Kariibi mere kruiisile- millist laevakompaniid eelistada ?

valikus siis Norwegian, Royal Carribean, Carnival ?

Tasub valida hinna järgi. Kõik need eelpoolnimetatud firmad on väga hea service'ga.

http://www.nytimes.com/2013/02/15/us/carnival-cruise-line-ship-triumph-towed-into-port.html?pagewanted=all&_r=0

Nimekirjas nüüd vist üks kompanii vähem,suht värske lugu ja päris rõve vaatepilt oli.Eesti meedia vist eriti ei kajastanud!

Mismõttes vähem? Ikka juhtub, igal juhul investoreid see sündmus eriti ei loksutanud, firma aktsia maksab hetkel pea 50% rohkem kui peale eelmist ja palju tõsisemat õnnetust Costa Concordiaga Vahemeres. Vastupidi, ilmselt on just oodata firma poolt reisijatele häid pakkumisi:P

Meie käisime eelmine aasta Royal Carribeaniga.Jäime väga rahule.

Royal Caribbean Cruises Ltd. Notes that the Vision of the Seas ship recently docked in Florida with an unusual number of sick passengers, Sickness believed to be the Norovirus, impacting approx 5% of guests (approx 105 passengers). - Ship reportedly has now been sanitized. Kompaniidel juhtub kordamööda, siis on asi tasakaalus.

Jah,viimasel ajal eriti,kruiisifirmadega jama,jama otsa,ka Venelaste Peterlines,mis Tallinnasse ka sisse kiikab,kerge pole,sel nädalal oli hilinemine Peterburgi 6 tundi,põhjuseks oli et rida tankereid otsustati vahepeal sadamasse sisse võtta,naljanumber!

St. Peter Lines on liinireis, mitte kruiis (nagu nimestki näha) ning nende kõrvutamine Royal Caribbiani ja Carnivaliga on porgandite võrdlemine banaanidega.

Siis on Carnival,nagu nimest näha,laev kus peabki pulli saama! Ja võta sa kinni ,kas porgand või banaan on kõvem sõna!

Käinud mitu korda nii Carnivali,kui ka Royal Caribbeaniga. Royal Caribbean tunduvalt etem. Ja mida uuema laeva valid,seda suurem elamus. Piletid saad osta siit http://www.royalcaribbean.com/home.do

Just saabusime Royal Carribeani tripilt, 8 päeva Kariibi merel, Independencega. "Ainult" 15 korrust, nii et uurimist - tegevust jätkus. Sportimis - lõõgastumisvõimalusi rohkesti. Puhas, korralik, teenused kõik olemas, noortel tegevust küllaga, kõik käib plaanipäraselt, sööki igast ilmakaarest, alates Ameerika burgeritest kuni sushini välja. Igaühele midagi, kõik võimalused kaalust juurde võtta. Ja ameeriklasi kõikjal, välja arvatud teenindava personali hulgas. Kui kajutis ainult magada, siis võib olla vist ka sisekajut, aga kui juba nii pikk reis ette võtta, siis võimalusel ikka rõduga või vähemalt aknaga kajut, muidu läheb väga palju kaotsi sind ümbritsevast looduse ilust. Ja miks valisime antud laeva ja firma - sobisid kuupäevad ja viibisime rohkem saartel kui laevas, e.3 päeva merel ja 4 saare külastust. Nii et tähtis on paika panna eesmärgid, mida konkreetselt soovid ja siis otsida kriteeriumidele vastav laev. Norrakad on rohkem euroopaliku suhtumisega, teised pigem ameerikaliku.

Paar aastat tagasi kogemus Royal Carribeaniga (oli vist 6 päevane ring). Teenindus oli viisakas, kajut puhas, söök hea ja üldse väga mõnus. Julgen soovitada

Ei tea, ehk pole enam infi vaja aga ma käisin ka märtsi kandis Norwegian Pearliga-päris rahule jäi, kuigi Royal Caribbean pidi olema oma hinnaklassi parim. Eks oleneb sellest, mis vanuses oled, mida kruiisilt ootad ning hea seltskond on kõige tähtsam alati igal pool. Oleneb ka mis pakkumisi kuskilt saab ja alati tasub küsida lisaks miskit soodustust vms. Laeva suurus, mis aasta oma on, mis hind on ning kus peatub-olid, mille järgi ma üritasin valida.

Erinevad laevad http://vacationstogo.com/cruise_ships.cfm

Olen käinud päris mitu korda Royal Carribeaniga ja üks kord Carnivaliga(Panama,Costa Rica ja Cozumel).Köik tripid on super megad olnud ja ei ühtegi halba kogemust.Oasis oli töeline elamus omaette ja Royal Carribean Alaskale jääb eluks ajaks meelde.Carnival oli natuke rohkem partyboat aga laevad on nii suured,et leiad oma vaikse nurga igas laevas kui vaja.Mönusat kruiisimist :)

Ruby Princess (Princess Cruises) jättis väga hea mulje - 170 kodueestlast, kes osalesid USA idaranniku Eesti Päevadel KLENK-IEP, võivad kinnitada. 19 dekki (viimasel korvpalliplats, tennis ja golfi puttamisväljak), 3080 kohta reisijaile. Väga hea teenindus, hea söök piiramatus mahus, (ka tervislik valik korralik), nädal aega sisekajutis 520 USD+maksud+tip, seega ikka kõik kokku alla 700 USD inimese kohta. Rõduga kajut kaks korda kallim. Bahama, St. Maarten, St. Thomas (US Neitsisaared), Grand Turk. Laev on ehitatud 2008, Finncantieri poolt Itaalias, teenindajad Filipiinidelt, Taist, Indiast aga ka Ukrainast ja Serbiast. Royal Caribbean ja Princess peaksid olema parimad valikud, kui hinda ka vaadata...:)

Kui on hea seltskond, ei hakka isegi nädala jooksul igav. Ja kuna internet on aeglane ja kallis, siis on tegemist täitsa puhkusega...:)

Kas on keegi käinud Princess Cruisiga Fort Lauderdalest,Aruba, Cartagena, Panama Canal - Costa Rica, Jamaika, Fort Lauderdale ? See on 10-ne päevane reis,muidugi ka kallim teistest, kas on soovitatav?

Käidud 2015 dets algul Royal Carribean Allure Of The Seas laevaga 8 päevasel kruiisil Fort Lauderdale-Haiti-Jamaica-Mehhiko-Fort Lauderdale. Muljed on nii ja naa. laev iseenesest on tore, pakub meelelahutust ja tegevust igale maitsele. Väga meeldis meie kajut- vaatega Central Park`le. Toit laeval oli tavaline, teenindus normaalne. Ilmaga meil ei vedanud. Soe oli küll, aga pilvine ja vihmane.