trip-krainetrip-ukraine-dark
Kanada WHVs police check?

Tere. Teema selline, et tehes Kanada Working Holiday Viisat, on paberites kirjas , kui oled olnud mõnes teises riigis, üle 6 kuu, pead ette näitama ka selle riigi karistusregistri nn police checki. Kas keegi on teinud USA või Austraalia police checki Eestis olles? Ise olin USAs aasta ja Austraalias ligi 3 aastat. Või peaksin seda mitte mainima, et jamamist vähem oleks? Tänan

Ikka maini ära kindlasti, kuna kui see asi välja tuleb, siis annab põhjuse sulle viisat mitte anda. Natuke teema väline küsimus, aga kuidas said austraalias olla 3 aastat? 2 whm? Ja kuidas veel 1? Ja mis viisaga USAS? Lihtsalt huvitab, oleks tore kui vastad! Aitäh.

Jaah eks ma ikka pean need ise ära tegema. Lihtsalt tahtsin teada, kas keegi teine ka neid police checke Eestis olles teinud on. Austraalias olin 2 aastat WHVga ja 1 aasta turistiviisaga. USAs ka tavalise turistikaga aasta.

Tere, Cassu, kaugel sa Austraalia police chekiga oled? Mind ootab sama asi ees, paistab et see võib keeruliseks osutuda!?

Soovitan ka omaltpoolt mitte märkimata jätta. Need maad kuuluvad ju Commonwealth liitu, mis teadupärast omavahel infot vahetavad. Mina tegin selle paberi Austraalias ära (http://rebaneaustraalias.wordpress.com/2011/02/17/karistusregistri-valjavote/). Eestist taotledes tuleb kindlasti teha passikoopia ja see notariaalselt kinnitada. Koopia peal on olulised andmed notari aadress, nimi, telefon (peaks olema umbes 300 krooni). Teine vajalik paber on siis rahakaart, mis mõeldud väljamaksmiseks Austraalia Föderaalpolitseile, see info on taotlusvormis kirjas. (http://www.afp.gov.au/what-we-do/police-checks/national-police-checks.aspx). Ma ei tea kuidas täpselt seda Eestist teha saab ja kas see on võimalik.

Kui võimalik, siis keegi võiks küsida Austraalia pangast, et kas saab teise inimese nimel rahakaart saata (siis teeks kellegi tuttava tuttav rahakaardi valmis ja positaks teile Eestisse). Lisaks võib muidugi küsida Austraalia Föderaalpolitseilt, kuidas raha neile välismaal olles edastada tuleks.

Küsimus siis inimestele kes on enne kanada working holiday viisa taotlemist k2inud sama laadse viisaga Austraalias. Kuidas saite hakkama Austraalia police checkiga Eestis olles või saite Kanada viisa ilma selleta? Endal just vaja saada see police check aga juba Eestis olles on see suht keeruline ette v6tmine....palun jagage oma kogemust.

Me just saime endale Kanada viisa. Kellel huvi, kuidas protsessi läbisime:

http://ele-kalle.blogspot.com/2011/12/kuidas-avada-uks-kanadasse.html

Hiljutised Kanada working holiday viisa taotlejad-kes ka Austraalias sama laadse viisaga on käinud. Kas ikka oli teil vaja Austraalia Polce checki või saite ilma hakkama ja viisa kätte? Aitähh