ID kaardiga Suurbritanniasse

Tervist,

Selline lugu, et ID kaart aegub 10. veebruar. Reis Inglismaale on 5. jaanuar. Kas saab riiki? Mäletan häguselt, et osade riikidega oli kunagi mingi asi et pass või ID kaart peab kehtima 3 kuud, et minna teise riiki. ELis on sama asi või kuidas?

Viimasel ajal on paljudel mäluga probleeme.

no see oli küll täiesti mõtekas vastus... ja ongi mäluga probleeme...tänan meelde tuletamast

Kle kallis teemaalgataja. Eesti vabariigis on selline institutsioon nagu välisministeerium ja kui sul on aju omal kohal, siis sa oskad selle kodukalt enda küsimusele vastuse otsida või helistad sinna. Mul isiklikult ei tuleks mõttesegi kusagilt foorumist selliseid olulisi asju küsida. Kui sind UK piirilt tagasi saadetakse, siis hakkad piirivalvurile seletama et "trip.ee foorumis mulle ju öeldi, et saab" !!!??? Tule JÄLLE taeva appi !!!

jube mure nüüd, et ma otsustasin siin teema üles võtta... see, et Teil ei tuleks see mõttessegi ei ole minu jaoks absoluutselt oluline.

Kui selle teemaga nii hirmus mure on ja närvi mustaks teeb, miks siis üldse vastata?!

Ju ma siis pean vabandama lolli küsimuse eest, muidu saab ehk veel paari eestlase nöökimist lugeda...

bygones!

Tavaliselt nõutakse, et ID-kaart peab kehtima kuni kolm kuud (välismin. kodulehel muide soovitavalt kuni kuus kuud) pärast reisi lõppu, nii et kui sul on ainult kuu aega veel kehtivust siis võib probleeme tekkida