Kahe lennu vahe Bangkoki Suvarnabhumi lennujaamas

Tere lendame Finnairiga Bangkoki ja peaks jõudma 9:15 hommikul. Tahaks edasi lennata Bangkok Airwaysiga Trati. Lend väljub kell 11:40 samast lennujaamast. Kas keegi oskab kommenteerida, kas kahe lennu vahe on piisab (kui Finnairi lend jõuab õigel ajal) ? Ilmselt vaja vahepeal välja võtta pagas jne. Tänud!

Teil on 2,5 h. aega. Seda on kindlasti piisavalt. Tõenäoliselt saate ka pagasi otse Trati saata. Isegi kui peate pagasi välja võtma, jõuate ilusasti.

Finnairil on Bangkok Airwaysiga koodijagamine, Täpselt ei tea, mis liinidel, aga tõenäoliselt saate pagasi lõpuni saata ja probleeme pole.

Praeguse graafiku järgi maandub 7.25 , reaalne u. 8 niiet aega maailm. Ma jõudsin isegi 9 ks teise lennujaama, muidugi lintide alt läksin otse, kõigist mööda, passikontrolli. Narveerisin hirmsasti, et äkki muidu ei jõua!

Tänud! Küsin siis kohe seda ka, et kuidas tundub Bangkokis lennujaamavahetusega siselend, mille vahe on 3 ja pool tundi? Mõte lennata Tratist läbi Bangkoki Trangi. Lend toimuks reedel.

Finnairi-Trati vahe on täiesti piisav. Samuti lennujaamavahetuse aeg. Ma ei tea, mida te Trangis teha tahate või kas see on lihtsalt maandumispunkt saartele minekuks. Sel juhul on ka võimalik Suvarnabhumist lennata Thai Smile'iga Hat Yaisse, kust saab sama edukalt näiteks Ko Lipele.

Bussisõit BKK->DMK võtab aega umbes 1 tund. Suur osa infot Bangkoki Suvarnabhumi lennujaamas bussi väljumise kohta on eksitav, sest buss väljub teiselt, mitte esimeselt tasandilt, kuhu sildid juhatavad.

Tänud. Mõte oli minna jah Trangi saartele, Ko Kradanile näiteks. Aga eks lõplik valik sõltub sellest, kus saab mõistliku hinnaga majutust. Valik pole väga suur. Mõistlik hinda meil kuni 100 eurot öö. Reisime lastega ja see määrab mugavusastme. Ko Lipel käisime paar aastat tagasi, oli väga chill ja ilus. Kuigi oma betoneeritud kõnniteedega isegi liiga turistikas. Aga no samas - mugav:) Uurin Hat Yai varianti, tänud!

Ko Bulon on vähem turistikas ehk tulevane Lipe või siis Lipe enne betoneerimist. http://wikitravel.org/en/Ko_Bulon_Leh

Meie reisi tagasilennul Uus-Meremaalt on Bangkoki lennujaamas vahepeatus üle 16 tunni. Kui on kellelgi sealse lennujaama ja pika ootamisega kogemusi, siis tänud, kui jagate. Kas on võimalik ja mõistlik võtta väljaspool lennujaama hotell? Tähendab see mingeid sekeldusi, et minna a' 12 tunniks väljapoole lennujaama. (Tai on meie kodanikele viisavaba 30 päeva (kui saabutakse lennukiga)). Kui väljapool lennujaama ei ole mõistlik hotelli minna puhkama, kas on lennujaamas puhketsoon olemas? Tänud ette.

Ikka võta hotell, seal lennujaamas on krdi külm (konditsioneerid huugavad), sellise külmaga ei vaju tooli peal istudes ka silm kinni. Peale viisataotluslipiku täitmise pole mingeid sekeldusi!

Rong kesklinna sõidab 30 min, seega pole mingit põhjust, miks peaks 16 tundi lennujaamas ootama. Eriti kui ooteaja sisse jääb ka öö. Kui palju seigelda ei viitsi, siis vaata hotell mõne sama liini peatuse lähedusse ja jõuab korraliku une magada.

Kas keegi tead, või kust ma seda ise saan kontrollida/vaadata, kas Qatar Airwaysil ja Bangkok Airwaysil toimib koodijagamine, st kas saan pagasi otse saata? Tänud juba ette....

Lennujaamas on pagasihoid, kuhu koti jätmine maksis mingi väikese raha (100 baati? 150? sõltus vist suurusest ka) Bangkok Airwaysil on Tais igal pool lettidel väljas kirjad, et nad enam edasilendudele ei toimeta pagasit, seega sõltub kumbapidi lendad. Aga loomulikult pole probleemi, kui terve pilet on ühe firma poolt väljastatud.

Suvarnabhumi lennujaamas ei ole mõistliku hinnaga hotelli - on üks terminali sees (6 tundi reeglina üle 100 euro öö) ja üks terminali ees (reeglina ca 200 eurot öö) ja kõik teised on juba vähemalt 3 km lennujaamast (10 minutit taksoga), mis tähendab, et mõistlikum on sõita rongiga linna ja võtta hotell seal.

Pagas läheb siis lõppsihtkohta kui kui kõik lennud on ühe pileti peal. Kui ei ole, siis ei saa - nii lihtne ongi.

jõuame BKK, ja edasi lend Siem Repi teise lennufirmaga, kas peab tegema Tai viisa? Jääme ju transiittsooni või kuidas? Edasilend samas lennujaamas. Tänud vastamas.

Kui lennud ühel piletil, siis viisat pole vaja.

tänud AndresR, ei ole ühel piletil, lendude vahe umbes 3tundi..Tagasi üldse Saigonis, nii et Tai oleme ainult mõni tund..

Isegi kui midagi väga valesti läheb, siis Tai piiriületus on tempel passi ja mingit viisat pole. Aga antud juhul on transiittsoon ja piiri ületama ei pea.

Minu kogemus siiski, et kui teise lennufirmaga näiteks Siem Reapi edasi lennata, siis oli vaja vahepeal riiki siseneda, et saaks check ini teha. Passikontrollis küsitakse, et kus ööbid, selle asemel ma näitasin lennupileteid.

Transfer desk oli ainult väga vähestele lennufirmadele.

Vabandust, ei märganud, et erinevad piletid. Siis sõltub väga lennufirmadest ja nende koostööst. Kui õnnestub pagas otse Siem Reapi saata, on mingi võimalus, et saab transfer deskis asjad aetud. Minul üks lennufirma seda lahkesti lubas ja ütles, et Bangkokis tuleb ainult transfer deskist teise lennu pilet võtta, et seda nad ei saa ise välja trükkida. Pagasilipik oli sihtpunkti prinditud. Bangkoki transfer desk aga teatas, et sry, selle lennufirmaga juba ammu ei tehta pagasikoostööd, teile aeti jama - kohver läks karussellile, kobige üle piiri sellele järele ja andke ise uuesti check-ini.

Samas ma usun, et kui kohvrit poleks olnud, siis oleks teine lennupilet transit deskis ära vormistatud (eriti kui online check-in on tehtud). Lihtsalt nende kahe konkreetse lennufirma vahel ei toiminud pagasi edastamise koostöö.

Igal juhul ole valmis piiriületuseks - viisat pole vaja, aega ei lähe palju. 95% ei küsi piiril keegi midagi, aga Bangkok-Siem Reap broneering võiks olla välja prinditud juhuks, kui keegi selgitusi tahab.