trip-krainetrip-ukraine-dark
Jaanuaris Nizzasse?

Kuidas seal on, oskab keegi öelda? Kas on ikka natuke soojem kui siin, kas ujuma saab minna, kas hinnad on odavamad ka? Tahaks minna, aga pole veel kindel. Tänan, kui keegi vastab!

http://www.weatheronline.co.uk/Europe.htm järgi oli max temperatuur päeval 2007.a. jaanuaris enamasti 14 kuni 18 kraadi. soojem jah kui siin:)

Olen elanud Nizzas ja jaanuaris ei saa seal küll meres ujuda. Oleneb aastast võib seal isegi päikesekäes päeval soe hakata. Halval aastal võib olla isegi öösel +1. Hinnad on seal 2x kõrgemad kui meil. Kõige odavam otsida üles Carrefour(a la meie RIMI), seal on hinnad enam-vähem. Kohalikud käivad seal jaanuaris karvamütsides ja sallides. Ei soovita sinna jaanuaris minna. Mine sinna aprillist oktoobrini. Päikest seal jaanuaris kindlalt võtta ei saa. Odav seal võrreldes meiega ka ei ole.

Edu.

Tere viimane kommentaari lisaja, kes sa ytlesid et oled Nizzas elanud. Meil on plaanis sinna minna j2rgmine aasta..6igemini minul koos oma iirlasest s6brannaga,seega inglise keelega meil probleeme ei tule ja prantsuskeelseid kursuseid alles alustame:) tahame lihtsalt minna prantsuse elu nautima aga ehk on soovitusi n2iteks,kust vaadata kortereid v6i mingeid flate yyriks etc. thanks T.

Ei ole paris nous sellega,et jaanuaris siin paikest votta ei saa. Louna-Prantsusmaal paistab paike pea 300 aasta paevas ja viimased 3 aastat on siin jaanuar vaga paikeseline olnud.Kull aga ujuda sa toesti saa. Vihmased kuud on enamsti november ning veebruar ja siis sajab ka koige rohkem moni peav jarjest. Hinnad on siin toesti kallimad,kui eestis aga nii on ka enamus teistes euroopa linnades. Prantsuse elu nautimiseks on just siis oige aeg, kui siin turistide hordid ringi ei liigu. Vabandan tapitahtede puudumise ule.

Tere, on ka plaanis minna okt. Nizzasse. Käinud varem Prantsusmaal mitmeid kordi, kuid mitte lõunarannikul. Kellelgi soovitusi ööbimiste kohta on ? Või muid näpunäiteid, plaanis olla ainult 3-5 päeva seal. Kõiksugused näpunäited või kogemused teretulnud !

Meie just tulime Nizzast, rentisime apartmendi küll juba kevadel ette valmis, siis sai tõeliselt hea koha tõeliselt hea hinna eest. Oktoobris väidetavalt saab põhihooaeg läbi ning hinnad langevad(ööbimise osas), aga ilm oli mega ilus ja vesi soe :)

Me käisime septembri lõpus ja vesi üle 21-22 kraadi küll ei olnud, oktoobris peaks jahedam olema. Merevees olid üksikud suplejad.

Teie, kes te neid "tôeliselt häid kohti, tôeliselt heade hindade eest" leiate, vôiksite ju vastata siis inimesele, kes ööbimise kohta küsis. Kôik muudkui aga hôikavad, et "Käisid ja olid!", aga ei ühtki näpunäidet.

Jaanuaris võib kindlasti Nizzasse minna, kuid kui plaanis on rannapuhkus, siis soovitaks pigem mõnda soojemat paika...vaadake ikka enne pisut ringi...netis on küllalt saite, kust võib leida eri riikide klimaatilisi eripärasid

PS! Soovitan minna Nizzasse juulis või augustis...siis on seal soe ja ilus

tervitused :). jaanuaris on täiesti head ilmad, matkamiseks näiteks eriti hästi sobib. ujuma on natuke külm minna, kuigi ise olen isegi detsembrilõpus ujumas käinud, pole midagi hirmsat juhtunud ;). ööbimise kohta ütlen nii, et kõige odavam hostel nizzas, kus mina olen ise olnud on 10-kohaline dorm, ja seegi oli umbres 15 eurot/öö. Kui natuke pikemaks ajaks tahate minna, siis soovitan otsida korterit, jaanuarikuus on hinnad kuskil 175-200 eurot/nädal. Ja jaanuaris algavad ka "hullupäevad" ;), siis on hinnad küll täista huvitavad ;).