Ilm Tenerifel

Tere! Lähme Tenerifele novembri alguses ja hea oleks teada, kuidas sealsed ilmad on.. Olen netis mõnelt leheküljelt vaadanud ilmaprognoosi, aga see näitab vaid 18-21 kraadi, kas oskab keegi öelda täpsemalt, kes on juhuslikult hetkel seal või just sealt tulnud, kuidas on õhu-ja veetemperatuurid? Ning õhtul hiljem ka, kas on jahe? :)

Tegelikult seal ei ole nii külm. Käisin veebruaris ning meil oli iga päeva umbes 27 kraadi, kuigi ilmaprognoos näitas teisiti ( 21 max). Lähen uuesti detsembri alguses, siis on seal veel soojem. Ära selle pärast muretse, et seal külm on.

Ma ei usu seda ilmaprognoosi juttu. Tenerife on vulkaaniline saar ja mägedes võib tõesti jahedam olla. Päevasel ajal ei lange rannikul praktiliselt MITTE KUNAGI (sry läbu pärast) õhutemperatuur alla 20 tselsiuse. Kliima on ääretult stabiilne ja väga lihtsalt ennustatav. Võid olla kindel, et nov alguses ootab Sind 24-25 kraadine päevane temperatuur ja 17-20 öine temperatuur. Ookeanivesi peab olema üle 20 kraadi.

Vaata ka: http://www.weather.com/outlook/travel/businesstraveler/wxclimatology/monthly/graph/SPXX0070??locid=SPXX0070?&from=sixten_forecast_link4 Lingialune info käib Santa Cruzi kohta. Lõunarannik on nähtavasti 1-2 kraadi võrra soojem paik.

Tegelikult on siin ilmast palju räägitud, näiteks http://trip.ee/node/40595

Elan Tenerifel 13 aastat. Novembrist märtsini soovitan võtta majutust Los Cristianoses või Playa de las Americases. Seal on igavene suvi.

Aitäh kõigie.. To tenerifeesi: siis on hästi, sest meie lähmegi Playa de las Americasse:)

Tenrifelt 14.oktoober...Ilmad soojad...päeval oli +26..öösel jahedam muidugi...

Millal täpsemalt minemas olete? Ka meie sõidame novembri alguses Playa de las Americasse. Hotelliks Ibreostar Las Dalias.

Ma elan siin juba 2 aastat. Soe on alati, aga vahel on n2dala pikkused pilves ilmad. Praegu sajab vihma nt. muidu pole ma siin vihma pea 5 kuud n2inud. Ilm v6ib siin muutuda 30 minutiga. Ilm v6ib olla totaalselt pilves ja kole ning poole tunniga v6ivad pilved hahituda ja siis sirab j2lle p2ike ja taevas on sinine. Kui sattute n2dalaks siia, kui on pilvine periood ei t2henda, et siin ongi selline ilm kogu aeg. Inimesed kes siin elavad janunevad vihma j2rgi. * * Trip.ee kustutas üleliigsed punktid, lisas tühikud ja suured algustähed.

Vaatasin internetist, et praegu on Tenerifel ainult 13 kraadi sooja ja sajab. Kas on lootust, et jaanuaris tuleb natsa parem ilm? Ookeanivesi on vist aasta ringi ühesugune ja jahe aga kui on suured tuuled, siis tõusevad ka suured lained ja ujumine kahjuks päris võimatu:(

Kas keegi on olnud surfajate paradiisis Medanos? Kuidas on Medano hotell?

..oli päikeseline ja selge! Olime Puerto Coloni rannas, päevitasime, lapsed ujusid, laineid polnud ja kraade oli vähemalt 23. Me elame siin kolmandat aastat ja võib õelda et lõuna Tenerifel (kus on põhilised kuurortid) saab ujuda aastaringselt. Randade kaitseks lainete eest on ehitatud lainemurdjad. Sa vaatasid ilmateadet nähtavasti mingi muu piirkonna kohta. Saare ilm on piirkonniti VÄGA erinev!

Medanos puhkust veeta tasuks vaid siis kui tahad ise kite- või windsurfata sest seal on tunduvalt tuulisem kui Los Cristianose - Las Americase -.. kant. Mu tuttavad surfarid on seal hotellis olnud ja üldiselt rahule jäänud. Ilma El Medano kohta vaata nt. siit: http://www.windfinder.com/forecast/el_medano Võid kirjutada mulle ka otse meilile: info@tenerife.ee Marko

Hei! Kuidas praegu Tenerife lõunarannikul ilm? Kuulsin midagi eelmise aasta lõpu vihmasadude kohta…

Plaanis on tulla veebruari lõpus Tenerifele. Küsiks et kuidas praegu ilm on? Üleval on et 19-21 kraadi ja pilves. Kas tegelikult ka?

Nädalavahetus oli tõesti vihmane ja nii peaks ilmateate järgi püsima teisipäeva õhtuni. Eelnevalt oli mitu nädalat väga head ilma - päike ja soe.

Info ilma kohta Las Americas´es: http://www.tenerife.ee/ilm.php Tavaliselt leiavad inimesed lennujaama (Tenerife Sur) ilmateate kuid reeglina on Playa de Las Americases/Los Cristianoses ehk kuurortis palju soojem ning päikeselisem.

Päikest, Marko

Ülalpooltoodud lingil olevad ennustused ei pruugi siiski õigeks osutuda. Võib juhtuda et ilm on parem kui seal näidatud meil aga juhtus vastupidi. Käisime Detsembris ja kuigi näitas vaid mõnda pilvist ja vihmast päeva siis tegelikult oli 10-st päevast pea kõik pilves/vihmased ning vaid 2 päeval oli päikesevõtuilma, seda siis just Adeje ja Playa de Las Americase kandis. Õnneks sattus mõnel päeval siiski teisel pool saart parem ilm olema kui lõunarannikul seega kui ilm tundub halb soovitan ringi sõita ja paremat ilma otsida :P

Täna jõudsid uudistesse jällegi Tenerife ekstreemsed ilmaolud. Nimelt Santa Cruzi üleujutus ja teede lagunemine peale mõnetunnis vihmasadu. Samas meie lumeuputuse kõrval oleks isegi soe ja vihmane ilmselt hea :)

sellist tormi võiks arvata, et reiside nõudlus ja soov sõita Tenerifele väheneb, ning reisikorraldajate poolt tekkib sooduspakkumisi. Aga võta näpust hinnad ikka laes, näib et "vana rasva" veel jagub :D

Kas keegi oskab täpsemat infot anda, kuidas on lood Tenerifel. Kas on palju teid läbimatud? Tasub sinna lähiajal üldse sõitu planeerida? El-Teideni tee on alles?