trip-krainetrip-ukraine-dark
Hurghada?

Sooviks minna sõbrannadega veebruaris Hurghadasse puhkama nädalaks, kuid vanemad kardavad, et seal on liiga ohtlik ning, et meiega 100% kindlalt juhtub seal midagi. Kas Hurghadas oleks kahele 17-aastasele ja ühele 18-aastasele liiga ohtlik, kui pole plaani hotelli territooriumilt lahkuda ning surma minna otsima ja hoopis terve nädal vaid päevitada ja süüa? Plaanisime minna muidu Lillyland Beach Resorti. :)

Ma ei usu, et noortel ekstra ohtlik on. Peaasi, et te meelitavast tähelepanust end pimestada ei lase ja kaine mõistuse säilitate. Kui vanemad 100% kindlad on, ju siis neil teiega kogemusi, et nad nii suurel määral kindlad on. Ehk väga palju oleneb teist endist.

Vaevalt, et te - noored suudate ainult hotelli territooriumil püsida. Ma endale selliseid piire ei seaks.

Naabrimehega 100% nõus, et kas suudate hotelli territooriumil püsida? Eks ikka kipute "linnapeale" ja siis võib kõike juhtuda. Juhtus vanasti ja juhtub ka edaspidi... Siin aitab ainult kaine mõistus, et ei lähe kaasa pakutavaga. Aga pakutakse igal sammul ja kõike:)

Ära usu naabrimeest ja homeuseri! Tegelikult on just hotelli territooriumil kõige ohtlikum viibida ;)

hahahah :D 100% kindel on, et igal pool juhtub midagi - oled Eestis või kusagil mujal. Juhtub väikeseid ja suurema tähtsusega asju, kohati häid ja vahel halbu asju. Võib-olla täpsustate, et mislaadsetes juhtumustes Teie vanemad Teie puhul 100% kindlad on, ja kas Teil endil ka on kahtlus, et vanematel võib õigus olla? Siis võibolla saab rohkem abiks olla :)

Viibin Hurghadas jaanuari 2014 keskel, majutusega Bella Vista hotellis. Hotelli basseinis ei supelnud mitte ühtegi inimest, vesi oli jääkülm. Meres käis mõni üksik inimene, sest ka seal oli vesi jahe. Hotellituba sattus põhjapoolne, õhtuti istusin sokid jalas ja paks fliis seljas teki all. Hotellist välja minnes sõna otses mõtte ründasid agressiivsed ja ebaviisakad "kaupmehed". Ei olnud tore paik.

Jah Aaker käis keset talve Egiptuses. Kui lapsevanemad kardavad rahutusi, siis seda seal kindlasti pole. Aga sellises vanuses tütart koos sõbrannadega ei lubaks ma ka sinna minna. Olen seal ise 5 korda puhkamas käinud, kuues kord läksin juba päris Egiptuses, mitte suvituspiirkonnas ja elu ja inimesed on hoopis teistsugused.

Aaker, ära riku traditsiooni!!! Kui oled lõunamaareisil käinud, tuleb rääkida suvepäikesest ja soojast rannaliivast :D!!! See on lausa kohustuslik. Vaatamata sellele, et tegelikkus päris kõvasti võib (oleneb, kuidas ilm juhtub olema seal) kujutelmadest erineda. Ka minu üllatus oli suur, kui avastasin, kui hirmus see talv seal kütmata hoonetes ja vinge tuulega rannas võib olla ja olen eelistanud igal juhul Eestis kodus olla ning ahju kütta.

Emana ma küll ei kardaks tütarde elu pärast Egiptuse puhul, aga hoopis ühe muu asja pärast kardaks küll :P

Minge parem Tenerifele või Gran Canariale, seal on turvaline ja õhtuti ei ole vaja villastes sokkides teki all istuda. Päike muideks käib Kanaaridel sama kõrgelt kui Egiptuses.

Loomulikult kaasatoodava tõmmu ja pruunisilmse väimehe pärast.

Ma oleksin ette vaatlik klubides,olen seal ise korduvalt käinud ja viimati külastades tundsin Paps Beach klubis ennast küll halvasti, esiteks see taksojuhtide parv seal ees,kudas nad ürotavad sind saada oma takso peale ja siis rahadega petta ja ma ei tea kudagi viimast korda ma ennast seal enam väga turvaliselt ei tundnud!Ja eks nad ühed libekeeled seal ole.Aga kui neid ignoreerida ja mitte väga taksodega liigelda siis on täitsa tore:)