trip-krainetrip-ukraine-dark
Juulis Austraaliasse

Plaanis sõita juulis perega Austraaliasse ja seal veidi ringi sõita.Esialgne marsruut oleks Sidney – Uluru – Alice Springs – Cairns – Brisbaine – Sidney. Kas kellelgi on häid nõuandeid kuhu peaks sellel marsruudil kindlasti minema ja kuhu minemata jätmisel pole eriti miskit kaotanud. Mõte oleks rentida Cairnsis ja Ulurul auto.Oskab keegi öelda, mis rendihinnad olla võiks? Ise liigume viiekesi. Oskab keegi öelda mis kell seal juulis pimedaks läheb?

Nagu näen, on teil nimekirjast välja jäänud Great Ocean Road, mis iseenesest on absoluutselt vapustav (eriti kui oled "vee inimene"). See jäi vist välja põhjusel, et lendade Sydney´st Uluru´sse? Kui ei, siis soovitan listi panna, võin teile ka isu tekitamiseks pilte saata. Ja Melbourne - mu lemmiklinn, ok, kui palju pole aega, siis perega reisiks pole just kõige paljulubavam.

Uluru kohta on vastakaid arvamusi, ise küll käinud pole, kuid tean inimesi, keda see niivõrd vapustanud ei ole.

Idaranniku kohta jällegi nii palju kommenteerida ei oska, Cairns paljudele meeldib, samuti sealkandis kindlasti Great Barrier Reef ja Whitsunday Island are MUST SEE. Seal on kindlasti veel saari - Fraser Island jne. Gold Coast - paljude lemmik jne. Bayron Bay - noorte meka, Noosa - austraallaste lemmik.

Kui Sydney´s juhtute autoga liikuma, siis mina soovitaksin kindlasti Queen Elizabeth National Parki Sydney´s lõunas (oli vist selline nimi), seal sõidate mööda Pacific Road´i ja saate tunnistajaks lummavatele vaadetele: Stanwell Park jne...väikesed külad ookeani kaldal, minu jaoks vapustav! Sinna saab ka rongiga, kuid autoga näeb tunduvalt rohkem.

Rendihindade kohta saab infi netist...kui ma õigesti mäletan, oli miski 100.- AUD päev? Ja pimeduse kohta, issand, mäluke kehvaks jäänud 5-6 paiku (Perthis vähemalt talvel päike loojus kohe peale viite) St suht varakult.

Igatahes, kui veel küsimusi on, andke julgelt tulla. Tulin Aussist tagasi selle aasta veebruaris, natuke veel ikka mäletan. Edu!