Imeros hotell , Türgi (Beldibi) !

ÄRA MINE - IMEROS hotelli , Türgis (Beldibi asulas) Sealne söök jätab väga soovida !!!! Ei ole vorsti , sinki , liha , jogurteid, kala ei kõlba süüa jne. - ühesõnaga seal jääte nälga !!!!! Teki asemel on seal kulunud saunalina.... Muusika röögib akna all poole ööni.

1
2

Räägi meile palun lähemalt, et palju alla võtsite ning millal?

0
0

Pole küll Türgis käinud, kuid ju siis on nende toidukultuurile omane, et nad ei söögi meile omaseid vorsti, sinki, liha, jogurteid. Võib olla olid teil valed ootused.

0
0

Ei mingeid valesi ootusi Naabrimees! Tänapäeval müüvad meie reisibürood juba ammu oma pakettreise koos kohapealse hotellimenüü degusteerimisega.

0
0

Wikipedia artikkel jogurtist ALGAB nii: Yoghurt, yogurt or yogourt (Turkish: yoğurt) is a dairy product... Ja edasine selgitab, et jogurti algkodu ongi kusagil Türgi kandis.

Mismõttes "pole nende toidukultuurile omane" :)

0
0

Odavreiside võlud. Mida ostad seda saad. Muidugi on kurb kui ootused suured ja puhkus luhta läheb.

0
0

Aga mitu tärni sellel hotellil oli või kas üldse oli mõni tärn?

0
0

Kõigest kolm tärni, niiet olematu pesapaik :)

0
0

Eks Türgi hotellides tavaliselt ongi nii, et enamus toiduvalikust moodustavad köögiviljad ja salatid.

0
0

No päris kõigi Türgi hotellide kohta kehva toiduvalikut küll ei laiendaks. Arvan, et ikka tärnides ja hinnaklassis asi kinni. Ise jõudsin küll nädala jooksul hädavaevu kõik erinevad road järgi proovida. Valik oli vägagi hea. Hinnaklass ei olnud kõrge aga tärne 5*. See oli siis Kemeris Marco Polo.

0
0

Mulle tundub, et olen siin Tripi ajas ja ruumis lootusetult eksinud!? Kas siin ei peaks olema mitte koht, kus saab midagi põnevat lugeda?

0
0

No kas see polegi siis põnev lugemine, et Türgis ei müüdagi "Tere" ja "Farmi" toodangut? :)

0
0

No kui see nupuke jutukonkursile sobib, siis võiks siia alla koondada kõik postitused ju! Aga ega halba heata pole, ega ma poleks muidu juhtunud seda kõike Türgi kohta lugema ega teada saamagi, kui jutukonkurss poleks juhatanud:))

0
0

Olen käinud Türgis 2 korda- esimesel korral peatusime üsna nigelas 3* hotellis ja teisel korral 5* hotellis. Peab ütlema, et mõlemas oli nii vorsti kui ka jogurtit ja veel mitut sorti. Oli ka erinevaid lihasid, mida küll pakuti rohkem kastmete sees või hautatult. 3* hotellis oli loomulikult toidu valik oluliselt väiksem kui 5* hotellis, aga nälga küll ei jäänud. Ikka sai kõvasti üle söödud. Süüa sai 4x päevas. 5* hotelli territooriumil oli paar kohta(rannas ja laste basseinide juures) kus sai päev läbi süüa, lisaks veel kolm põhitoidukorda pearestoranis, lõuna ja õhtusöögi vahel küpsetati ja pakuti basseini ääres gözleme`t(ei tea kas kirjutasin õigesti :)). See on mingi kohalik pannkoogi moodi asi. Ning peale lõunat sai kahe tunni jooksul tasuta jäätist, nii palju kui kulub. Ja siis veel hilisõhtused snäkid.

0
0

Lõhki ei läinud?

0
0

Ega me siis nii palju ei söönud. Kuid soovi korral oleks saanud.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased