trip-krainetrip-ukraine-dark
Karonis 3 hotelli valitud, milline oleks kõige parem?

Minek Phuketisse ning soov puhata Karoni Beach´is. Hetkel on valikusse jäänud sellised hotellid: Phuket Island View, The OLd Phuket, Baan Karonburi Resort. Kas oskab keegi neid kommenteerida (positiivseid/negatiivseid kommentaare), et saaksime oma valikuid hõlbustada?

Ehk saad nendest abi otsustamisel.

Soovitaks sellest valikust Old Phuketit ja just uut osa. Ilus värske kevadel avatud. Suur bassein , mereni 200m jalutada, toad uued kena sisustusega.

Ka Old Phuketit , eriti mõnus kui tuba uues osas ja 1 korrusel. Siis saab kohe toast basseini minna. Ise sai seal eelmisel aastal 2 nädalat oldud. Hommikusöök täitsa rikkalik, avar hotelli territoorium, rahulik hea koht.

Kui palju te ööbimise eest seal maksate? Tavaliselt on kodulehelt broneerides hinnad palju kallimad kui koha pealt. Olen ise praegu Phuketil ning kui saan teid aidata, siis andke teada! Kellele meeldib reisida ning kui käite puhkamas vähemalt korra aastas, võtke minuga ühendust. Kui olete/tulete Phuketile, saan teile näidata, kuidas oma tulevastelt reisidelt 40-70% säästa.

Paregu on madalhooaeg ja ilmad ei ole ka kõige paremad, eks seetõttu ka hinnad praegu madalamad nii majutuse kui kõige muu osas. Kui tuleks detember, jaanuar, veebruar, siis peab arvestama ikka tunduvalt kõrgemate hindadega (kohati kuni 3-4 kordsed eelkõige majutuse puhul) ja paljudes kohtades siis kõik kohad ka täis. Aga kellel praegu tulek siia poole, siis saab tõesti hea hinnaga nii elamise kui ka kõike muud. Aga tuleb lihtsalt arvestada, et vihma võib sadada iga päev ja päikest pilve vahelt väga tihti ei näe.

Tuleme elukaaslasega oktoobris Phuketile ja sooviksime ööbida Katal. Milliseid kohti soovitad?

Hea hinna/kvaliteediga kohad, mis on populaarsed eestlaste hulgas olnud, on sellised näiteks: http://www.phukest.com/kata-beach-studios.html http://www.aloharesidence.com/ http://www.phukest.com/kata-noi-katusekorterid.html http://www.phukest.com/kata-hi-view-bungalows.html Ja siin üks selline eksootiline koht, kus soovitaks ühe öö veeta, et nautida ürgset loodust ja mõnusat väikest randa: http://www.phukest.com/dzhungli-bungalows.html

Loomulikult on kohti palju ja väga erinevas hinnaklassis, eks paljuski sõltub ikka enda soovidest ja võimalustest. Õnneks on oktoober veel madalhooaeg ja hinnad tunduvalt mõistlikumad kui kõrghooajal. Näiteks esimesena pakutud kohas on oktoobris hind 800 bahti öö.

Kui pakub midagi huvi, võta ühendust: tarmo@phukest.com