trip-krainetrip-ukraine-dark
Kalapüük Egiptuses

Kas on kellelgi kogemusi kalapüügil? Milliseid püügivahendeid pakutakse, kas peab kaasa võtma, kas harpuunu võib egiptusesse viia? Olen kõva kalamees ja tunneks selliste võimaluste vastu huvi?

Harpuuni võid küll koju jätta. Selle võtab sinult toll ilmselt ära. Mina võin korraldada püüki Nuweibas. Sikuska kaasa, sellega üle paadi ääre sügavast. Või landiga kalmaari ja tuulehaugi kalda äärest.

Kas spinna saab kohalt rentida ja landid asjad? Sikuska topid veel kotti, aga spinnaga läheb jamaks.Kas keegi pärast kalast süüa kah teeb, kui peaks kätte saama?

Spinna mahub ka kohvrisse. On ka kohapeal, aga sa ei pruugi rahul olla sellega, laiatarbekaup. Vähemalt ketas võta kaasa, landid ka. Kalmaari landi saad kohapealt. Kala tehakse rannal valmis kui kätte saad. Kui kätte ei saa, siis beduiin müüd sulle värske kala. Poseerid sellega, teed pilte ja siis tehakse grillil ära.

22 märtsis 7 ööd Hurghadas Üks minu reisikaaslane tahab hirmsasti kalale minna aga kaatrimees tahab rohkem kalapüüdjaid kui 1 peale võtta ja ideaalis ootaks ta punti inimesi kes siis võtavad selle kaatri terveks või pooleks päevaks et snorgeldada ja kalapüüda. Kui on huvilisi sellel ajal Hurghadas siis võiks ju ühineda. helenla@hot.ee võite siis ennem 22 märsti kirjutada ja vaatame palju meid kokku saab ja hinna saame kohapeal kaubelda. Siiani on vastus et kallis ei ole aga konkreetselt ei ole midagi öeldud.

See kalastamise päev merel olenevalt laevast ja söökidest 100-250 USD(laeva hind koos söökide ja joogiga: u. 22 cola ja tee, kohv, söögiks eelmisel päeval keedetud makaronid ja külmutatud stauriid Venemaalt), vahest tehakse ka kalmaare. Kalapüük eranditult kalmaaritükiga. Pulga peale keritud tamiili otsas raskus ja konks, ei mingit rohkemat kalapüüki. NB! Trolling on keelatud ja seda ei taha kedagi teha (kui vahele jääte, maksad ise ja mitte vähe!). Parem raiska raha muule üritusele või lihtsalt päevale merel!

Aga kas tõesti siis korralikku püüki ei leia sealt ?

Mis see trolling on ? Spinninguga mingi asi ?

Ega sealset kalapüüki ei soovita, suht igav ja ega kohalikud erilised kalamehed ei ole meie mõistes - rohkem nagu igapäeva toidu lauale saamise ettevõtmine. Tõsisele kalamehele pakub ilmselt rohkem huvi kalade elu vee all, seda siis snorkeldades või sukeldudes, ise soovitaks järgmist kohta (hinnad ja servis väga normaalsed): http://www.deep-divers.com/

Kui tahad midagi paremat vaata egypfishing.com,aga sseal ka tõsised hinnad,siiski soovitus ära hakka jamama ,olen ise seda 3a. proovinud ja alati pettumus , minge parem sukelduma ja see 10 korda etem kui püük tõsiselt!