ITA Software - Kuidas broneerida?

Leidsin sobiva lennukipileti, aga ma ei saa aru kuidas ma pean seda seal broneerima.Oskab keegi aidata? http://matrix.itasoftware.com/cvg/dispatch

Sellelt saidilt ei saagi sa pileteid broneerida, see on ainult otsingusüsteem. Lennudetailide juures on kirjas järgmist:

If you want to buy this ticket, contact the airline (sorry, we don't have their phone number) or a travel agent. If you use a travel agent to buy this ticket:

  • If your travel agent is online and has an e-mail address, e-mail this itinerary to them
  • If your travel agent is not online, print out this page and fax/give it to them

Kas mõni reisifirma kaudu oleks võimalik broneerida?

Jah, proovi Expediat või Travelpartnerit.

Oi, noh, kus sa eile olid! Vaatasin täna hommikul, kuid hind on juba tõusnud :( Nii kahju, hakkame siis otsima edasi. Aga siiski tänud abi eest!

Google ostab tõenäoliselt ITA software'i miljardi dollari eest ära, võimalik et teevad sinna ka mingi online-reisibüroo juurde.

http://www.reuters.com/article/idUSTRE63K0MT20100421

"Elustan" seda vana teemat. Otsin endale jõuludeks ja aastavahetuseks reisi kuhugi põnevasse sihtkohta. Kuna mõtteis on ka Aafrika, siis kasutasin ITA Matrix otsingut ja sain sealt tõeliselt hea pakkumise mulle sobivateks kuupäevadeks. Paraku ITA Matrixist teatavastipileteid osta ei saa ja ükski online platvorm ega ka lennufirma mulle samasugust piletit ei paku (hind on lausa mitmekordselt kõrgem) (lennufirma lehelt ei saagi open jaw pileteid otsida). Kas keegi on proovinud saata ITA Matrixist saadud  hinnakoode jt (booking and fare codes), et küsida nende alusel pakkumist mõnest Eesti reisibüroost? ITA Matrix annab ette terve fare breakdown´i, koos kõikide koodide ja tähtede ja numbritega. Oleksin väga tänulik, kui keegi oskaks soovitada, kas ja millise büroo poole oleks mõistlik pöörduda. Saaksin saata kogu fare breakdown´i jt. Tänud!

Proovi näiteks seda https://bookwithmatrix.com/PS: Mis lennufirma ei luba open jaw broneeringut?

smallisland,Tänud!Konkreetselt jäi mulle silma CDG-DSS (vahemaandumisega SID-is) ja tagasi SID-CDG. Lennufirmaks TACV, uue nimega Cabo Verde Airlines. Nende enda kodukal open-jaw võimalust pole, läbi portaalide otsides saab aga samale marsruudile, mida Matrix pakus, pileteid 900+ eur eest :OKatsetasin ka seda BookWithMatrix - paraku pakub hinnaks samamoodi 900+ eur (Matrix ise väidab hinna olevat ca 300 eur). Seega eelduslikult  ei ole Matrixi hinda siis päriselt olemas.

ITA puhul võib olla sama teema nagu vahendusplatvormide kaudu otsides- alguses näitab otsingutulemustes head hinda, aga lõpuni välja minnes selgub, et tegemist oli kas veaga või on pakkumine aegunud. Endal on olnud mitu reaalset kogemust, kui olen ITA poolt leitud kuupäevad sisestanud otse lennufirma või mõne vahendusportaali lehele, aga ITA poolt kuvatud hinnaga võrreldavat nende kaudu leidnud pole.

Mis sul matrixis "sales city oli? Erinevatel POSidel võib olla erinev saadavus. Ma oletan, et kui Matrixis sales city tühjaks jätta, siis läheb automaatselt lähtekoha järgi, ehk siis antud juhul Pariis.Vb ei pruugi kasu olla, aga proovi expedia.fr või momondo.fr Või TACV kodukalt kaks one way piletit. Endal oli kunagi vaja AY lendu BA koodiga, mis oli Matrixis olemas ja ainuke, kes suutis samad lennud sama hinnaga leida oli travel.americanexpress.com (USA versioon). Aga ma ei tea, kas seal millegi muu, kui Amexiga maksta saab.Samas olen suht palju näinud kurtmist, et Matrixis on phantom availability, kunagi on sellise hinnaga selline pilet saada olnud ja nüüd tuleb otsingus kogu aeg välja, kui enam ei eksisteeri.

TereMina kopeerisin segmendid ja saatsin Estravelile. Nemad said mulle müüa piletid nii nagu ma olin välja otsinud (oli AA lend LAX-LHR, aga IB koodiga oli pilet odavam). Nad võtavad küll mingi vahendustasu aga see tuli ikka odavam kui osta AA koodiga lend.