Hurghadasse minek 3.03- soovitusi? Jasmine resort (Titanic Palace kõrval)

kas keegi on olnud seal? Soovitusi esmareisijale Hurghadasse Jasmine palace Hurghada (Titanic Palace kõrval kohe). Minek juba 3.03.2018. Mida seal ümber teha. Kuhu minna. Mida soovitate?! Olen lugenud erinevaid foorumi postitusi kuid küsin ikka. Äkki veel midagi põnevat...

mine Hurgada turule.....saad naudingu....

0
0

Soovitusi esmareisijale Hurghadasse Jasmine palace Hurghada (Titanic Palace kõrval kohe). Minek juba 3.03.2018. Mida seal ümber teha.

Kohe Titanic Palace kõrval on kaardi järgi Titanic Beach Spa And Aqua Park ja siis on Sonesta Pharaoh Beach Resort ja kohe Sonesta kõrval on Jasmine Palace Resort And Spa. See selleks, peaasi ,et miski on millegi kõrval. Kuigi konkreetselt selles hotellis pole käinud, siis kohalikke olusid tundes ei soovitaks esimesel korral kohe midagi ümber teha ,pigem siiski nautida olemasolevat.

1
0

Käisin Titanic Beach & aqua park'is ja hotellist välja ei läinudki sest seal polnud kuhugi minna. Hotelli ala oli nii suur ja tegevust jagust et polnud vajadust ka.

0
0

kui palju titanic palace aqvapark maksab ? ei leid netist? kas rand on ujutav v pigem hotelli basseinid? eks kohapeal selgub a huvitav ikka ju?!

0
0

Titanic palace täitsa netis leitav ( tuusik.ee ) 6.03 minek , 7 ööd , kõik hinnas, 549 eur.

0
0

Olin 2017 märtsi algul Titanikus. Merevesi oli rannast minnes madal. Proovisin minna ikka pikalt, aga sügavaks ei läinudki. Nii 20cm vee sügavuseks. Rannast sai minna betoon sillapealt jalgsi või väike buss viis. Siis sai üleni vees olla. Aga hotelli territooriumil erinevad basseinid olid normaalsed.

0
0

Uurisin seda et mis võiks ainult Aqvqpargi külastus maksta Titanic (kui hotellis ise ei ela)...

0
0

To factory. Sinu küsimus, kui palju Titanic Palace Aqua Park maksab oli eksitav, kui soov külastada ainult veeparki ja samas hotellis ise ei ela. Tegelikult mulle isiklikult küll ei meeldiks ,et teiste hotellide elanikud , samu atraktsioone ja basseine kasutaksid. Usun, et kui võtad tugrikud näpuvahele, saad mõne murjamiga kaubale . Jõudu !

0
0

Tere! Mina soovitaks osta lennujaamast sim kaardi interneti jaoks,kuna kohapeal maksab 1päev 5euri ja nädal 15euri fuajees,mis pidi olema aeglane. Kellele meeldib veealune maailm soovitaks sukeldumise ära proovida seda pakub hotelli teritooriumil kohalik aktivist,keda kohtate seal iga päev nii, et pole hinnaga vaja kiirustada. Hotelli meeskond ja söök super!

0
0

Jasmine Palacest on : Jungle Agua Park 2,8 km. Makadi Bay Woter World 11,5 km. Miks peaks minema teise hotelli veeparki ? Taksod on olematu raha eest.

0
0
  1. Jasmine Palacest Jungle agua Parki pole 2,8 km vaid jalgsi 3,8km ja taksoga 5km, sest Desert Rose juurest takso vasakpööret teha ei saa.
  2. See sõit ei maksa olematu raha e.tasuta vaid küsitakse 10$, kui endale kindlaks jääd ,siis 2$.
  3. Mitte mingite tugrikutega Titanicusse sisse ei saa, sest püssimeestega värav on retseptsioonist päris kaugel ja sisse saab ainilt Titanicu käepaelaga ja neid väravavalvuritel pole anda. Iseasi kui endal on käepael olemas ;)
  4. Kust peaks esimest korda Hurghadasse minev factory teadma sealseid veeparkide hindu ja kasutusvõimalusi? Sellepärast ta ju siin uuribki ,et ei tea. Ma kirjutaks, aga ei tea siiani, sest pole ka väga huvi tundnud.
  5. Sukeldumine on päris kallis lõbu. Lihtsam ja odavam on snorgeldada ,sest nähtavus on ülihea ja maski sain kaks nädalat tagasi 8$(jälle kauplemise teema)
0
1

Jasmines käidud. väga hea söök ilus hotell. wifi kehva ja tasuline. lollisti sai tehtud et ostetud  . kasutada ei saanudki. vodafone kaardiga nett super. kohe lennujaamast sisse ja rohkem gigasid et ei peaks juurde ostma.  suurim jama seal see et uksekaardid ei tööta hästi. telefoni juures ei tohi hoida kuid vahest niisamagi lakkasid töötamast.  muidu basseinid jms super.  märtsi alguses tõus ja mõõn. ujuda mere ääres saab vaid siis kui mööda silda kündida kaugele. aga basseinid hotellli juures super. ega väga vajadust ei tundnudki. aga vaadatud sai vee alla küll. Ilus oli.... puhas ja korallid la nähtaval. vesi +25. õhk oli ca 30 terve nädala. igatahes soovitan. 

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased