trip-krainetrip-ukraine-dark
interneti kasutamise võimalused Itaalias.

Kas on kellelgi teadmisi interneti kasutamise võimalustest Itaalias ja palju see maksab?

Tere, käisin eelmine nädal ja suht kehva Wifit pole mõtet väga otsida ja ise käisin küll vahest vales kohas, kuid Veneetsias oli 15 min 1,5 EUR, sai ka printida.

kui sul läppakas siis pane see suvalisel tänaval tööle ja kuskile võrku saad ikka sisse.üldiselt toimib, paljudel võrkudel pole paroole peal. kasutan sellist värki pidevalt saksamaal,hollandis,austrias.ei usu et itaalias midagi teistmoodi on.

:D ilmselgelt pole peepmeez kordagi Itaalias käinud...

Itaalia on muidugi üldiselt väga lai mõiste ja erinevates kohtades on erinevad süsteemid, aga wifist võid üldjuhul unistada ainult. Mõnes netipunktis võib-olla. Üldiselt on pea igal pool Itaalias erinevaid pakistanlasi jms, kes koos kaugkõnede, raha ülekannetega jms koos ka netti pakuvad. Hinnad on 1-2eur tunnis.

Kindlasti peaks kaasas olema dokument. Itaalia seadused ei luba netipunktides niisama kolada. Alati seda ei küsita, aga enamuse ajast siiski nõutakse!

P.S. Mõnes üksikus kohas võid tõesti ka wifit leida, umbes sama suure tõenäosusega kui musta leibagi...

kuid kolan pidevalt mujal euroopas eriti saksamaal ja wifi leidmine pole mingi probleem.kuskil maa kolkas võib ju hätta jääda. kuid linnades saab alati.vajalik on muidugi varustus odav läpakas ja sisseegitatud antenn ei anna tulemust. kasut auto katusel antenni.