Jaanuari keskel omaette Bangkokki ja siis kuskile edasi

Minek jaanuari keskel (14 jaan) Turkishiga Bangkokki, kas ehk samal päeval või enam vähem samal ajal veel keegi omaette sinna minemas on?

Ühe ümberistumisega on võimalik veel vaid sinna lennata minu meelest Finnairiga (kallis) ja Aeroflotiga (mnjah)

Kavas lihtsalt avastada Taimaad, kuna esimene kord sealkandis.

Lihtsalt väike.küsimus, et miks Aeroflot nii väga "mnjah" on?
Kas oled nendega varem lennanud ,et tead?
Olen ise seda marsruuti Aeroflotiga lennanud 3-4 korda edasi-tagasi.
Mind küll mnjahhitama ei ole pannud. Korralik teenindus, korralikud lennukid, abivalmis meeskond, korralik lennuvarustuse komplekt (silmaklapid, kõrvatropid, sussid, tekk, padi jms).
Ainuke asi, et tasuta alkoholi ei pakuta nagu Turkishi või Finnairiga. Aga see ei pane mind küll ühte lennufirmat teisele eelistama.
Pigem pani mind mjahhitama hiljutine viimane reis Finnairiga TLN-BKK, mida nendega ei ole varem teinud. Nii vanade lennukitega ma ei olegi varem lennanud. :(
Lennuk Helsingisse oli ikka eriline vana ront (kandis lennukompanii nime Nørra). Kõik värises ja kolises ning isegi illuminaatori välimine klaas laperdas tuule käes. Istmed kohutavalt kulunud ning muu sisustus samuti. Seljatoe reguleerija ei töötanud. Päris hirm tuli peale kuigi lennanud olen mitte vähe.
Ja reisil HEL-BKK ei toiminud laadija pesa ning meedia displey suri poole reisi peal ära. Meedia puldi nupud olid nii kulunud, et mitme nupu funktsiooni ei olnud võimalik näha.
Ühesõnaga samuti vana ja väsinud lennumasin.
Sellest teatamine ei lõppenud isegi sellega, et oleks istekoht välja vahetatud või siis klassi upgrade tehtud. Ei midagi.
Jalaruumi tundus ka Finnairi lennukis vähem olevat kui Aerofloti omades.
Nendele kogemustele tuginedes valiksin edaspidi iga kell pigem Aerofloti kui Finnairi. Päris hirmus mõelda, et pean sama katsumuse veel korra tagasiteel läbi tegema. :(
Ühe ünberistumisega võimalusi on rohkem kui sa arvad. UIA läbi Kiievi näiteks ( mida olen kasutanud 2x ja kindlasti olid elamused positiivsemad kui praegune Finnairi trip). Kindlasti on veel.

OK, võtan kindlasti teadmiseks.

Ise lendan Turkishiga, millest su kommentaaris polnud sõnagi - senini väga head kogemused.

Posituse mõte on siiski leida samal ajal lendavaid kaasmaalasi mitte lennufirmasid reastada:)

Sorry offtopicu pärast. Enam ei tee.
Lihtsalt tekkis küsimus, et kas "mnjah" on isikliku kogemuse kokkuvõte või siis saunajuttude tulemus.
Aga edu reisikaaslase leidmisel!

P.S Turkish on muidugi hea, seda pole mõtet öeldagi ju.

Offtopic:

ET: See NORRA kirjaga saan on ju hetkel ka ainuke millega Tallinna ja Helsinki vahel lennata saab.. kahjuks. Ise ka seda teinud paar korda. Et näiteks Qatari lennuki peale saada.

Küljeruumi on Turkishi 777 peal rohkem, kui Aerofloti omal. Aeroflotil 10 istet reas, Turkishil 9. Samas muidu oli ka Aeroflot igati korralik.