Jaga oma järgmise aasta reisiplaane!

Kohe-kohe on 2014. aasta läbi.

Oleme Trip.ee-s sel aastal jaganud infot mitmest tõeliselt soodsast lennupakkumisest (pole ju paha lennata näiteks 175€ eest Swissiga Helsingist edasi-tagasi Indiasse või siis Saksamaalt Tšiilisse 250€ eest?). Hoiame soodsatel lennupakkumiste silma peal edaspidigi.

Loomulikult saab Trip.ee-st ka uuel aastal lugeda reisiuudiseid. Pressiteadete kopeerimise asemel pöörame endiselt tähelepanu reisiuudiste sisulisele poolele. Kindlasti saab jätkuvalt lugeda huvitavatest, kuid vähetuntud kohtadest kõikjal maailmas.

Trip.ee lendude sooduspakkumise rubriik poleks kindlasti nii rikkalik ilma Mihklita (mihkels999). Reisifanaatikuna jagab ta oma leide kõigi Trip.ee külastajatega.

Oleme sel aastal saanud juurde palju reisihuvilisi nii Trip.ee Facebooki lehel kui meie foorumis. Aitäh kõigile, kes on oma reisikogemusi teistega jaganud!

Aasta lõpetuseks võiksid jagada oma muljeid selle aasta parimast reisikogemusest ja kirjuta, kuhu on plaan 2015. aastal reisida!

Häid pühi ja reisiderohket uut aastat! Trip.ee

meil sai see aasta käidud Singapuris ja Malaisias, kokku 2,5 nädalat. Väike kokkuvõte siin:

  • Londonis sai käidud... 2015 ootavad meid Kambodza ja Vietnam! :-P Ja lennupiletid saime tänu Tripi jagatud vihjele! :) Häid jõule kõigile tripikatele!

Meie olime aasta alguses mõned päevad Filipiinidel ja seal edasi lendasime Bali saarele, kah kokku 2,5 nädalat. 2015 jaanuari teises pooles lendame kaheks nädalaks Mehhikosse :). Kauneid jõule ja meeledejäävaid reise kõigile!

Vanuatu oma saarte, põliselanike ja fantastilise loodusega. Super!

Keenia (kus ajutiselt elangi) ja Etioopia kõrval, siis Somaalimaa on väga huvitav sihtkoht. Aastas satub sinna alla 1000 välismaalase. Kohalikud väidavad muidugi, et pole sellist turismibuumi varem näinudki. Kõik on siiski natuke suhteline - ma olin novembri lõpus seal riigis turist number 583. Ja sellise suuursjärgu number pidavat olema selge märk turismibuumist.

2014 oli minu jaoks senistest reisiderohkeim aasta - Tuneesia, Sitsiilia, Türgi ja Vahemerekruiis suurima kruiisilaevaga Oasis of The Seas. Sitsiilia erutas neist enim. 2015 on täitsa lahtine veel. Vast midagi ikka tuleb :)

2014 jäi järjekordne märk maha Taisse ning toimus meeldiv esmatutvus Malaisia ja Indiaga. 2015 toob kindlalt mingi suusakeskuse Alpides ja suvepikenduse Türgis ning väga väga tahaks kevadel ära teha Socotra saare Jeemenis, kui viimane järgmisel aastal ei õnnestu teeme ülejärgmisel juba kindlalt ära.

2014 aasta tõi tavapärased Austria talve täienduseks, Hispaania ja Türgi puhkekohana et üks väike maailmakodanik ka maailma avastaks, pinutäie Euroopa maid töö asjus.2015 algab 13 jaanuaril puhke,avastusretkega Mehhikos siis veebruari teine pool Austria ja eks pärast paistab.

2014 algas India lääneosaga, mis oli koos esmakordse seljakotireisijaga lõbus kogemus ning lõppes Rhodosel suure perega suures majas, mis oli omamoodi üritus. 2015 aasta algab Kambodžas. Mihklile sooduspakkumiste rubriigi töös hoidmise eest suured tänud - vaevalt möödub päeva, kui seda rubriiki ei vaata. Eriline tänu läheb kõigile neile, kes viitsivad üles panna oma detailseid reisiraporteid - endiselt on tänu teile võimalik oma lihtsamad reisid planeerida ilma uusi teemasid või postitusi tegemata. Kõik, kes on kirjutanud pikema postituse, teavad, kui pikalt need mõned paragrahvid aega võtavad...

2014.sse jäi 2-nädalane reis kombineerides Singapuri ja Krabit, väike suusapuhkus Himosel, French Openi külastamine kevadel, suvepuhkus Kesk-Itaalias ning sukeldumissafari Punasel merel. Klassikutest on uuel aastal ees ootamas Himos, Egiptus ja sedapuhku Itaalia lõunaosa, kuid aasta algab Miami ja Kariibi mere kruiisiga. Reisiderohket uut aastat kõigile ja tänud trip.ee-le suurepäraste lennupakkumiste jagamise eest!

Hispaania on plaanis jällegi

2014 oli kolmenädalane seljakotireis Vietnami, lisaks tänu tööle nädalake Hiinas ja kolm nädalat Indias, lisaks veel juurde natuke Türgit ja midagi veel mis praegu meeldegi ei tule. 2015 - mine tea veel mis toob, praegu tundub et seljakott sikutab nagu Birma ja Laose poole...

Blogipostitused reisidest http://maailmas.blogspot.com/.

Võrreldes siinsete muude soovitustega ehk kahvatu pakkumine, aga soovitan Ida- Poolat. Ehk siis kui vähegi aega on, siis läbige Poola hoopis idapiiri läheduses. Saime tõeliselt meeldiva üllatuse osaliseks, kui kaugemalt tulles hoopis selle tee kasuks otsustasime. Poola kohta hõre asustus ja liiklus, metsad, leiab ujumiskohti, ka päris huvitavad vaatamisväärsused linnades/külades. Kui veel rohkem aega on, siis saab teekonda koju jätkata ka Ida-Leedu ja Ida-Läti kaudu. Osade maailmarändurite jaoks võivad need avastama pärlid olla. Uuel aastal on plaanis Lõuna-Saksamaa (no viimane aasta ju, kui Saksamaal tasuta uhada saab). Olen enamiku Euroopa riike (+ Venemaa ja Tenerife) läbi reisinud metsikult telkides - see on tõepoolest võimalik! Mitte et mulle mugavused ei meeldiks, aga piiratud eelarve tõttu saan nii palju rohkem näha. Eks ta ole põnev ka - panen alati vaid piirkonna varem paika, täpse teekonna otsustan iga päev jooksvalt. Peale GPS-i on selleks vaja ka kohalikke kaarte ja "head nina".

2014 aasta sai vastu võetud Filipiinidel, Boracay surfiparadiisis. Edasi viis tee Malaisiasse, Kambodźasse, Bruneisse, Singapuri, Taivani, Jaapanisse, Lõuna Koreasse ja lõpetuseks imelisse Nepaali. Kokku sai käesoleval aastal rännatud natuke rohkem kui 4 kuud.

2015 aasta viib taaskord Balile.

Suurepäraseid reisikogemusi kõigile :)

2014 algus Singapur, Tiomani saar Malaisias, Filipiinid (Siquijor. Negros, Bohol), koku kuu aega. Suvel väike autotripp Soomes sõpradega. Sügisel Berliinis paar päeva, eesmärgiks oli kontsert. 2015 minek Hongkong - Filipiinid (alustame Manilast seekord ja liigume Boholile), mida aasta edasi toob, ei tea veel, samuti kuuajane reis. :)

2014 aasta käisime Tansaanias ja Keenias. Reisi tipphetked olid Kilimanjaro tippu jõudmine ning Serengeti rahvuspark. 2015 aasta viib meid kuuajalisele reisile Vietnami.

Seiklusrikast uut aastat kõigile ränduritele! :)

Meie külastasime sel aastal Kesk-Ameerikat ja USA. Siinkohal julgen väga soovitada Kesk-Ameerikat, sest sealne muretus ja lihtne elu on lihtsalt niivõrd kaasahaarav ja tekitab tõeliselt hea tunde. Kui kellelgi on suveks lahtised plaanid, ärge laske end kõigutada sõnast "vihmaperiood", mis seal kandis väidetavalt sel ajal valitseb, sest meie nägime vihmaseid päevi vaid paar üksikut korda.

Blogi: http://ourlifeasajourney.blogspot.com/2014/

Järgmisel aastal võtame ilmselt sammud India ja Sri Lanka poole. :)

Kuni kevadeni Filipiinidel :) Vahepeal tõenäoliselt korra Malaisiasse ja Singapuri ning märtsis HongKongi.

Eelmisel aastal veebruaris-märtsis Filipiinid (Bohol, Siquijor, Negros) ja Tai (Krabi, Koh Phi Phi, Koh Lanta), Malaisia, Singapur. Suvel ja sügisel pikemalt Saksamaa. Detsembrist Tai (Chiang Mai, Bangkok) ja Filipiinid (Cebu ja ümbrus).

2015 augusti teine pool kuni septembri lõpp plaanis perega Itaalias seigelda. Suurem osa sellest ajast Sitsiilias. kokku siis ajaliselt ca poolteist kuud. Loodetavasti veebruaris sündiv pisibeebi naudib Itaaliat samapalju, kui meie ise:) Häid Pühi kõigile!

2014 Les 3 Vallees - igati mõnus suusapuhkus Euroopa suurimal suusaalal. Sigulda - nädalavahetus seikluspargis ja Gauja jõeorus matkates. Riia - hea muusika ja linnaosa festivalid, mis ei jää kuidagi alla meie Uue Maailma omale. Türgi - Kerge seljakotireis Antalyast Fethiyesse, matkates mööda Lüükia teed, häälega, paadiga, bussiga.

2015 Ischgil, Austria suusareis. Island - hea muusika ja ilus loodus. Eestis käiks ehk Ruhnul ära.

2014 Kambodža, Tai, Singapur, Holland, Itaalia (Sardiinia), Leedu, USA, Kanada, Türgi

Mõned meeldejäävaimad hetked on olnud võrkkiigega džunglis ööbimine, kajakiga Vahemerel sõitmine ja Niagara Fallsi nägemine.

2015 Uueks aastaks on juba võetud 12 lennupiletit, plaanis on Prantsusmaa, Maroko (proovime kindlasti Sahara kõrbes ära käia!), India (sinna läheme nende samade 175 EUR Raipuri piletitega) ja Šveits :)

Kõigist neist trippidest oleme kirjutanud oma reisiblogis, mida saate lugeda siit: http://www.hetked.ee/hetked Muidugi lisame sinna ka tulevaste reiside kohta üht-teist juurde!