Hurghada(Albatros blu (ex. sea world resort) 4*)

Tere! Plaan minna sinna hotelli 14.jaanuaril. Kas kellelgi kogemusi/oskab miskit rääkida selle hotelli kohta? Mida peaks jälgima? On basseinid soojendusega? On seal tuulevaiksem? 

Esimest korda Egiptuses. 

Ettetänades, Talvar.

No nüüd on vist juba hilja eeluurida, ülehomme näed ja koged kõike ise.

Tänud selle vajaliku nõuande eest! :D

Ja kui tahad ikkagi varem infot, siis:

google.com, tripadvisor.com, youtube jne.

:)

Ja järgmine kord googelda enne reisi juba.

Eks ma ikka olen googeldanud ka :) 

Lihtsalt lootsin, et tripikad räägivad enda kogemusest.

[

uva

](https://trip.ee/user/7294512)

[

9. okt 2010 17:58

](https://trip.ee/foorum/uldfoorum/hurghada-hotellid-vol-2?#comment-290770)

0

0

Vici tõin ära selleks, et kui olete 3-aastsega Egiptuses 2 nädalat ja mitte esimest korda, siis kaubanduse osatähtsus on vist väga väike. Veepark on talle veel natukene liiga. minu kogemuselt jääb üle mererand ( kuna meie lapsi egiptuse klooriga baseeinides ei töötle ). Kui nüüd peaks tekkima olukord, et valitud rannas on tuuline ja külmavõitu, siis peaks otsima tuulevaikset randa. Olime 2 aastat tagasi Triton Empires ja kasutasime Triton Empire Beach hotelli randa, mis avaneb põhjasuunas ja on tuuline ja neil päevadel ka jahedapoolne. Vaatasime hommikul aknast mere poole ja kui palmid ikka tugevalt lookas olid, siis võtsime kohe takso ja läksime le Pashasse tuulevarju. Enam sinna ei pääse. Albatros ja Aladdin on võreldes Tritoniga kordi tuulisem ja leida tuulevarjulist randa tuuliseks päevaks polegi nii lihtne, sest väga paljude hotellide teritooriumile lihtsalt enam ennast sisse ei moosi ( on kogemusi ). Jääb üle Vic , mida kasutavad tasuta La Perla jt hotellide rahvas ja kuhu saab ka väikese tasu eest ametlikult sisse. ( summat ei oska öelda, sest ise olin kõrvalasuvas Elysees ja ujusin iga päev lihtsalt piki vici randa Elyseest 700m lõuna poole ja tagasi.) Vesi oli soe, puhas ja ka rand tuule eest peidus. Kui mererannas lastega peesitamine ei ole väga tähtis , siis laske see Vici teema lihtsalt kõrvust mööda. Olen 6x 2nädala jooksul eri kuudel sportlikust huvist ja uudihimust olnud vist vähemalt 50 erineva hotelli rannas. ( isegi suht eksklusivsete ) Kuhu värava kaudu ei pääse, siis oleme lihtsalt ujunud sinna mere kaudu.

Hurgadas kindlasti tuule järgi hotelli valida, ise sama olen teinud. Mõned aastad tagasi lennujaama sõites ikkagi tuulepealt hotelli rahvas köhis, kui bussi tuli.

Aitäh selle pika vastuse eest! Lastega ei reisi aga vähemalt tean nüüd siis kus vähe tuulevaiksemat randa otsida :)

Talvar, täna võiks juba esmamuljeid jagada ja homme pikem ülevaade?