Kariibi mere kruiisi töö

Tere!

Nimelt on väike plaan minna kruiisilaevale spa´sse tööle ehk siis massöörina. Mul plaan oleks minna alles järgmine aasta umbes märst ja aprill ! Ma uurin ennam juba, sest viimasele hetkele ei saa asju jätta ning siit tuleb ka see huvi ! Kuidas üldse saite sinna, kas mingi vahendaja kaudu ? Või on hea minna otse laevaga ühendust võtta ? Või siis on paremaid ideid selle asja kohta või on mõni tuttvus sees ? Siis huvitaks mind ka kuidas sealsed inimesed ja töötingimused on ? Ning töötasuga, kas see tasub ikkagi ära :) ? Ja kui pikkad on tööpäevad ?

Ma tean, et kerge ei saa olema aga tahaks ikkagi proovida ? Sest tööd mina ei karda :P

Jään huviga ootama Teie vastuseid!

Sigrit :)

Tere...olen minagi uurinud, kuidas sinna kaugele saab. Mu tuttav läks kariibi mere kruiisikale ja kokkuvõttes jäi siiski rahule, kuigi salamisi veel öeldes, et töö on väga väga raske, 6 päeva nädalas 12h. Palk on selle kõige juures ok, sest elamise ja toitlustuse peale raha ei lähe. Paljud agentuurid pakuvad ka lennupileteid sinna ja tagasi ettevõtte kulul.
http://www.ouconnection.net/, sealt peaks ka infot leidma. Ise lähen nende juurde lähipäeval intervjuule ja vaatan,mis nad räägivad sellest kõigest.
Edu ja päikest;)

Birgit

Birgit !

Aga anna siis kindlasti teada, kuidas sul läks ning mis neile oli tähtis ?

Aga Edu Sulle ! eks mul ka tuleb midagi vast sellist teha, aga ma uurin veel ! :)

http://www.ouconnection.net kas see firma üldse veel elutseb? Ma olen neile meile saatnud, kuid vastuseid ei saa oma küsimustele.

Eks ta peaks ikka küll, aga neil vast pikad juhtmed ?

See firma täitsa toimiv. Ma olen aru saanud neist nii, et kui neil mingit kindlat pakkumist pole, siis nad ka väga usinad vastama pole. See konkreetne, kuhu mina kandideerisin läbi cv keskuse oli miskine sos seis neil, sest üks laeval olev eesti tüdruk tahtis hirmsasti koju ja talle vajati asendajat. Läbi cvkeskuse kandideerides on ettevõtte nimeks Toreon Grupp.
Päikest ;)

On keegi kaugemale ka jõudnud, kui mina tänase päevaga? täna saatsin kõikjale kandideerimisavaldusi ja CV-sid kuhu ainult leidsin. Vastuseid muidugi pole tänase päeva jooksul veel saanud. Kui suur tõenäosus on ja kui tähtis on tutvus? Siis ma lihtsalt hakkan uurima ja mõnda tutvust otsima, kui see tähtis on. Kuidas seal palgaga lood on? Lugesin, et söögi ja ööbimise peale ei lähe raha... see tähendab siis, et see võetakse palgast maha? Tasuta lõunaid ju ikkagi ei jagata. :)) Kui suur palk siis tuleb lõpuks? Ehk siis tunnihinnaks palju pakutakse, sellisel esialgselt kõige labasemal tööpostil? Muidugi pole palk nii tähtis, aga huvitab see mind kindlasti. Samuti kui palju peab olema endal raha, et sinna tööle saada(loe lennata)? Ma usun, et Tallinnast lihtsalt peale ei korjata ju. :D 12h.-sed,, 6 päevased tööpäevad ei tundu nii hullud, kui sul nii kui nii midagi muud seal teha ei ole, ja üks päev lõõgastumiseks on ju ka hea.

Saab keegi kellel on keegi sõber seal varem töötanud natukene pikemalt rääkida. Oleksin väga tänulik. :)

Päikest

Laevas on söök ja elamine tasuta!
Palk sõltub mis ametikohal oled ja kui kaua sa oled firmas töötanud.

Kuid ennem tööle asumist on vaja STCW (http://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=13121910) ja tervisekontroll teha

selge

Kui palju nt. poemüüa palk on? Kelle kaudu tuleks asju ajada, et sinna tööle saada? Need lingid mis foorumites antud on läbi saadetud ja nad pole vastanud siiani...

Raske öelda palgad on seinast seina.

Okei, ma siis vähemalt loodan, et alla 10000 eeki ei ole. Aga kas Sina icecolt oskad edasi aidata, kellede juurde pöörduda, et vähemalt asi natukenegi edeneks ja keegi suhtleks minuga? Ma tahan sinna tööle!

Ei ole kursis eriti kruisikatega! Võid ühendust võtta või minna kohapeale http://www.bgicrew.com/index_eng.html
Tegelevad küll rohkem kaubalaevadega, aga küsida võid kas neil on midagi pakkuda.

Ei taha tankurile tööle, liiga sünge ja kole. Kui siis ikka Kariibimere kruiisilaevale, aga tänud sellegi poolest.

Keegi teine äkki oskab edasi aidata? Tahan kruiisilaevale tööle!

Ma arvan, et sa ei saagi tankerile tööle kui sul pole eriala (merealane) ja pole läbitud tankeri koolitust. Kaubalaeva elu pole üldse hull. Kui sa oled kruiisi firmades applicationi ära täitnud, siis lihtsalt oota:
ttp://www.pocruises.com/Careers.axd
http://www.carnival.com/
http://www.bgicrew.com/paromeng.html
Tegeleb kah kruiisi laevade mehitamisega (we can offer vacancies to marine specialists and hotel complex personnel on ships of such cruise companies as Regent Seven Seas Cruises, Phoenix Reisen, Disney Cruise Line, Island Cruises, EasyCruise etc.)

Imelik. eelmine kiri kustus imekombel ära.

Suured tänud. Täidan need avaldused nedels saitidel kindlasti ära. Miks just kruiis? Sellepärast, et seal on toredad lõbusad inimesed, kes puhkavad, muusika käib ja inimesed on toredad. Kaubalaevadest on aga selline ettekujutus, et tunkedes õlised lollid mossis mehed ja vali kole müra pidevalt. Iseasi kui palju raha kaubalaevadelt saab. See muudaks arvamust. On sul järsku kaubalaevade kohta infi jagada? Tööpäevade pikkused ja raha ja füüsiline jne?

Ära tule solvama :D.Kuna ise töötan just kaubalaevadel, siis võin öelda , et tööpäevad on sama pikad nagu kruisikatel. Töötad iga päev , füüsilist tööd on palju, kuid siiski oleneb laeva tüübist (konteiner , puist) ja muidugi vahest ka kauem , müraga pole küll probleeme. Palgad on veits suuremad kui kruisikatel (va. ohvitserite palgad). Antud juhul kui sa tahaks töötada kaubalaevadel, siis peab sul mingi eriala olema (madrus, kokk, motorist, ohvitser).

:D laeval töötamise juures on minu meelest kõige parem see, et sa oled pikka aega ära ja raha ei kulu laeval, seega kui tagasi tuled on raha päris palju kogunenud ja saad head puhlust lubada või siis seda investeerida ärisse. Ei pea kuskil külmas Eestis kogu aeg passima, vaid näed ilma selle asemel ja saad raha ka veel.
Mulle tuli ühelt Carnivali laevalt vastus ka muide. Tahavad kõigele lisaks 5-10mmin videomontaashi saada minust ja siis ma pean POSIGA VHS-il või DVD-l neile selle saatma. VHS!! irwww...nad elavad vist veel kiviajal :D

Mis ametikohale kanditeerisid?

Mingi shoping värk oli. Selline ilmselt, kes inimestega kaasas on ja neile asju näitab vms.

http://www.cvkeskus.ee/view_jobad.php?job_id=179021&w=1

Job info
Location: other
Time of start: agreed
Type of job: full-time, employee
Expiring date: 26 June 2009
Publishing date: 28 May 2009
Salary (gross): From 1500 to 2000 EUR monthly
Salary info: tipping positon
Job Summary:
The major goal of the position is the cleanliness of all Guest’s staterooms in his/her respective section, including passageways as per the Company’s Standards.

http://www.cvkeskus.ee/view_jobad.php?job_id=178806&w=1

Job description
Entry position - 2nd Accountant with training period onboard for the new-hires
• Starting salary : $1,500 per month
• Duration of contracts : 7 – 8 months on, 7 -8 weeks off
• Probation period : 3 months
• Structure of the Accounting Department onboard : Accountant, 2nd Accountant, 1st Accountant, Chief Accountant.