Kas 2009 a On keegi endise Jugoslaavia piiridesse sattunud?

Kas 2009 a On keegi endise Jugoslaavia piiridesse sattunud? Pean silmas just autoga. Kuidas on teeolud ja kuis tegelik inmeste olukord ja politsei usaldatavus? Plaanis 2010 märts läbisõit ette võtta!

Sloveenia, september 2009 a. Kõrgem elatustase kui meil.

0
0

Sloveenia märts 2009. Vastik kiirteemaks, kusjuures kiirtee ise oli suht autotühi. Ljubljana kesklinn ilus. Äärelinn, nagu ikka vana slaavi värk - Venemaa tuleb meelde. Rahvas sõbralik.

0
0

Kas sulle tõesti seostus (kauge) Venemaaga? Mul küll tekkisid seosed Austria, Ungariga.

0
0

Ljubljana nö uusrajoonid ja tööstusmaastik - jah, just nimelt, nagu Moskva, Varssavi, minupärast Kohtla-Järve ääred. Oli kerge pettumus, kuigi, tunnistan ausalt, sissepõige Ljubljanasse kestis ca 3 tundi, mitte enam. Austria on pisut teisest klassist riik - piiriületuse hetkest peale. Ungariss pole kahjuks veel jõudnud.

0
0

Peaksid täpsustama oma küsimust: endine Jugoslaavia on läbilõige Euroopa heaolust ja Aafrika džungliseadustest (võib-olla selle viimasega natuke liialdan), sest kui Sloveenia vastab just esimesele tingimusele, siis Kosovo läheneb tugevalt sellele teisele äärmusele. Kui muidugi peadki silmas kõiki end. Jugoslaavia osi, siis ütlesin juba ka vastuse vist ära, sest Horvaatia on kindlasti väga viisakas, Bosnia, Serbia, Montenegro peaksid olema ka talutavad; Makedooniat ei tea.

0
0

Kui viimati selle suve lõpus Kreekas olin siis seal kohalike ajateeniatega vesteldes tuli välja, et Makedooniat pole enam. See kõik Kreeka osa nüüd vist või kuidas. Septembris olin ma seal Samosel ja Patmosel. Seal nii ühel kui teisel saarel mainiti, et see pole soositud. Kant hetkel, et kole palju sõjalisi manöövreid seal. Ei tea, peale seda pole huvi tundnud, kas ka tegelikult -e.ametlikult kah Kreeka osa on? Igatahes nendel miski vana väga vana kala seal rappida. Just selle Makedoonia nime üle. . . . Loeme veelkord läbi: http://trip.ee/postitussoovitused ! Trip.ee

0
0

Mina küll ei julgeks minna, Makedoonia Aleksander pidi ka sealkandis liikvel olema.

0
0

Makedoonia on ikka olemas, ainult et riigi nimi on Kreeka survel Endine Jugoslaavia Vabariik Makedoonia. Kiirteed seal on korralikud. Maksta saab ainult sulas, kas Euris või kohalikus rahas. Euris tuli veidi kallim, aga vahe väga väike. Teel korjati 1,5- 2 EUR igas punktis, mida Kreeka ja Serbia vahele jäi 3. Kogemused okt-nov. 2009.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased