India, Tai ja Malaisia re entry

Tere, Alustan veidi aja pärast pooleaastast Aasia trippi ja proovin enne enamus lahtised otsad jonksu saada, siis saab plaani ilusti paika panna. Hetkel on küsimus just nende kolme riigi kohta, India, Tai ja Malaisia. Olen kursis, et Tai ja Malaisia on viisavabad ja Indias on see e- viisa, aga kas see tähendab, et ma võin riiki ka mitu korda siseneda? Kogu riigis viibitud aeg ei lähe 30le päevale lähedale ka. Ise kahtlustan, et see on lubatud, aga igaks juhuks küsin targemate käest üle. India kohta veel see küsimus, et e- viisaga võib siseneda ainult lennujaamadesse, aga kas maismaalt yldse ei lasta või kaasneb sellega mingi lisatasu vms? Hetkel mõtlen Nepaali poolt siseneda. Aitäh kõigile kes viitsivad kaasa mõelda :). Andreas

Tai saatkond vastas mulle et aasta jooksul võib Taisse siseneda viisavabalt 2x. Ise kadutasin seda oktoobris ja uuesti detsembris 2017. Mulle jäi ainult arusaamatuks kas aasta on kalendriaasta või siis esimesest sisenemisest alates algab aasta. Soovitan kirjutada neile ja küsida. Vastavad.

See 2x aasta jooksul viisavabalt sisenemine kehtib siis kui ei sisene riiki lennujaama kaudu. Kui lendad siis piirangut peal ei ole, aga muidugi tekib mingi hetk piiril küsimusi kui liiga palju 'visa excempte' passis on. Kanna ka 20,000thb väärtuses sularaha kaasas kui riiki sisened st piiril kontrollitakse seda üha enam just turistina sisenedes kui juba rohkem templeid passis on. 

10000 thb  on summa maad mööda minnes vähemalt...kuu eest võeti liistule...ja raha oli kaasas euris...300 jagus:)

@oahusurf sul laks siis hasti, kuulates siin kohalike valismaalaste kogemusi, kes pidevalt nn visa run'e teevad (nii maad kui ohku mooda), siis kui kysitakse raha naha, keegi pole alla 20,000 labi saanud (voi mis iganes muu valuuta mis selle summaga vordne on). Parem karta, kui kahetseda, arvan ma :)

India e-viisa on kuni 60 päeva ja siseneda saab riiki 2 korda. Info ametlikult lehelt: e-Visa is valid for entry through 25 designated Airports (i.e. Ahmedabad, Amritsar, Bagdogra, Bengaluru, Calicut, Chennai, Chandigarh,Cochin, Coimbatore, Delhi, Gaya, Goa, Guwahati, Hyderabad, Jaipur, Kolkata, Lucknow, Mangalore, Mumbai, Nagpur, Pune, Tiruchirapalli, Trivandrum, Varanasi & Vishakhapatnam) and 5 designated seaports (i.e. Cochin, Goa, Mangalore,Mumbai,Chennai). However, the foreigner can take exitfrom any of the authorized Immigration Check Posts (ICPs) in India.

Tais kotitaksegi neid, kelle templitest on aru saada, et nad elavad Tais ja käivad aeg-ajalt väljas viisat pikendamas. Hetkel on rahvusspordiks arvata, et nad võtavad taidelt töö ära, sest ega nad ju niisama ei ela, teevad salaja tööd ka ja järelikult mõni tai jääb ilma.Teistpidi templitega, mis näitavad tihedat Tais käimist, kuid mitte seal elamist, pole ka huvi kedagi kottida.

Mul oli oktoobris malaisiasse ( KL) teisel korral sisenemisel  väiksem küsitlus ja taheti näha, et mul oleks olemas pilet sealt riigist ka väljumiseks.