Kaks ööd Kuala Lumpuris

Tere

Mai alguses on minek Austraaliasse ning plaan veeta 2 ööd/päeva Kuala Lumpuris enne edasisõitu. Küsimus selles, et kui suure summaga ligikaudu arvestada? Nt öö hostelis/hotellis, söök, transport? Ja kas peaks öömaja enne ära broneerima või on lootust saada kohapeal kiiresti kaubale? Nimelt ei tahaks lennujaamast väga kaugele minna, pärast on kõvasti sebimist! Ja sinna minekuks on ikka vaja kohalikku raha, kaardiga seal suurt midagi vist teha pole?

Aitäh aitamast! :)

Kuala Lumpuris on kaks lennuterminali - põhiline KLIA ja odavlendudele LCCT. Kasutavad samu radu, aga ühest teise on mingi 20 km. 2 päeva lennujaamas passimist pole vist liiga tark idee, aga kui tahad LCCT kõrval head öömaja, siis http://tunehotels.com/ avab seal kohe hotelli. Ma usun, et tasuks ikka linna öömaja otsida. Mõlemast terminalist on linnaga hea ühendus olemas. Sentralisse saab KLIAst rongiga (35RM), Sentrali ja LCCT vahel käib iga poole tunni tagant buss (9RM). Mingi hostelivoodi võib Hiinalinnas juba 15RM leida, aga ega see väga kena pole. Ise ööbisin http://westoverlodge.com hostelis, mis pole küll nii peen koht kui pildid lubavad, aga asub ainult ühe LRT peatuse kaugusel Sentralist ja omanik on naljakas kah.

Toit pole liiga kallis - 10 RM eest saab korralikku kõhutäie juba. Kaardiga saab automaadist raha võtta ja päris mitmel pool maksta, KL on ikkagi suurlinn. Rahavahetuspunkte on ka piisavalt. Aga siit kaasa võtmine pole ka halb mõte.

Aitäh põhjaliku vastuse eest! :) Sõidame odavlennufirmaga Air Asia ja LCCT terminaliga peaks me ainult seotud olema! :)

KL on suurepäraste hotellihindadega linn ja lennujaama ei tasuks, kui just häda ei sunni, kindlasti jääda. LCCT saab kenasti Sentralisse ka bussiga hinnaks 8-9 RM ots.

Ja koos lennupiletitega saab AirAsia kodulehelt LCCT-Sentrali pileti 6.50 RM.

http://www.chinatowninn.com/ vot selline koht ChinaTownis (nait.tuba 304 on vaatega peatanavale, kuid samas ei ole larmakas). Maksab 99 MYR, ilus puhas ja konkreetne hotell. Asukoht hea, liikluss6lmede juures, j6uad 1-2 tunniga lennujaama kohale, oleneb transpordiviisist.

Millal sa lähed sinna? Me ise 11.mai ööbime Kuala Lumpuris...