Indiasse e-viisaga

Tere!
E-viisa tegemine oli kiire ja lihtne aga tekkis küsimus nimelt selle kohta, et kas nad soovivad näha ka tagasilennu piletit mingil määral lennujaamas Indias?
Mis dokumente (v.a. viisa ja pass) nad veel näha soovivad lennujaamas?
On kellegil sellega kogemusi?

Ette tänades
Marilo

Me tulime pühapäeval Indiast, Goast. Minu reisikaaslaselt küsiti lisaks majutusasutuse kohta. Meil oli hotelli broneering välja prinditud, näitas seda. Minnes tagasilennu pileteid ei küsitud.

Mul on küsimus India e-viisa kohta, internetis on igal pool erinev informatsioon. Kui kaua enne ma peaksin e-viisa tegema? Kui kaua see aega võtab ja mis see maksab? :)

Selge. Aitäh!
Mina tegin E-viisa 5 päeva enne reisi algust ja pühapäevasel päeval ning vähem kui 24 tunniga oli tegelikult mul e-viisa käes aga soovitatakse isegi mõnes kohas et võiks 10 päeva ennem kindlasti teha. Tean mitmeid inimesi, kes on saanud e-viisa tegelikult kätte 24 tunni jooksul või isegi väiksema ajaga. Maksma läks 50 dollarit :)

Ts2smin , miks otsida erinevatest kohtadest erineval ajal kirjutatud erinevatele riikidele kehtivat (või siis mittekehtivat) infot? On ju olemas algallikas, mis sisaldab konkreetset ja kehtivat infot:
https://indianvisaonline.gov.in/evisa/tvoa.html

Märtsis küsiti Delhi lennujaamas e-viisat, passi ja majutuse bronni. Seda viimast vaid suusõnaliselt, et kas on.
Viisa saamine läks lahedalt. Aega võttis 48h.
Küll aga oli Delhi lennujaama migratsiooniteenistusel e-viisade käsitlemise järjekord pea tunni pikkune samas kui paberviisade poolel haigutas tühjus.

E-viisa tegemine on lihtne, mulle tehti see ära ca 16 tunniga, aga lennujaamas (vähemalt Delhis on nii) tuli lisaks ära täita ankeet, kus kirjas mis on su peatumispaiga (hotell) aadress, kontakttelefon, mis eesmärgiga reisid, mis paikasid plaanid külastada jne.
Lisaks toimus kontroll nagu USA-s, kus scanneeritakse sisse su käejäljendid ja automaat teeb sinust foto. Ametnik vist küsis ka midagi, aga mingit ülekuulamist ei toimunud.
Üle tunni ei tohiks see kõik aega võtta.

Inimese kohta tund ? Ka see pole absurd? Päevas üks tegelane laseb riiki 24 inimest ??? Ajad mõistlikku juttu ?

Max, mõeldud on seda, et tunniga oled immigratsioonist läbi.