Jurmala ja Livu Akvapark 2008

Nii.. Kes on käinud Livu Akvapargis see aasta ehk 2008 AUTOGA ? Kuhu auto jätsite ? Kas Livu Akvapark on kaamerad üles pannud parklasse või on parkla valvega ? Ning kus ööbisite ja mis raha eest (ühe öö maksumus) ?

Plaan minna Livu Akvaparki, aga oleksin väga tänulik, kui need, kes käinud, vastaksid.

Aitäh ja päikest sel tänasel vihmasel hommikul :(

(#)

1
2

märtsis.Hommikul sinna,õhtul tagasi.Auto oli maja ees parklas,meie ei maksnud selle eest midagi.Mingit valvet ei märganud ja kaameraid ei otsinud. Mõned aastad tagasi ööbisime Juras Bankas (vist oli selline kirjapilt) nimelises väikeses hotellis.Siis oli auto hotelliparklas ehk majahoovis,mis oli aiaga ümbritsetud ja värav lukus.Hindasid kahjuks ei mäleta.(80 latti äkki?2 tuba)

0
0

....käime seal perega üsna tihti. Viimast korda oli aprilli algus. Hommikul hakkasime sõitma, lõunaks kohal, õhtul tagasi. Auto on olnud koguaeg seal veekeskuse ees parklas. Kaameraid ma näinud ei ole, valvet vaevalt on. Kui sa pelgad seda, et äkki varastatakse ära, siis seda võib juhtuda ka Eestis. Me käime iga aasta kolm korda kindlasti, siiani oleme autoga ka tagasi tulnud. Kord kui olime Lätist läbisõidul, ööbisime telgiga seal mere ääres kämpas, üks väike kämping oli, kahjuks ei mäleta nime ega maksumust. Hotelli me Jyrmalas võtnud ei ole.

0
0

mis auto teil on ?

0
0

audi

0
0

Okei.

Mees mõtleb, et jätaks auto külalistemaja juurde. Netis kirjas, et valvega parkla. Ei tea, kas on turvaline ? Külalistemaja ja Livu vahel on päris pikk maa, aga jala kõnniks ära küll. Aga kas maksab autot nii kaugele jätta ? Asi selles, et mees tahab kokteile ja asju juua, aga siis ju pärats sõita ei saa, kuigi me võtame full day paketi.. hommikul/lõunal joodud kokteil on õhtuks ammu haihtunud ju :D aga ei tea, talle ei meeldi see Rimi ega Livu ees parkimise mõte ikkagi :S . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

0
0

Jätke oma hinnaline suksu koju ja sõitke rongiga.http://www.1188.lv/satiksme/vilcieni/ Saab mehike märjukest maitsta ja all very happy :)

0
0

on üldiselt kõikidel majadel aed ümber ja värav ees.Kui te jääte kuhugi külalistemajja ööbima siis on küll auto kindlas kohas.Uksi muidugi lahti ja võtmeid ette jätta pole mõtet. Ja joobes tagasi sõitma hakata on mõrvakatse minumeelest!

0
0

.....BMW 523 E39 kere. Alles jäi. Viimane kord oli uus mazda6, seda ka ei tahetud. Mina olen ikkagi seda meelt, et varastada võidakse igalpool. Igaljuhul soovin Teile turvalist reisi ja kui leiad koha kuhu auto valvega parklasse panna siis loomulikult, endal rahulik olla.

0
0

kas jurmalas on tasuta parkla? mingist sillamaksust olen ka kuulnud nagu

0
0

sissesõit on tasuline.Tee ääres on automaadid,kuhu paned 1 latise raha ja sealt tuleb sulle vinjett,mille paned nähtavale kohale esiklaasil.Nendes automaatides saab maksta ka Hansapanga,Seb jne.kaardiga. Kui sealt sirgelt mööda sõita,peatab teid politsei,kes sealsamas valvab. Parkimise kohta ei oska muud öelda,et veepargil on tasuta parkla ja kõikidel öömajadel on ka oma parkla.Peatänavale e.sinna kus kõik promeneerivad,sa autoga nagunii ei saa.

0
0

jätsime veepargi kõrvale poe ette,seal kaamerad.

0
0

See juhtus kyll juba aasta tagasi,kuid tagasi pole autot keegi myya tahtnud.Ju läks Venemaale vöi juppideks. Uhiuus Audi A4, varustatud köikide turvaseadmetega. Parkisime veepargi ukse ees. Kahju, kuid selliseid asju juhtub igalpool,mitte ainult Lätis.

0
0

kahju :(

0
0

Livu Akvapargis saab kaardiga maksta ?

0
0

Saab küll kaardiga maksta!

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased