minnes pole lähikonnas midagi teha kui see peaks oluline olema.  Seekord koos perega umbes samal ajal Sea Gull Beach and Resort . vaatab mis see kujutab endast :) 

Ehk minu arvamus juba ajast-arust, kuid Sea Gullis proovi ennast vanasse osasse saada, seal eurooplased, uues osas eriti lärmakad venelased. Sealt oli ülihea vanalinna minna, ei tea kuidas praegu turvalisusega on.

Sunrise Holidays oli täiesti normaalne. Söök hea, omab juurdepääsu merele kus on hea ujuda, snorgeldada ja kalu sööta.

Kuna omast kogemusest tean, et esimest korda hotelli valida on päris keeruline lisan omalt poolt paar sõna hotellide kohta kus käinud olen. Ise käin Egiptis rannas vedelemas, melu ja kauplemine ei meeldi.

Minamark - minu esimene peatuspaik Hurghadas umbes 5a tagasi. Hotelli uksest astud otse kesklinna lärmakale tänavale. Koosneb tänava ääres olevast peamajast kust viib kõnnitee mereni. Kõnniteest paremale ja vasakule jäävad 2 hotellitubadega hoonet. Territoorium väike nii et öösel ringi käivate inimeste möla kostub tuppa. 

Ranna ala väike, olemas sild, veealune elu puudub. Rannapaari katusel on lamamistoolidega ala kus oli mõnus päevi õhtusse veeretada. Teenindus ok, ei tea millega pälvisime ühe kelneri tähelepanu kes hoolitses meie eest väga hästi. Söök täiesti Egiptuse keskmine ei midagi vaimustavat ega ka kohutavat. Sai käidud ühes alacarte restos mis ei jätnud mingit muljet. Hommikune/öine palvuse möla on väga hästi kuulda.

Desert Rose - suure rohelise territooriumiga, väga hea rannaga, saab minna ujuma avamerele. Kohe vette minnes on järsak, kus käib korralik veealune elu, kaldast eemale ujudes on ka mitmeid korallimoodustisi. Väga korralik suur terrassidega baar "otse mere sees" kuhu saab otse peale snorgeldamist turgutavat jooki või snäkki võtma minna. Õhtul saab aega veeta mitmetes baarides mis asuvad basseinide ääres. 

Söök samuti Egiptuse keskmine, mis mind selle hotelli puhul aga väga häiris oli söögisaali teenindus. Söökla on hiigelsuur, väljas kohti suhteliselt vähe aga sees palav ja umbne. Tellitud jooke võiski ootama jääda. Restoranidest jätis hea mulje Egiptuse restoran, seafood resto polnud midagi erilist. 

Üle tänava on igasugu poode, muu hulgas Cleopatra bazar, samuti pole kaugel jalutada Senzo malli. Kui söökla teenindus oleks parem läheks kindlasti tagasi.

Sea Star Beau Rivage - esimene ja seni viimane hotell Egiptuses kus mõlemad naisega haigestusime, sellest tulenevalt pole ka erilisi positiivseid muljeid. Rahulikus vaikses piirkonnas, üle tee mõned väiksed müügiputkad ja apteek. 

Toa pesuruumis oli läbi vent augu kuulda kõik mis kõrval olevas pesuruumis toimb. 

Söök tavaline. Rand ok ainult et hotelli reklaamitakse korallirifiga mida mina küll nädalaga üles ei leidnud. On küll veealune järsak, mis asub suhteliselt sügavas vees aga vaatata pole seal midagi, veealune elu puudub peaaegu täielikult. Tagasi ei läheks.

Titanic Palace - kõrval asuva Titanic Beach koopia, Palace tundub natuke uuem olevat. Mõlema hotelli territooriumi ja teenuseid saab kasutada, rand ja veepark ühine. Sööklad tundusid ka mõlemas olema sama valikuga, alacarte restoranid, neid on päris palju, asuvad enamus Titanic Beachi poolel ja on üllatavalt hea toiduga. Kõiki sai vist külastada niipalju kui soov iseasi kas vaba kohta leidub. Söökla toiduvalik võibolla mõnevõrra parem kui eelnevates hotellides. 

Suur korralik veepark, enamus liutorusi oli isegi sooja veega. Rand suur aga väga madala veega. Snorgeldama saab pika silla kaudu bussiga sõites. Veealune elu väga huvitav ei olnud. 

Tuba oli family room 2 unit mis siis tähendab kahte uksega eraldatud tuba, pesuruum ühine. Selle toa puhul on hea see, et teise tuppa ei kosta koridori helid, kuid kuna toad asuvad kohe basseini ääres, siis meie tuppa kostus basseini pumba urin mis oli päris häiriv. Kahel hotellil ühine ööklubi kus toimub tasuta meelelahutus. Ma hotellide meelelahutusest väga ei huvitu kuid üks õhtu kui sinna sattusime oli seelikukeerutaja show ja oli päris huvitav. Läheks tagasi.

Coral Beach - käisime 2019 veebruar, läksime otse Titanicust. Kui vanemaid arvustusi lugeda siis mõned olid päris halvad. Nüüd vist hotellil uus juhtkond ja ei kahetse oma otsust. Hotelliks ei saagi seda nagu nimetada, pigem nagu puhkekeskus. Majutus on ühekordsetes ridaelamu tüüpi majakestes. Olime standard toas kolmekesi ja kitsas ei olnud, lisaks suhteliselt suur terrass. Tuba koosneb kahest ruumist kuigi ust vahel pole aga kolmekesi minna piisab standard toast täiesti. 

Territoorium on väga suur ja kuna hotellist edasi on palju tühja maad siis saab mööda mereäärt umbes 1km vabalt jalutada ja imetleda mida kõike meri on kaldale uhtunud. Samuti saab rännata mööda liivast tühermaad. Kuna ühelpool hotelli mingit elu ei toimu on sinna tekkinud väike prügimäe taoline asi ja ilmselt sellest tulenevalt on seal mõnevärra rohkem kärbseid ja vareseid. Territooriumil on ka palmikasvatus ja väike loomaaed. On ka mõned lagunenud ja mahajäätud hooned, aga peamaja ise ja elumajad on päris viisakad. 

Ranna ala on samuti suur ja on ka veealust elu, ise päris õigesse snorgeldamis kohta seekord ei jõudnudki. Rannabaar oli mõnus, otse rannast saab minna ka ATVga kõrbesse sõitma.

Kuna hotell asub linnast kaugel siis peale jalutamise hotellist väljas midagi teha pole, hotellis olemas pood ja apteek. 

Söök selles hotellis oli parim mis üheski Hurghada hotellis saanud olen. Kindlasti läheks tagasi.

Inimesele kes tahab lihtsalt rahulikult puhata väga hea valik. Kes tahab rohkem melu ja meelelahutust siis Titanic.

Kohalikku raha võta kaardiga kohapeal automaadist.

Kui tahad hotelli juurest kuhugi taksoga sõita võta takso natuke eemalt või peata otse tänavalt, tuleb palju odavam.

Kui tahad rahulikult kiiresti ja ilma kauplemata suveniirid ära osta mine tee seda  Cleopatra Bazaris, see on "suveniiride supermarket" ja neid on Hurghadas rohkem kui üks. Maksta saab EUR, USD, EGP ja ilmselt veel mõnes valuutas ja ka kaardiga.

Kui sa ei saa ilma internetita nädal või kaks elada osta kohe Hurghada lennujaamast kohalik sim kaart, vajadusel pannakse see ka tööle. Eesti kaardiga helistamine ja kõnedele vastamine väga kallis.

Kui tahad jootraha anda võta kaasa ühe dollarilisi kui eelmisest reisist kohalikku raha alles pole jäänud. Euro metalli nad väga ei taha. Kohe lennujaama tulles tahab tüüp kes su kohvri bussi paned midagi saada, sellele võib mõne eurosendi anda, kui ei anna ei juhtu ka ilmselt midagi. Edasi hotellis pakikandija jne.

Käisime nov.Seagull hotellis.Territoorium suur,2 rannaosa,olime nn.uuema osa rannas,täitsa okkui vara randa lähed saad koha.Mis meeldiset puhaspolnud ühekordseid topse.Söök polnud suurem asiaga midagi ikka leidus süüa.Asukoht keset linna.Toa saime vastu tänavat,lärmakasaga meid ei seganud.Hotelli territoorium puhas,soojendusega basseinid,mida küll nov.keskel vaja ei läinud,sest meri soe.Teenusepakkujad ei olnud pealetükkivad,said ka võtta punase lipu,mis tähendas-ära tüüta.

Kui klaviatuuril tühikuklahv katki on, siis Win10 annab võimaluse (settings - ease of access - keyboard) klaviatuuri ka ekraanile kuvada.

Tulin just Sea Gullist. Võrdlusmomenti millegiga pole, aga jäin rahule. Toidud on nagu on, valik oli suur aga maitseelamust ei tasu loota. Hotelli ala suur, tegevusi palju. Isegi täiskasvanutel oli torudes tore. Kaks ranna osa jne. Õhtul sai aega veedetud hotelli alal asuvas sishabaaris. Hotellist välja minnes kohe linn, melu. Olemine seal on turvaline, nt kui taksoga ära sõidad, paneb turvamees takso nr kirja - pidev jälgimine. Teenindajad on sõbralikud. Toad enam-vähem, uues osas ilusamad kuid veidi väiksemad.