India Goa -Tai Phuket ?

Oleme mõned korrad Tais seigelnud, nüüd otsustasime India Goa poole vaadata. Mis võib meid Taimaa poolt ärahellitatud turiste kõige rohkem Goas ära ehmatada ? Phuketi Patong ja Samui Shaweng (lemmik) ning Krabi Ao Nang- milline Goa rand kõige sarnasem, kui üldse neid võrrelda saabki ? Oleksin iga võrdluse eest tänulik.

Indiat ja Taid ei saa võrrelda (ei ole mõistlik).

0
0

Jah, ega hea ei ole võrrelda, aga kui peab... Ööbimine, juhul kui ööbite korralikes hotellides, siis ehmatust ei tule, 4-5 tärnised on sellised nagu nad ikka on. Samuti on odavad bungalowd samasugused nagu Tais, erinevates hinnaklassides ja kvaliteedis. Inimesed, on meie hinnangul Goas tüütumad, hindud on sellised mossitajad. Taid kuidagi rõõmsameelsemad ja heatahtlikumad. Juhul kui soovite Patongi või Chawengi sarnast elamust, siis on Teile Põhja-Goa sobivam, kus on rohkem inimesi, söögikohti, sebimist ja ööelu (Lõuna-Goas Palolem). Meie jaoks oli põhirand Calangute liiga ülerahvastatud, nagu Pirita rand parimatel aegadel, rahvast kordades rohkem. Phuket ja Patong meeldib meile isiklikult rohkem kui Põhja-Goa. Lõuna Goa on tunduvalt rahulikum. Juhul kui annab valida, siis võiks kindlasti näit.nädala olla algul Põhjas ja nädala Lõunas, nad on väga erinevad (Phuket ja Samui on oma olemuselt suhteliselt sarnased). Rolleriga on mõlemas riigis mõnus ringi liikuda ja omal käel avastada. Goa kindlasti üllatab teistmoodi kui Tai, palju värve, turud, kirikud, Portugali aegne koloniaalarhitektuur, lehmad rannas jalutamas jne. Kokkuvõtlikult, oleme Samui ja Phuketil käinud erinevatel aegadel 4-5 korda, Goas 1 korra, aga Taisse läheme niikuinii tagasi, kuidagi kodusem ja hubasem. Goas sai käidud ja üldsegi mitte ei kahetse, kuid tagasi ei kutsu. Ilusat reisi :)

0
0

PS! Lii Unt "Parim näitleja linnas", on hea raamat enne India reisi lugeda.

0
0

to MjaM:aitäh! Siiski sooviksin teada kuidas on lood turvalisusega? Lugesin, et igal pool tabalukud? Kas usaldan neile oma koti valvata jätta nii kui taikatele? Petavad ja tõmbavad ?

0
0

Turvalisus Indias? Minu reisi Indias kulges turvaliselt. Võimaluse korral ei jäeta kasutamata juhtu sinust raha "välja pigistada". Ja see on seal loomulik. Paar ebameeldivamat minust raha "välja pigistamise" situatsiooni oli. Rongis lukustasin magamise ajaks igaks juhuks kotid keti ja lukuga istmete külge. Seda tegid ka paljud kohalikud. http://fotoalbum.ee/photos/Naabrimees/4469976

0
0
0
0

Tüdruku suhteliselt korralikult kasutatud plätud varastati rannas ära.., rahakotti rannaliivale jätta ja kahekesti koos ujuma minna ei soovita. Muidu ei ole hullu, kui oma asjade eest normaalselt hoolt kannad.

0
0

huvi pärast. Kus võiks rahakotti rannaliivale jätta ja kahekesti koos ujuma minna? Avalikus rannas ma mõtlen?

0
0

Tai ja Vietnam tulevad kohe meelde, aga tegemist ei olnud väga rahvarohke ja turistiliku rannaga. Samuti ei olnud rahakotis tuhandeid dollareid ja krediitkaarte :)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased