India Goa

Tere, kas keegi võiks nõu anda, nimelt pole elus varem kunagi ise lende otsinud ja nüüd leidsin sellise variandi, Riia - Mumbai (Turkish Airlines) ja sealt edasi Mumbai - Goa Air Indiaga. Mul sellised küsimused, et kas keegi teab, et kas Mumbais on üks või rohkem lennuvälju või et kuidas olla kindel, et järgmine lend samalt lennuväljalt. On keegi enne sellist teed kasutanud ja oskab ehk häid soovitusi jagada? Mida veel peaks teadma. Sõbralike vastuseid ootama jäädes :))

Mumbais on siselennud samast lennujaamast, aga domestic terminalist.Kui rahvusvahelisest lennujaamast hakkad välja minema, siis kuskil teepeal näitab silt vasakule domestic vms. Astud siltide järgi ja buss viib lennukite vahelt kohale. Domesticusse lastakse sisse ainult siselennu pileti väljatrükki näidates. Domesticusse saad ka väljast ringiga, ca 5km.

Juhul kui piletit ei ole siis domestic lennujaama ees on erinevate lennufirmade sildid, mis näitavad kus kohas asuvad firmadel piletimüügi kohad. Ostad pileti ning lähed näitad seda sõdurile, kes seisab lennujaama hoone ukse ees.

Ats ütles juba kõik ära: "connecting flight" või "domestic airport" silt suunab suurest koridorist vasakule. Seal küsid 3x veel igaks juhuks üle, ootad lennujaama bussi 15-30 min ja ongi kõik.

Kas pole mitte nii , et selle bussi peale pääseb ainult siselennu pileti ette näitamisel? Kui mina käisin(01.2009) , siis seisid seal mehed püssiga ees ja üks küsis dokumenti näha. Läksid rahvusvahelisest välja, natuke vasakule ja sealt riksa ~100 ruupiat ja viskas domesticusse ära ja neid on ka kaks. Ühest terminaalist väha kallimad ja teisest soodsam. Igatahes on seal ees kioskid, kust saab kerge vaevaga osta pileti ja lastakse ootesaali. Mumbai-Goa 2+1 inimesele läks 800.- eeku.

Tänud vastanutele. Selline rumal küsimus ka veel, et kas käinutel on alati Mumbai - Goa lend netist ette bronnitud või võib loota ka kohapeal ostmise võimalusele?

Vaadake www.makemytrip.com leheküljelt lennufirmasid ja aegu, siis teate nende järgi, millise firma kioskist lennujaama sissepääsu juures piletit küsida. Kohapealne hind võib netist vaadatust mõnevõrra erineda, aga see pole nii suur vahe, et eelnevalt peaks muretsema. Võib-olla saate hoopis odavamalt. Lennukeid lendab palju ja iga firma on teie rahast huvitatud.

Käisime eelmine talv Phuketis ja naine kellel selg suht läbi, istus enamuse aja kohalikes massazhisalongides. Nüüd minek Goasse uueks aastaks ja naisel suurim mure et kas sealkandis samuti massazhisalonge leidub?

leida pole probleem, mudimist võid saada nii rannas kui tänaval. Salonge on samuti palju, enamik ayurveda massaazhi salongid. Meie hotellil on ühe väga hea salongiga väga head sidemed (kõlab kui reklaamlause, aga tegelikult mu naine valib seal hotellipidajana ikka sellised partnerid, kellega ise ka rahule jääb). Huvi korral võta ühendust.

Air India korral peab kolm korda üle kontrollima millisest terminaalist läheb. See võib kohaliku lennu teha ka internationalist