trip-krainetrip-ukraine-dark
Käsipagas (RyanAir)

Oskab keegi juhatada, kust on võimalik soetada normaalse hinnaga käsipagasikohvrit?

Sõltub mis on odav. Eeldusel, et Tallinnas siis Kristiine keskuses on pood kus müüakse kvaliteetseid kohvreid, õigemini on seal teine ka kus müüakse odavamaid aga viletsamaid. Kvaliteet pood on mingi easy travel vms nimega teine on baggage vms nimega.Kõige soodsamalt sai vist mingi aeg rimi kleepsudega kohvreid eri suurustes.

Dunlopi kohver sportsdirectis, kui veel on saada. Webis enam neil ei olnud aga see oli kangast ja suht hea hinnaga. Äkki poes veel on?Endal mul selline  https://ee.sportsdirect.com/it-supersonic-soft-case-708090?colcode=70809090   Ostetud Primarkist. 

Mis hinnaga sa soovid? Mul on kaks reisi teinud CK kohver näiteks pakkuda.

https://www.wardow.com/ ostsin sealt 3-4 aastat tagasi korraliku Samsonite käsipagasi kohvri u 60 euriga (võrdluseks Tallinna kristiine keskuse Samsonite poes oli täpselt sama kohver 120 eur).  olen seda weebipoodi ka mitmele sõbrale soovitand ja siiani kõik rahule jäänd ja hea hinnaga korralikd kohvrid sealt saanud. seal väga suur sortiment ja tihti soodukad paljudele kaupadele ja/või sooduskoodid, mis kehtvivad juba ka SALEs olevatele toodetele.

Sportland outletist võib ka soodsa hinnaga kohvreid leida.

http://koferi24.lv/ee/ Tellisin sealt küll suurema kohvri, kuid on saadaval ka hea hinnaga käsipagasi kohvreid.

Ma olen ostnud kaks kohvrit RyanAiri-i kodulehelt. Samsonite ja American Touristerid on seni head olnud. Just vaatasin, et RyanAiri kodulehel on valik ka laienenud. Varasemalt pakkumised pmst vaid ühte kohvrit.

Tänud suured kõigile, kes viitsisid vastata :) Vaatan kõik pakutu üle. Ise olen Tartus silmad lahti ringi käinud aga kotipoodide hinnad on minuarust ikka üle mõistuse...no nagu üldse Eesti kaubanduses asjadega on.

@marti384, tänud viite eest. Olen seda juba ise ka juba näinud ja lugenud. Hetkel üldse mitte puudutav teema, kuna reisin septembris.