Itaalia reis, raha kaasa?

Nii on siis minek LaStrada'ga rimini puhkusereisile 21. juuli -1.august.Kuna selles hinnas sisalduvad ainult hommikusöögid, siis huvitakski kui palju peaks nagu raha kaasa võtma, et saaks süüa osta ja midagi meenekski. Kui keegi on käinud nendega, siis oleksin väga tänulik, kui räägiksite omadest kogemustest just rahalise poole pealt:)

kui keegi on veel selle reisiga minemas siis, kas äki keegi istub viimases reas?

Raha kulub niipalju kui kulutad. Oleneb kus süüa, mida osta jne. Ma arvan, et vähem kui 50-Eur päev inimese kohta siis tuleb juba väga valida. Sõõk ja väiksed meened ning õhtused dringid peaksid 500-Eur hakkama saama.

Mina olen ka minemas Riminisse 21.juuli kuni 1.august ja ilmselt istume samuti taga pingis. Võtsin lisatasu eest ka õhtusöögid.

Üldiselt annab ju LaStrada kaasa ka lehe, kus kirjas ligikaudsed summad, mida võiks vaja minna söögi ja muude asjade jaoks.

jah, mulle anti ka leht, kus kõik täpselt kirjas, kui palju raha peaks kaasa võtma jne.

Mina eile jõudsin autoreisilt Itaaliast tagasi. Toidule läks umbes keskmiselt 30-40 euri/söögikord, 4 inimest.

30-40-Eur läheb siis 4 peale kui igaüks võtab makaronid, klaas mahla ja tass kohvi. Kui keegi ikka normaalselt sööb koos salati ja veiniga siis alla 20-Eur inimene pole mõtet arvestada.

saab ikka odavamalt ka, ei tasu lihtsalt päris linna keskväljakul einestada. normaalses restos saab kahekesi 15 euro eest söödud küll - just tulin, just sõin, üks võttis pitsa (mis oli megasuur, jätkunuks neljale vabalt) ja teine kuhja pastat ja kahepeale pool liitrit veini ning kokku läks 15,50. pitsa hindade järgi üldse hea söögikoha hinnataset jälgida - normaalses kohas hakkavad pitsa hinnad 3 eurist või 3,50st. riminis nt Bellaria keskuses (seal kus uhke plaatanite allee) üks selline mõnus söögikoht - väljas istumisega, teisel pool tänavat oli vist mingi mehhiko või muu taolise nimetusega koht ..ja raha kaasa võtmisega tasub lihtsalt arvestada, et palju nt mingit tänavashoppingut teha tahta (suveniire saab ju suht mõne euroga ja ärge unustage hinda kauplemast tänavapeal) või nt värskeid puuvilju tänavaletist osta. muidu saab praktiliselt igal pool pangakaardiga maksta