Jällegi üks probleem viisataotlemisel

Kuna algul sai kogemata ühele küsimusele viisataotluses No vastuse asemel Yes vastatud, saadeti mulle vastu kiri kus ma pidin põhjendama ennast...siis tuli mul aga uus meil ja nüüd on mul juhe täielikult koos. Thank you for your email. It has been received by the Working Holiday VisaProcessing Centre in Australia. . If you have been requested to complete health examinations, you shouldattend your appointment within 28 days or advise the department of the dateand place of your health assessment once you have made an appointment. Ifyou have not attended your health appointment(s) or provided the departmentwith the date and place of your appointment(s) within 28 days, a decisionmay be made on your visa application based on the information held by thedepartment. kas see tähendab et ma pean veel mingi tervisekontrolli tegema või lihtsalt seda et kopsuröntgen pole veel kohale jõudnud?

See tähendab, et kui sa 28 päeva jooksul (sellest ajast mil viisa sisse andsid) kopsupilti ei ole teinud, võidakse sulle eitav vastus anda.

Kui sul kopsupilt juba tehtud, siis pead lihtsalt vastust ootama =)

Selge, ma läksin juba pabinasse et mult nõutakse veel mingeid tõendeid:D Suured tänud igaljuhul!

Mulle tuli ka sama kiri. Tegin 16. oktoober pildi ära ja 17. oktoober pandi juba saatkonna poole teele. Muretsen sellepärast, et sõbranna lasi pildi nädal hiljem teha ja jaatav viisa vastus tuli juba eelmisel nädalal. Kas on ehk võimalus, et nad ei ole pilti kätte saanud? Tean, et sellel päeval saadeti Karelli keskusest üsna suur hunnik kopsupilte saatkonda. Kas kellelgi ehk sama mure?

Võta igaks juhuks Karelli keskusega ühendust. Aga üldiselt neil oli vist kuu aega (või isegi rohkem) seda taotlust läbi vaadata.

Helistasin neile ja nad kontrollisid üle. Pilt läks koos paljude teiste omadega 17. oktoober saatkonna poole teele. Tahaks loota, et nad alles vaatavad neid läbi ja minu tuberkuloosivaba kopsupilt seal siiski kuskil pesitseb:)

selle karelli keskuse nr kui voimalik. Mul nimelt vaja x-ray pilt teha 2 päevaga Tallinnas siis juba eestist minema ja ei tea, et saaksin seda pilti kuskil Bangkokis teha. Et üritaks kuhugi vahele pugeda.

Selle Karelliga on selline lugu, et olen nende klient igatsugu vaktsineerimistega olnud juba 3 aastat. Tase on rängalt langenud, kokkulepitud aegadest kinni ei peeta, vaktsiine lepitud ajal kohal pole, registratuuris istub penskarist õpilane, kellel läheb ühe kliendi arve väljastamiseks 20 minutit. Kõik see juhtus oktoobri teisel poolel, kui tellisin endale, elukaaslasele ja tütrele hunniku vaktsiine. Et kõik kätte sada, tuli 1 asemel teha 3 visiiti. Maksumus on ka hulluks läinud. Nüüd oli ka viimane kord, kui minu pere jalad selle ettevõtte lävepakku ületasid...

siis veel on voimalik teha neid rongteni pilte???

Ei, Sa võid neid vabalt Karellis teha. Minu sõnum oli lihtsalt see, et ju läheb mõnedel ettevõtjatel liig hästi või siis liig kehvasti, et klienditeenindus mannetuks jääb. Kvaliteetset teenindust ei pruugi kohata.

numbrit voi midagi.Ma ei leia et oleks olemas kodulehte neil.Mul kisub juba kiireks.Teeks selle ära juba ykskoik mis hinna eest.Kolmapäeval minema ja pildi tegemiseks ainult kaks päeva.

toppisin nagu loll karelli.ee