Käsipagasiga Miamisse?

Meil ka pagasi ja ümberistumisega probleem.Sõidame 7.55 EA ga Stockholmi ja sealt edasi British Airwaysiga Londonisse aega napilt 50 min.(sealt edasi Miamisse).Sügisel öeldi,et otse Londonisse ei saa pagasit saata aga ehk nüüdseks on miskit muutunud?Londonis oleks aega pagasiga askeldada küll. Äkki on veel sellele reisile minejaid? Kuidas teie teete,lähete käsipagasiga?

Kui ostsid Tallinn-Stockholm eraldi ise juurde, siis mina küll ei riskiks. Kui Stockholm-London lennule ei jõua, siis muutuvad kõik järgnevad piletid kehtetuks ja kindlustus ka ei kata nii väikest vahet lendude vahel. Leia mingi muu võimalus Stocki jõudmiseks nt. eelmisel õhtul.

Tegelikult ongi kaks varianti. Kas saata pagas Tallinn-Stockholm-London seal siis välja võtta ja edasi panna eraldi Miami lennule. Või võtta Stockholmis pagas välja ja panna Stockholm-London-Miami ja seal välja võtta. Valikute tingimuseks on see, et piletid on kõik ostetud samal ajal. Miks selline vahe? Sellepärast, et EA-l ja BA-l on omavahel leping pagasi edasisaatmiseks, sama leping on ka BA-l ja AA-l, aga EA-l ja AA-l ei ole. Seega otse ameerikani ei saa, sest EA ei saa sõlmida BA eest kokkulepet pagasi üleandmiseks AA-le. See oli vähemalt selline seletus, mille Estraveli kontori juhataja mulle andis. Mul just kokkulepe oma pagasi osalt selline, et välja peaksin võtma alles Londonis. Kuna aga seal on mul ka ainult 2h lendude vahet, siis vist ei riski ja lähen ikkagi käsipagasiga.

Meil ka sama seis. Plaanin minna käsipagasiga. Hambapastade ja igasugu tuubidega tuleb küll mehkeldada aga midagi ei ole teha.

Positiivene on aga see, et AA lubab võtta pardale 2 ühikut pagasit, mis võib kokku olla kuni 18 kg. Kuigi jah, EA ja BA lendudel pole see lubatud. Hambapasta ostad Ameerikast kohapealt... Meil ka plaan ikka vaid käsipagasile panustada, kuid pole veel päris täpselt läbi mõlenud, mis selle tõttu maha jääb.

Nagu aru olen saanud, lähevad paljud käsipagasiga. Asi selles, et mul on tuttavaid, kellel pagas jõudis Miami alles kahe nädala pärast, siis kui hakkasid tagasi sõitma. Niikuinii ostsid kõik asjad selga kohapealt.Läheme 1 aprillil ka selle kuulsa odavlennuga, et jätkata Kariibi mere kruiisiga Floridalt. Võtame kaasa pidulikud riided ning küll ei julge olla kindel kohvritele, läheme käsipagasiga.Tavaliselt nad neid kotte ei kaalu, peaasi kui kott mahub kasti, mille nad annavad.

Hmm huvitav kuidas selle Delta Airlinega on, kui NY Miamisse põrutada kahe käsipagasiga, üks küll õlakott ja väike spordikott. Huvitav kas on ohtu et küsivad raha v ütlevad et seda me vastu ei võta. Siselendudel on vist ajsad ju teistmoodi.

Seal pidid jah riided odavamad olema kui meil. Kui midagi maha jääb, saad osta. Aga söök pidi vist umbes 1,5 korda kallim olema kui Eestis. Kuigi portsud pidid ikka väga suured olema.

Erinevate lennufirmadega lende kokku 5. Kas need minigripi kottide nõuded on igalpool ühesugused. Ei hakka ju igast lennujaamast endale jälle uut hambapastat ja kosmeetikatarbeid ostma nagu siin eespool soovitati:) Et pakin Tallinnas oma kotikese ära ja saan sellega Puerto Ricosse välja?

Kui lennud alates Tallinnast on ühel lehel ehk ostetud korraga siis Estravel ütleb, et pead pagasi välja võtma kas Stoc.-is või Lond.-is. Tee nii, et Londonis. Sest siis saad minna Stoc.-is (seal on selleks eraldi lett,ei mäleta mis nimeline) ja muuta pagasi kuni USA-ni. Nad on seal väga meeldivad ja meeleldi nõus seda kohe tegema. Mitmed tuttavad on seda juba proovinud ja kõik sujub. Londonis on 2h. pagasi välja võtmiseks ja terminalide vahetamiseks ning uuesti pagasi andmiseks liiga vähe. Edu!

sofikofi - sellisel juhul ei pea siis pagasit üldse välja võtma? Meil Stoc-is jälle nii vähe aega, et peaks täpselt teadma - mis lett ja kus:) Enamustel kes läbi Stocholmi lähevad on vist samamoodi - hoomikjuse lennuga Stocholmi ja siis praktiliselt kohe Londonisse edasi.

Transfer desk. Saab ka seal check-inis kus vormistad pileteid Londonisse.

Jep, me ka juba reedel askeetlikult ja käsipagasiga ainult. :)