Indiast Eurooppasse üheotsapiletit

Otsin ühe otsa piletit veebruari algul tagasitulekuks. Kas keegi teab soodsat lennuvarianti?

Suvaline alguspunkt ja lõpppunkt? Kõige mugavam ja lühem lennuaeg tuleb vist Finnairiga.

Ära pahanda, kui sulle hakatakse sellise küsimuse puhul pakkuma lende mingist suvalisest India kolkakülast Türki või Armeeniasse, mida kah tänapäevaste arusaamade järgi Euroopaks peetakse. Võta ennast kokku ja küsi uuesti!

Proovi varianti: Air Asia: India->Kuala Lumpur->London + Easyjet: London->Tallinn

Siiski jah, eelistan Londonit või Brüsselit. Finnairiga ühe otsa pilet ei ole mõttekas. Air Asia on tõesti idee, millele polnud mõelnud. Ootan hetkel vastust Air Baltic'ult - nemad pakuvad üheotsapileteid 3000 EEK ringis Riiga ümberistumisega Londonis, mis oleks ideaalne, kuid proovides Chennnaist või Bangalorest, osta ei saa netist. British Airways, kes on neil üks osapool, müüb samu pileteid (Londonisse) väga kallilt. Eks näis, mis vastatakse. Igatahes aitäh, Naabrimees!

Air Baltic ei lenda ju Indiassse, ilmselt on siis partnerlus mõne India lennufirmaga, aga kus seda üliodavat 3000 EEK pakutakse? Ma absoluutselt ei usu, et see tõele vastab, nad peaks oma partnerfirmale LIIGA PALJU peale maksma.

Vaatasin seda Air Balticu varianti. Nii pikalt ette ei anna tulemust. Kuid näiteks 01.12.10 andis tulemuseks: 203,82 eur ~ 3189 eek. Kuid 07:50 Bangalore International 13:15 London (Heathrow) (BA118)
Note: You must arrange your own transportation between airports in London! 13:10 London (Gatwick) 17:50 Riga (BT652)
Economy Class: S + L Flight duration: 37:30 Seats left: 7

Ma nüüd ei saa aru, kas jätkulend on järgmisel päeval. Muidu küll ei jõuaks.

Järgmisel päeval muidugi, nii et lisakuluks ööbimine Londonis..aga hea hind küll isenesest, isegi kui pagasikulud lisaks.

On küll 2011 aasta graafikud näha Air Balticu lehel. Lennud on neil koos British Airways'ga (Londoni kaudu) ja Jet Airways'ga (Brüsseli kaudu). Jet'iga on kallis. Riiga tahtes peab tõesti öökese Londonis veetma ja peale selle Heathrow'lt Gatwick'ule kobima. Tahan kasutada piletit ainult Londonini. London - Riia otsa mitte tehes saab ehk paluda pagasi Londonini adresseerida? Kas saab? Aga vaatasin just AB lehte ja nagu toimiks - enam ei löö kirja, et ei saa tellida. Lisan veel juurde, et mul on üheotsa pilet Colombosse.

"üheotsa pilet Colombosse" sellega tahad öelda mida?

Et enne Sri Lankale ja siis Indiasse ja siis tagasi sealt, muud ei midagi.

Bangalore - London - Riia üheotsapilet (Air Baltic) veebruariks ostetud, maksis 205 EUR. Kontinentidevahelistel lendudel pagas kuulub pileti hinna sisse, samuti annab British Airways süüa lahkelt, mis AB lennul London - Riia otsal muidugi pole tasuta. Poolel teel pagasi kättesaamisega Heathrow's pole ka probleemi, sest kuna London - Riia ots stardib Gatwickult, siis tuleb pagas niikuinii Heathrow's välja võtta.