internet Venemaal

kui minna Venemaale, siis milline on parim lahendus interneti kasutamiseks?

Tasuta wifi mõnes kohvikus/hotellis. Kui nutiseadmesse, siis osta mõni SIM kaart, põhjalik ülevaade eri variantidest on siin: https://prepaid-data-sim-card.fandom.com/wiki/Russia

0
0

Peterburgia küll selline kogemus, et hotellis / kohvikus nett väga vaevaline, sim kaardi peal nett kindlasti parem ( ja ka kallim ) valik. 

0
0

Tasuta wifi pole kõige hullem, pigem on probleem selles, et tahavad regamist saada ja loomilikult on probleem Eesti nimbriga, mida mingil põhjusel listis ei ole või ei saada parooli.  Hotellis õnneks saab talongi, kus partook. Pigem osta sõnumiga parem hädavajalik nett piiri ületades, 500mega maksis vist 5€ ja kasuta vähem, tuleb odavam kui kasutada 30mega 30€ eest ja kui neti vajadus suur, siis kojalik sim kaart päästab päeva.

0
0

Rohkem kui üheks päevaks minnes soovitaks osta siis juba kohalik SIM kaart, hind odav ja ei pea igat megabaiti paaniliselt lugema. Nt Beeline Gigabyte, 100 rubla sim kaart + 100 rubla 1GB, seega 5€ eest saad juba kaardi koos 3GB internetiga, millest piisab nädalaks. Teised firmad enam-vähem samas hinnaklassis, osta saab igast putkast

0
0

tänud vastamast.

0
0

Soovitaks ka kohalikku sim-kaarti ja ise kasutasin samuti Beeline operaatorit. Saad omale äpi alla tõmmata ja läbi selle raha juurde kanda. Enam-vähem tsiviliseeritud piirkondades liikudes töötab hästi.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased