trip-krainetrip-ukraine-dark
Jälle kopsuröntgen, Austraalia viisa jaoks

Nii, teemat on juba kordi arutatud, kuid ikkagi jäi arusaatatuks - millal vaja kopsu arsti juurde siis ikkagi minna? Viisataotlus tehtud, makstud. Järgmine samm loogiliselt oleks vaja vastust saatkonnalt. Kas see saadetakse mailile või vaja ise konkreetselt lehelt järgi uurida? st. kas siis peale (positiivse) maili saamist vaja röntgenisse minna??? nimelt segadusse ajas üks postitus, kus jäi mulje nagu vastust ei saagi enne kui taotlusesse lisatud ka kopsupilt. Tänud, kes viitsivad selgitada:)

Peale viisa täitmist peab kohe röntgeni ära tegema. Ilma kopsupildita ei vaata keegi su viisat läbi. Helista nendele tohtritele kes pilte teevad ja nemad ütlevad mis sul vaja kaasa võtta.

Üldiselt saab kogu vajaliku info - www.infoaustralia.eu

Kui sa viisa ära maksid siis avanes aken kus olid mingid .pdf failid. Need pead välja printima ja siis arsti juurde kobistama ennast koos nende dokumentide, raha ja passipildiga. Tehakse kopsupilt ära ja siis paari nädala jooksul saad saatkonnalt kirja et nüüd viisa olemas. Ennem ei tule mingit kirja, või äkki tuli mingi maksekinnitus, täpselt ei mäleta.

ise seda kahtlustasingi aga antud kodulehel ei olnud info kahjuks 100% selge. Suured tänud teile, kohe arsti juurde siis:)

Mina täitsin viisa ära ja läksin otse Karelli arstikeskusesse, ei võtnud mingeid pabereid kaasa, neil oli endal ka olemas need ja kohapeal täitsin mõned andmed ära ja siis tehti pilt ära ja kõik, nüüd ootan viisat. Muidugi võib ankeedi enne ka välja printida, aga neil ka need ankeedid olemas!

Tõnismäele minnes ikkagi väljaprinditud ankeet (160EH) passipildiga kaasa. Samuti pass + 400.-

Arsti juures sai käidud neljapäeval ja juba täna (teisipäeval) oli positiivne viisa vastus. Edu kõigile:).