Indiasse omal käel augustis

Lihtsalt selline küsimus, et on plaanis Indias juuli lõpp-augusti algus omal käel ringi kolada. Tean, et turismihooaja väliselt. Kas on mõtet sel ajal ka Goa'sse nina pista?

Ühtlasi, kui praegu pilet ära osta siis bookinghouse.ee pakub 5400.- edasi-tagasi Riia-Mumbai. On see normaalne hind? Ja usaldusväärne koht ostmiseks?

See on väga hea hind. Goas pead juunist septembrini arvestama vihmaperioodiga.

Ja paari tunniga see pakkumine kadus. Kas tasub oodata või võtta 7600.-?

Ma helistasin Finnairi. Mumbai reisiperiood on kuni 30. aprill. :(

Nonii, ma olen aru saanud, et bookinghouse'is kui kohe ei bronni on läinud. Praegu on hinnad juba julmalt üle mu piiri.

Kellel on kogemusi, kas on üldse lootust enam selleks suveks pileteid saada või võib reisiidee maha matta?

Lisan, et eriti üle 7000 ei jaksa maksta.

Usun, et majanduskriisi tingimustes tuleb neid sooduspakkumisi veel. Vaata pakkumisi ka siit: http://www.reisiekspert.ee/default.asp/ac/lennuerihind/lan/ee

Tänan vastamise eest ostsime ära valitud perioodiks hoopis Helsinki-Mumbai-Helsinki 6600.- :) Problem solved. Ja kes oskab soovitada mida-kuhu vaatama minna kui viibime kaks nädalat Mumbai Bangalore kandis august algul.

Ja kas KML Royal Dutch Airlines ja Air France on niuksed normaalsed lennufirmad?

Oleneb, mis teil prioriteedid on. Kui rannapuhkus, siis Goas kulub nädal täitsa kiirelt. Kui huvi pakub ka ajalugu ja arhitektuur, siis soovitan Hampit ja Ellora-Ajanta koopiaid. Mumbaist Ellorasse-Ajantasse ja tagasi kulub ca 4 päeva. Goast Hampisse ja tagasi kulub samuti ca 3-4 päeva. Bangalores ma ei ole ise käinud ja samas on kaks nädalat nii lyhike aeg, et ma sinna ei yritakski minna - liiga kaugel (kui te just ei lenda).

Augustis peaks sealkandis t6esti vihmaperiood veel olema, aga kuna kliima muutub, siis ei ole mussoon enam nii ettearvatav ja ennustatav kui varem. Seega v6ib teil täitsa kuivi päevi ka olla :)

Bangaloresse lähme sõbrale külla :) Aga muidu pakuks rohkem huvi kultuur-ajalugu kui rannas lebamine.

Ehk siis kuidas hakata asjale lähenema, kuidas marsruuti planeerida?

Ei julgegi häasti nii vanamoeliselt välja tulla, aga äkki ostaks reisijuhi? Mingid nõmedad penskarid pidavat neid ostma.

Ma soovitaks ära käia mõnes ülerahvastatud turistilõksus, mis on täis teiesuguseid backpackereid.

Ilmselt on seal ka terve bussitäis paketituriste, kelle tunned ära Cucci ja Armani järgi :) Ning klass kõrgemal asetsevad 5 tärni reisijad, kellel saatev hindust autojuht hoiab käest kinni et see rahvahulgas kaotsi ei läheks :P

No lihtsalt huvi pärast. Kas selline marsruut on sellise ajaga planeeritav.

Mumbai-Bangalore-Hampi-Bangalore-Goa-Mumbai. Millised sõiduvahendid oleks kasutatavad? Ise mõtlesin Mumbai-Bangalore ja Bangalore-Goa otsad ja siis vast ka Goa-Mumbai teha siselennuga kui need just väga kirved pole. Ei teagi kuidas Bangalorest Hampisse ja tagasi kõige parem saada oleks.

Kohapeal oleme muidu kaks nädalat. Kuskil tegelt võiks ka rong või midagi vähem steriilsemat kui lend olla. :) Samas on nii aeg ja eelarve suht piiratud.

Goa võib teoreetiliselt välja jätta kui Bangalore kandis midagi peale Hampi tasub uurima minna...

Hakkab pihta see steriilsusejutt, aga jah India lennukid ja lennujaamad on jube steriilsed feigid, äkki elate 2 nädalat kuskil Mumbai slummis sita sees, saate ehedat siirast reisimuljet roppu moodi. Ja vaat te rongis ikka põrandale lasete, mitte potti, muidu olete mingid Lääne peenutsejad.

Hubert, tõenäoliselt ikka "Starfucks" ja McShit" ning Visa kaardi stiilis "BROKE" järgi ;)

mitte Bangalore kaudu. Meie käisime Goast Hampisse ööbussiga, õhtul hakkasime sõitma, hommikul olime kohal. Ekstreemi ka parasjagu.

Mumbai-Bangalore-Hampi-Goa-Mumbai on tehtav, oleneb muidugi kui palju aega erinevates kohtades veedate. Siselendude kasutamine on m6istlik m6te. Mina s6idaks nii: Mumbai-Bangalore lennukiga Bangalore - Hospet (Hampile lahim rongijaam) rongiga (kui pileti saate) Hampi - Goa ööbussiga (kui pileti saate) Goa - Mumbai (öö)rongiga v6i lennukiga. Reis tuleks üsna intensiivne ja igas kohas oleks aega kohapeal olla 3-4 päeva...nii et selle pärast ma soovitaks Goa pigem vahele jätta. Mis steriilsusesse puutub, siis Goa-Hampi-Goa ööbuss oli üldse k6ige haigem/rajum/kreisim transpordivahend, millega mul Indias olles 6nnestus liikuda. Soovitan proovida ;)

Ja Sinu käest, Snoop, ma küsiks lihtsalt, et mis Sul viga on? Igaüks, kelle jaoks Indias käies Goa ei ole esmane prioriteet, on vähemalt minu jaoks m6istlik inimene. Seega - milleks ironiseerida? Clen, hüva reisi teile.

see ööbuss jääb vist elu lõpuni meelde :))

Indias käies soovitaks sõita ööbussiga ja rongiga (sleeperis, mitte ac-s) vähemalt korra. Lühemad vahemaad on mitmekesi olles hea üürida auto koos juhiga. ~6 r/km

Vaatame kuidas rahaliselt välja tuleb, praegu jätaks siis Goa igatahes esimeseks väljajäetavaks kohaks.

Muidu väike checklist, et teeks kindlaks kui palju aega on erinevate asjade ära broneerimiseks/tegmiseks.

Kui koha peal oleme juuli lõpp, august algus, siis see ei ole turimismiperiood. Aga kas hotellid tuleks ikka ette broneerida ja kui kaua ette siis?

Või ainult Mumbais näiteks broneerida ja Bangalore's Hampis hakata kohapeal tegutsema?

Bussipiletid saab kohapeal? Kui varsti tasub siselendude piletid osta? Ja kuidas? Kas selline süsteem toimiks, et lasta tuttaval kohapeal ära osta ning kui ta suvel ise Eestisse tuleb siis võtab kaasa ja annab siis meie (minejate) kätte?

Kas on midagi peale piletite, hotellide, viisade, vaksineerimiste, kindlustuse mis on kahe silma vahele jäänud?

Mulle isiklikult kõlab huvitavalt see variant, et Banaglorest Hospetisse minna rongiga ja sealt võtta auto Hampisse. Kuidas see reaalsuses välja näeks? Kas rongipiletid paar päeva varem kohapealt jahtides on neid lootust saada? Kuidas käib auto+juhi leidmine?

Aitähh kõigile kes seni nõu on andnud! :)