Inglismaale tööle

Tere, kuna töötuna olles olen igapäevaselt aktiivne igasuguste portaalide kasutaja. Siis täna leidsin ühe tööpakkumise.

Tööpakkumine ise selline:

Saksamaal, oma või renditud väiksebussidega või palkkiautodega päeval sõit umbes 100km, postisaadetiste vedu, keskmine palk 2000 eur kuus, Ametlikult Töö Inglismaal - Postikullerid, köögivilja pakimine Soomes- hernes, aedmaasika, jn.

Tööpakkuja/vahendaja on Workline Travel OÜ

Sai siis täna ka neile e-mail saadetud, ning saabus ka vastus. Et hetkel on neil pakkuda tööd Inglismaal. Nii autopesulates kui ka aedviljade pakkimisel. Kuna plaan oleks kolmekesi sinna minna. Siis tahakski teada, järsku kellelgi on kogemusi Inglismaal töötamisega. Kuidas seal elamispindadega on? Üldine Tööpäeva pikkus? Kas olen õigesti aru saanud, et kui ma sinna tööle saaksin, siis lennupiletid pean ise kinni maksma?

Palganumbriks oli mailis märgitud 250 naela nädal ning elamispind 50 naela nädal. Palk on küll väike, kuid kuna tööpuudus on igalpool suur. Siis lepiksin ka sellise palganumbriga.

Keegi kogenenum isik võiks omadest kogemustest rääkida. Samuti kui keegi teab veel mõnd sellist vahendajat kes parasjagu tööjõudu kusagile otsib julgesti teada anda.

Tänud ette!

vahendajat kyll ei tea, aga see palk on ju paris normaalne. Siinsed tavainimesed teenivadki kusagil 1000£ kuu ja sellest elab vabalt ara!

Ennast huvitab just Autopesulas töötamine. Kuidas üldse Inglismaal elu on? Kas on seal kallis, ja mida tasub kõrvataha omale panna:))

Igaks juhuks, üks selline kommentaar antud vahendaja kohta - http://www.cvkeskus.ee/forum.php?page=posts&id=645. loodame, et mingi eksitusega seoses, aga ettevaatlik maksab olla.

minu e-mail andres@psc.pri.ee

To: Aku.
Kahjuks venekeelt ei valda, ning jäi arusaamatuks antud lingil olev info:(

(Keeled ikka kasulikud)

Lühidalt öeldes ütleb see info, et antud firma võttis vahenduse eest raha (päris suure summa) ning lõpuks ei olnud ei tööd ega raha. Seega, mingil juhul ärge neile mingeid summasid makske (mis oleks ka ebaseaduslik Eestis nii ehk naa aga inimesed ikka teevad).

Tänud tõlke eest. Selge on see et mingisugust vahendustasu ma kindlasti maksma ei hakkaks! Kuna vahendusfirma peaks oma saadava tulu saama minu otseselt tööandjalt vms. Aga eks paistab mis saab, tahaks suveks kindlasti kuskile välismaale tööle saada. Väike vaheldus ja miks mitte töötada väljaspool Eestit.

Plaanin isegi lähiajal sinna sõita . Töö tahaks leida kohapeal . Kellel veel sarnane plaan võiks ühendust võtta : goering@windowslive.com

PS. armas , äkki saad mulle ka sellest toestusest kirjutatada .

Tänud

Aga miks armas toda infot avalikkusega jagada ei sooviks. Ehk oleks palju teisigi huvilisi.

Mingisugust sellist toetust ei ole olemas...

Sellepärast olekski hea kui inimene infoga avalikkuse ette tuleks, mitte ei söödaks eksitavat teavet salajas ette. (Mul on lihtsalt väikene kahtlus, et üks minuga ühendust võtnud kodanik, kes teatava (äri-)ettepanekuga lagedale tuli, võib nende tripi sõnumite taga seista).

Aga mis puutub EL toetustesse, siis nt mingi EL töötutoetus eksisteeris küll (mäletan, et nägin selle kohta mingit teavet riigi poolt sponsoreeritavas Wheatsheaf Trust'i asutuses, mis aitab tööhõiveküsimustes. Kirjutasin tolle info isegi üles, aga oskasin hiljem ära kaotada, nii et kui keegi ehk taolise asja kohta kosta oskab, oleks kena).

Tiina, sellel armsal ju katus sõidab. Loe ta eelnevaid postitusi, siis saad aru.

Hea, et ütlesid, fjord. Kontrollisin teisi armsa kasutaja postitusi ja sain aru, et seesama isik kirjutas mulle. Imelikul kombel kasutab ta kirjutamiseks mitut eri meiliaadressi (paaris siintoodus oli küll tema perenimi sees, mis paljastas, et tegu oli sama isikuga). Kõnealune persoon käib välja oma nn MTÜ loomise ettepaneku. Kui ma tema nägemuse kohta täpsemalt küsisin (kuna tema esialgne kiri rõhus patriootlikkusele, eestluse alalhoidmisele jms), siis ei saanud mingit selget vastust (mis oleks tolle MTÜ otstarve, KUI teha midagi analoogilist Londoni huvikooliga, siis esiteks miks dubleerida, teiseks missuguses linnas midagi analoogilist korraldada ja mis mõttega, kuidas arendaks selline ettevõtmine välismaal elavate eestlaste eesti keele ja kultuuri alalhoidmist jms). Nii et paneksin tolle info avalikult üles. Tegemist on inimesega, kel ei ole vahet, kus riigis MTÜ-d luua ning kes ei evi ka mingit selget plaani, peaasi oleks, et looks kusagil Eestist väljas MTÜ ja taotleks sellele EL toetust. Aga mis asja mõte oli ja kuidas too ettevõtmine ikkagi eestlust välismaal edendama peaks, jäi mulle tema korrespondentsist ebaselgeks. Kuid niipalju siis tollest teemast.

külakoeraga reisides see märgistab iga nurka.

Jajah. Mõni aeg tagasi oli ta oma 14 a tütrega kuhu iganes kooli minemas. Siis jälle oli tal mitukümmend maad, kuhu kohe elama oli valmis asuma. Nüüd siis on uue sõna- MTÜ, ära õppinud ja kasutab seda igas võimalikus postituses. Ühesonaga- haige inimene. Mine paneks ta IP aadressi lukku, kui minu teha oleks, aga siis oleks see haigete ahistamise teema. Las siis vestleb, kahju ainult, kui inimesed tema peale kallist aega raiskavad.

Vabandust, ma pean kaebuse kirja panema. Millised kaks viimast postitajat sulle probleeme tekitasid?
Tänan vastuse eest.
Päikest!

Tiina Wilder jäta palun kohe rahule! Tema postitused edasikaebamisele ei kuulu!
;)
Ja ka Fjordi jutus on tõetera sees.

Teema on edasikaebamisele mittekõlbulik!