Kaaslast elamus- ja fotoreisile Tsernobõli

Tahaks viia ellu oma kauaaegse soovi ja ära käia foto- ning elamusreisil Tsernobõlis/Pripyatis. Kuna hinnad sõltuvad väga palju sellest, kas minna üksi või kahekesi (suurema grupiga ei ole väga mõtet): http://www.tourkiev.com/chernobyltour/, siis kahepäevane tripp kahekesi oleks mu rahakotile veel kuidagi vastuvõetav. Soov olekski leida siit samasuguse reisihuviga inimene, kellega koos selle aasta jooksul (ilmselt oktoobris) see reis ette võtta.

Kui viitsid siis loe 'Renko' seeriast 'Wolves eat dogs' .Kuigi tegemist on krimkaga siis olustikukirjeldus on nagu heast reisijuhist :)

Ei olnud sellest teadlik... Olen üpris palju reisi ohutuse/ohtlikkuse kohta uurinud, ei usu, et muretsemiseks põhjust oleks, eriti, kui kogenud giid kaasas on. Ekstra närvikõdi lisab sellele reisile vaid plusse juurde.

Palju see kogu reis maksma võiks minna?

Sigrid357 -reisi hind sõltub grupi suurusest ja sellest, kas 1 päevane või kahepäevane. Lühidalt, kopin info oma meilivahetusest:

Well, total is as follows: $470(as you book 2-day trip)*2 days = $940 (transfer, lunch, English-speaking guide) + $105 overnight in Chernobyl hotel (pls take into account you won't be allowed to go outside without a guide responsible for your safety, the curfew is imposed at 8 pm, so no bars, walking around are possible) = $ 1045 . You can certainly bring your own meals for a dinner and a breakfast or buy sth in Chernobyl shops (the guide is to help you).

If you go on a private tour with another person, everyone will have to pay $275 p/p per one day. So, yes, it will lower the price. It would be great if a friend of yours join you. As for joining other people or them joining you, it is difficult to get a match for a 2-day tour for the dates you indicate.

Marchell- kadestan :) Kas möödasõidul või "teemareisil"?

Tulime Kiievisse Euro finaalile ja otsustasime ka sealt läbi käia, Kiievist oli alla 100 km piiri poole. Päris linna Eesti sõidukiga sisse ei saa, kuid kohaliku rahvaga võib kokku leppida, et teid läbi kontrollpunkte läbi lastakse. :)